Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Android Mobil Kullanıcılarına Yenilik: Google Play Store ve PayPal İşbirliği ile Ödeme Sistemi Artık Türkiye’de!

Google Mobil uygulamaları, elektronik kitap, oyun ve diğer dijital içerikleri, Play Store üzerinden tüketiciye ulaştırmaktadır. Google yaklaşık bir yıl önce, Avusturya, Belçika, Kanada, Fransa, Finlandiya, İrlanda, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere on üç ülkede PayPal ödeme sistemini hizmete sunmuştur. Google’ın android mobil işletim sistemi kullanıcılarına sunduğu Google Play Store’da, kullanıcılar PayPal hesapları ile ödeme kolaylığını gerçekleştirmiştir.

Google Play Store’da PayPal Ödeme Kolaylığı Artık Türkiye’de

Google PayPal ile ödeme sistemini çalışmaları bitirerek toplamda altmış ülkede mobil ile ödeme kolaylığı yarattı. Türkiye’de de hizmete giren bu sistem, mobil kullanıcılarına kolay ve güvenli ödeme olanağı sağladı. Bu sayede kullanıcılar Play Store’daki ücretli içeriği satın alırken kredi kartı veya banka kartı bilgilerini eklemeden PayPal kolaylığı ile ödeme yapılabilmektedir.

PayPal, Google Play Store Kullanıcılarına Özel Bir Ay İndirimli İçerik Satın Alabilirsiniz

Eğer PayPal nakit kart sahibi iseniz ve Play Store’dan içerik almak istiyorsanız, PayPal’ın Mayıs ayı içinde bir indirimi söz konusudur. Yüzde elli oranında sizlere indirim sağlamaktadır. Bu işbirliği Google’ın satışlarını attırabilecek nitelikte olan mobil uygulamalar ve tasarımlar açısından e-ticarete katkısını da arttırabilecek niteliktedir.

Banka kartı, kredi kartı, mobil operatör ile ödeme yada hediye kart kullanımlarına ek olarak PayPal hesaplı ödeme sayesinde, Google Play Store’dan uygulama, kitap, TV programı, şarkı ve film gibi içerikleri satın alabilirsiniz.

Android Mobil Kullanıcılarına Yenilik: Google Play Store ve PayPal İşbirliği ile Ödeme Sistemi Artık Türkiye’de!
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?