Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Mucizefikir: En İyi Sosyal Medya Ajansı

Hesabınız Güvende Her Şey Kontrol Altında

Günümüzde web teknolojisi büyük bir hızla gelişiyor. Bu süreçte sosyal medya, internet kullanıcılarının sürekli paylaşımda bulunduğu ve en çok vakit geçirdikleri alan olarak yerini koruyor. Her firmanın, kendisini sosyal medyada temsil edecek bir sosyal medya ajansı ile çalışması, temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiş durumda.

Firmalar Neden Sosyal Medya Ajansına İhtiyaç Duyar?

Firmanızın kurumsal kimliğini, sosyal medyada kullanıcılara doğru bir şekilde tanıtmanız gerekir. Bu yüzden firmanızın değerleri ve stratejileriyle paralel, uzun vadeli olarak sosyal medya planlanması yapacak bir ajansla çalışmanız, sizi dijital ortamda öne çıkarır. Sosyal medya ajansı, uzman ekibiyle firmanızın konumu, takipçi sayısı gibi unsurları tespit ederek hedef planlaması yapar.

Sosyal medyada var olmak sadece hesapların açılmasından ibaret değildir. Bu hesapların ustaca yönetilmesi gerekir. Gündemi takip eden, firmanızı sürekli gündeme getirebilecek stratejiler geliştirebilen bir sosyal medya ajansı, size zaman ve maddi kazanç sağlar.

Sosyal medyada sürekli ve gelişigüzel reklam yapmak, iyi bir sosyal medya yönetimi özelliği değildir. Aksine içerik kurgularının hazırlanması için uzun saatler gerekir. İyi bir sosyal medya ajansı, ilgi alanlarına, yaş kriterlerine ve lokasyon bazlı hedeflemelere göre; özel grafik ve içerik çalışmaları yaparak kaliteli ve özgün reklam kampanyaları hazırlar.

Sosyal medyada reklam kampanyalarının firmanıza özgü ve çarpıcı bir görsellikle sunulması için yoğun bir mesai harcanmalıdır. Ayrıca düzgün, açık ve duyarlı bir dil kullanmak, ilginç ve paylaşılması zevkli içerikler hazırlamak çok önemlidir. Bu yüzden içerik editörleri, grafik tasarım ve Analytics uzmanlarından oluşan bir ekiple çalışmak üzere sosyal medya ajansına başvurmak, sizi uzman bir ekip kurma ve sosyal medya projeleri hazırlama zahmetinden kurtarır.

Profesyonel deneyimi olmayan bir firmanın yukarıda zikredilen çalışmaları, kendi bünyesinde yürütmesi mümkün değildir. Bu nedenle firmaların, iletişime ve internete kurumsal bir çerçeveden bakabilen sosyal medya ajansı ile çalışması gerekir. Size profesyonel hizmet veren Mucizefikir Dijital Pazarlama Ajansı’mızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Mucizefikir Sosyal Medya Ajansı Olarak Ne Sunuyoruz?

Öncelikle uzman bir proje ekibi kurarak firmanız hakkında bir değerlendirme çalışması başlatıyoruz: Firmanızın piyasadaki yeri, rekabet ortamında sıralaması gibi veriler çıkarıp proje ön hazırlığı yapıyoruz.

Firmanızın dijital pazar ortamında en iyi nasıl temsil edileceğini tespit ediyor ve Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Google Plus, Pinterest, Foursquare gibi sosyal medya platformlarından size uygun olanları seçiyoruz.

Ekibimizdeki içerik uzmanları, firmanızın ürün veya hizmetlerini  kamuoyuna en iyi şekilde yansıtacak olan dil kullanımı üzerinde çalışmaya başlar. Bu şekilde muhtelif etiketler, ilginç, esprili ve akılda kalıcı sloganlar hazırlıyoruz.

 Grafik tasarım uzmanlarımız, reklam ve kampanyaların en etkili ve ve çarpıcı şekilde sunumu için video ve görsel hazırlayarak sosyal medya paylaşımlarınızı estetik hale getirir. Ki böylece kullanıcılar, paylaşımlarınızı sadece beğenmekle kalmaz aynı zamanda yeniden paylaşarak internetteki dolaşımı hızlandırır ve görünürlüğünü artırırlar. İyi bir görsel ve esprili bir dille tek bir paylaşımınız, milyonlara ulaşabilir.

Sosyal medya paylaşımlarının web sitesi ve SEO ile uyumu, alanında uzman ekibimiz tarafından denetlendiği için bu konuda olası bir teknik sorunun da önüne geçmiş oluruz.

Firmanızın sektördeki pozisyonuna göre, popüler blogger’lar ile iletişime geçiyoruz.

Sosyal medya ajansı olarak paylaşım takvimini önceden hazırlayıp beğeninize sunuyoruz. Böylece sizin fikirlerinizi almadan ve onayınız olmadan yapılacak herhangi bir paylaşımından önüne geçiyoruz.

Sosyal medya, olumlu olumsuz birçok yorumun hızla paylaşıldığı bir ortamdır. Dolayısıyla firmanızın bir ürünü veya hizmeti hakkında sosyal medyada çıkabilecek olası bir krizin engellenmesi çok önemlidir. Seçkin bir sosyal medya ajansı olarak, kullanıcıların firmanızla ilgili  bütün yorum ve paylaşımlarını takip ediyor, kullanıcılarla iletişime geçerek bu paylaşımları lehinize yönlendiriyor ve kurumsal itibarınızı güncel tutuyoruz.

Mucizefikir’de tecrübeli proje ekibimizle tanışarak verdiğimiz profesyonel hizmeti tanıtmamıza izin verin.

Mucizefikir: En İyi Sosyal Medya Ajansı
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?