TEKLİF İSTE

Başarılarımız

gittigidiyor başarısı
Cambridge English SEO & Adwords Çalışmaları

Mucizefikir ekibi olarak, Cambridge English Türkiye için Seo ve Adwords çalışmaları yürütüyoruz. Web sitesi için yaptığımız çalışmalar kapsamında, kendilerinin adwords maliyetlerini düşürerek, organik trafiklerini üç (3) katına çıkarttık. Ayrıca içerik yönetimi ekibimiz, Cambridge Üniversitesinin velilere ve öğretmenlere gönderdiği özel bilgilendirme mektuplarını oluşturmaktadır.

gittigidiyor başarısı
Helendoron Web Tasarım & Adwords

Türkiye'de büyük sıçrama yapan ve bir çok franchise veren Helendoron Anaokullarının web sitesi, karşınızda gördüğünüz bu Mucize Ekip tarafından yapılmış ve sonrasında planlamalar dahilinde yürütülen Adwords hizmeti ile marka bilinirliği, site trafiği ve yüksek oranda iş hacmi arttırılmıştır.

gittigidiyor başarısı
İstanbul İlaçlama Seo & Tasarım

Kaç sene oldu çalışalı biz hatırlamıyoruz ancak google'da her zaman 1. sayfanın 1. sırasında kendilerini görebilirsiniz. Daha fazla söze gerek yok. Bu kadar büyük rekabetin olduğu bir sektör içerisinde en tepede olmak büyük bir Mucize ister !

gittigidiyor başarısı
Honeywell Digital Marketing

Dünya lideri teknoloji firmasını tanımayan yoktur herhalde. Mucizefikir ekibi, Honeywell Türkiye ekibi için profesyonel dijital pazarlama hizmeti vermektedir. Özellikle pazarlama departmanı ile dirsek temasında çalışarak, iş geliştirme kapsamında süreçleri yönetmektedir.

gittigidiyor başarısı
Ülker Grafik Tasarım Çalışması

Ülkerin Ducros markasını duydunuz mu? Büyük marketlerde raflarda bir çok ducros ürününe rastladınız mı? İşte göreceğiniz bu Ducros tasarımları Mucizefikir firmasına aittir. Grafik tasarım konusunda iddiali ekibimiz, fikrinizi tasarlıyor.