Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » Google Reklam Ajansı: Müşterilerinizin Sizi Google’da Bekliyor!
Google Reklam Ajansı: Müşterilerinizin Sizi Google’da Bekliyor!

Google herkes tarafından kullanılan ve hayatımızın bir parçası haline gelmiş bir arama motoru olarak görülebilir ancak aslında bundan fazlası olduğunu söyleyebiliriz. Google artık günümüz kullanıcıların alışveriş ve araştırma yaptıkları bir mecradır. E-ticaret yapmak isteyen her işletme için Google reklam ajansı bir ihtiyaç haline gelmiştir. Detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz!

Google Reklam Ajansı Nedir?

Reklam ajansı denildiğinde herkesin aklında mutlaka bir şey canlanmaktadır. Örneğin billboardlara reklam vermek, televizyon reklamları ya da broşürler gibi. Google reklam ajansı nedir? Sorusu sorulduğunda ise kafa karışıklığı meydana gelebilir çünkü bu reklam ajansları tamamen dijital ortamda hizmet vermektedir.

Google tüm dünyada en çok kullanılan arama motoru unvanını hala korumaktadır ve Google üzerinden hizmet almak, alışveriş ve araştırma yapmak gittikçe daha yaygın hale gelmektedir. Bu sebeple E-ticaret serüveninin en önemli kollarından birinin Google olduğunu söyleyebiliriz.

Bir Google reklam ajansı aşağıda gördüğünüz hizmetleri vermektedir;

  1. İnternet sitenizi SEO uyumlu hale getirmek.
  2. Müşterilerinizin görmediği sayfaların düzenlemesini yapmak.
  3. Sitenin hızını optimize ederek en iyi seviyeye getirmek.
  4. Blog yazılarıyla potansiyel müşterilerinizin olası sorularını cevaplandırmak.
  5. Anahtar kelime araştırması ve kullanımıyla sizi listelerde üst sıralara taşımak.
  6. Google reklamlarını yönetmek ve optimize etmek.
  7. Hizmet kategorilerinizi profesyonel şekilde açıklamak.

Yukarıdaki maddelerden anlayabileceğiniz üzere Google ile ilgili ihtiyaçlarınızın tümünü bir reklam ajansı ile anlaşarak giderebilirsiniz.

Google Reklam Ajansları İstanbul Hizmetleri

Google reklam ajansları İstanbul bölgesinde oldukça yaygındır ve gelişmiştir. SEO çalışmalarının, yeni nesil dijital pazarlama anlayışının Türkiye’de gelişmesinde İstanbul bölgesindeki reklam ajanslarının büyük rol oynadığını söylemek mümkün.

Buna karşılık tüm reklam ajansları sizin markanıza uygun çözümler üretemeyebilir. Dijital pazarlama yolculuğunda her markanın kendi dinamikleri, ihtiyaçları ve bir yol haritası vardır. Bu sebeple seçim yapmadan önce derin bir araştırma yapmalısınız.

Sizi dinleyen, anlayan ve hedeflerinize yönelik çalışan bir Google reklam ajansı bulmaya özen göstermelisiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak ve E-ticaret yolculuğuna profesyonel bir bakış açısıyla bakmak için Mucize Fikir ile iletişime geçebilirsiniz!

Google Reklam Ajansı: Müşterilerinizin Sizi Google’da Bekliyor!