Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
İETT’nin Web Tasarımı Yenilendi

Herhangi bir markanın marka imajının yansıtılması veya bir firmanın kurumsal kimliğinin tanıtılması için oluşturulan sayfalara web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine ise web tasarım denir. Ulusal ve uluslararası ağ ortamında online bir ortamda web sitenizin olması ve bu sitenizin başarılı bir tasarımla desteklenmesi sizi başarıya götürür. Günümüz teknoloji göz önünde bulundurulduğunda web tasarımı kavramının avantajlarının farkına varan birçok marka, web sitelerinin tasarımlarını yenilemeye yöneldi. Onlardan bir tanesi de günlük hayatımızın içerisinden olan bir isim İETT!

İETT teknolojiye uyum sağlamak adına web sitesinin tasarımını yeniledi. Yeni web tasarımı ile sitede dolaşmak kullanıcı açısından çok daha kolay hale geldi. Aradığınız hat, durak, güzergah ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Tek tıklama ile kullanıcı istediği sayfaya ulaşabilmektedir. İETT web sitesi dayesinde İstanbul’da nereden nereye gideceğini çok fazla bilmeyen insanlar için kullanışlı ve açık bir tasarım ile güzergah bilgilerini görebilmektedirler.

İETT Yeni Tasarımı İle Kolay ve Hızlı Kullanım

İstanbul’da her gün toplu taşıma ile seyahat eden insan sayısı gittikçe çoğalmaktadır. Hat bilgisi almak içinde bir çok insan İETT sayfasını ziyaret etmektedir. Günde ortalama iki yüz elli bin kişinin ziyaret ettiği İETT web sitesinde organik ziyaretçi oranı yüksektir.

Eski sitede yapılan analizler sayesinde yeni site tasarımı için ön zemin hazırladı. Bu sayede insanların en çok ziyaret ettikleri sayfaları daha fazla iyileştirilmiş oldu. CRM sistemi sayesinde kullanıcılara dayanarak en çok kullanılan sayfalar ön plana çıkarıldı. İETT responsive tasarım ile mobilde kullanıcı etkinliğini de düşündü. Bulunduğunuz sayfayı mobil görümüne geçiren tasarıma sahiptir. Responsive tasarım ile kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Site Tasarımında Modern ve Sade Görünüm

İETT ait araçların duraklara varış süreleri gerçek zamanlı olarak siteye yansımaktadır. Konumları ve durağınıza varış süreleri ile kullanıcıya hizmet vermektedir. Bu sayede hangi durakta iseniz beklediğiniz otobüsün beklediğiniz durağa gelme süresini görebilirsiniz. Bunların dışında engelli kullanıcılar için web sitesini uygun olarak düzenleyeceğini, bu çalışmalarında devam ettiğini bildirmektedir. Site modern ve sade görüntüsü ile de profesyonel web tasarım olarak dikkat çekmektedir.

İETT’nin Web Tasarımı Yenilendi
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?