Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Facebook Mobil Messenger’da Görüntülü Konuşma Özelliği Eklendi

Ne kadar Önemli Değil mi ?

Facebook Mobil Messenger’da Görüntülü Konuşma

Facebook hayatımızın bir sosyal parçası halindedir. Çevremizi, sevdiğimiz grupları, filmleri, kısacası her şeyi Facebook’tan takip etmekteyiz. Mobilde Facebook uygulaması en çok kullanılan sosyal ağ paylaşım sitesidir. Türkiye’de yetmiş beş milyon kişi yaşarken, otuz beş milyon kişi de Facebook’u aktif olarak kullanmaktadır.

Facebook bilgisayar üzerinden görüntülü konuşma hizmetini, daha çok kişiye ulaşması için Messenger özelliğine ekleyerek mobil destekli bir özellik geliştirmiştir.

Facebook’ta Görüntülü Konuşma Özelliği Güncelleme Halinde

Facebook şuan için mobil destekli görüntülü konuşma özelliğini bazı ülkelerin İOS ve Android cihazlarında kullanıcılarına açıktır. Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Belçika, Norveç, Yunanistan, İrlanda, Kanada, Hırvatistan, Danimarka, Litvanya, Fransa, Polonya, Urugay, Portekiz, Laos, Meksika, Nijerya, Umman ülkelerinde kullanıma uygun şekildedir. Güncelleme halinde olan mobil uyumlu Facebook görüntülü konuşma özelliği Türkiye’ye ilerleyen zamanda gelecektir.

Mobil Uyumlu Görüntülü Konuşma Özelliği Ücretsiz olacak

Facebook Messenger’ın özelliğinde bulunan mobil görüntülü sohbetin kullanımı çok kolaydır. Messenger’da aşağıdaki görseldeki gibi video ikonuna tıkladığınızda karşınızdaki kişi ile ücretsiz olarak internet üzerinden konuşabileceksiniz.
Facebook Mobil Messenger’da Görüntülü Konuşma

Facebook bu özelliği gelecek aylarda tüm dünyaya sunmayı planlayarak pazar hacmini genişletme niyetinde gözüküyor. İOS ve Android akıllı cihazlarda bu özelliği kolayca kullanabilirsiniz.

Sonrasında facebook tarafından getirilen bir çok yenilik ve uygulama piyasada tanıtılmıştır. Facebook hayatımızın her anına işlediği için, sürekli takip edildiği için, getirdiği tüm yenilikler anında bir çok kullanıcı tarafından denenmektedir.

Artık görüntülü konuşmanın ve bunun gibi bir çok teknolojinin hayatımıza girmesi ile büyük markalar ve sosyal mecralar sürekli yenilik getirmekte ve yazılım geliştirmektedir. Bakalım önümüzdeki günlerde bizleri ne gibi yenilikler bekliyor. Geleceğe dönüş filminin 2015 senesi için hesapladığı ve olacağını söylediği bir çok yeniliği henüz göremedik ancak teknolojik açıdan sürekli kendisini geliştiren insanoğlu, yeniliklerine yenilik katacaktır.

Mucizefikir olarak sizlerle tüm yenilikleri ve gelişmeleri paylaşmak görevimizdir. Elimizden geldiği kadar sizleri aydınlatmaya, yenilikleri paylaşmayı çalışıyoruz. Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerimiz ile ilgili bizlere tüm sorularınızı ayrıca yöneltebilirsiniz.

Facebook Mobil Messenger’da Görüntülü Konuşma Özelliği Eklendi
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?