Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Dijital Medya Ajansı: Dijital Dünya’da Yükselin!

Bir dijital medya ajansı E-ticaret yapmak isteyen her işletmenin yanında olabilir. Web sitesinin optimize edilmesinden tutun da sosyal medya hesaplarının kontrol edilmesine kadar her konuda uzman kişilerden oluşan ajanslar, marka bilinirliğinizi arttırabilirler. Detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz!

Dijital Medya Ajansı Nedir?

Dijital medya ajansı nedir sorusunun cevabı oldukça basittir; dijital yani sanal ortamda markanızı ve sizi temsil ederler. Bunu yaparken sektörünüze, marka kimliğinize ve hedef kitlenize uygun bir yol haritası izlerler. Bu sebeple başarıya ulaşmaları çok daha kolay olmaktadır.

İzledikleri adımlar kısaca aşağıdaki gibidir;

  1. Markanız hakkında sizden detaylı bilgi isterler. Vizyonunuzu ve misyonunuzu anlamaya çalışırlar.
  2. Sektörünüzü araştırır ve rakip analizi yaparlar. Bu sayede sektörünüze uygun kararlar alınabilir.
  3. Marka olarak ne tarz tasarımlar istediğinizi ve nasıl bir dil kullanmak istediğinizi sorarlar. Örneğin çok kurumsal bir dil ya da samimi bir dil tercih edebilirsiniz.
  4. Son aşamada ise hedef kitlenize uygun reklamlar oluştururlar. Bu reklamlar hem marka bilinirliğinizi arttırır hem de satışlarınızı yükseltir.

Bir dijital medya ajansı tüm bu adımları izler ancak yaptıkları bunlarla sınırlı değildir. Çok daha detaylı çalışmalarla sizi sektörünüzde bilinen bir marka yaparlar.

Dijital Medya Ajansı Reklam Kampanyaları

Dijital medyaları düşündüğünüzde aklınıza sadece reklam geliyor olabilir ancak dijital medya ajansı reklam vermekle kalmaz, aynı zamanda organik çalışmalar yapar. Bu çalışmalar sayesinde reklam maliyetleriniz düşerken potansiyel müşterileriniz size daha fazla güvenirler.

Aşağıda bir dijital medya ajansı tarafından alabileceğiniz hizmet başlıklarını göreceksiniz;

Gördüğünüz üzere hizmet alabileceğiniz 6 farklı başlık bulunmaktadır. Bu başlıkların her birinde birden fazla işlem yapılır. Örneğin ajans yalnızca reklam vermez, daha sonra o reklamları inceleyerek optimize eder ve en fazla verim aldığınız reklam alanını bulur.

SEO çalışmalarında ise Google ve kullanıcı deneyimine uygun bir web sitesi ortaya koyulur. Bu sayede işletmeniz listelerde üst sıralarda yer alır.

Siz de dijital medya ajansı ile çalışmak istiyorsanız Mucize Fikir ile hemen iletişime geçebilirsiniz. E-Ticaret alanında ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir çatı altında almak için bizi tercih edin!

Dijital Medya Ajansı: Dijital Dünya’da Yükselin!
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?