Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » Profesyonel Logo Tasarım Hizmeti
Profesyonel Logo Tasarım Hizmeti

Profesyonel Logo Tasarım Hizmeti

Logo tasarımı, firmanızın kurucu unsurları arasındadır.  Kurumsal kimlik tasarımı logo tasarımı ile el ele yürür. Bu yüzden de uzman teknik ekibe sahip bir ajanstan profesyonel logo tasarım hizmeti almak her firma için elzemdir.

Logo Tasarımı

Logo, en az iki karakterin sözcük halinde okunacak biçimde bir araya gelmesiyle oluşturulan, bir ürün, kuruluş ya da hizmeti tanıtan ve marka özelliği taşıyan simgedir. Logonuzun tasarımı,  markanızın isim olarak dizayn edilmiş hali, en önemli unsurudur. Logo tasarımı, firmanızın imzası olarak görülür.

Profesyonel Logo Tasarım Hizmeti Ne Sunmalıdır?

Logo, temsil edeceği kurumun kimliğini doğru ve anlaşılır biçimde yansıtmalıdır. Bunu yapmadığı sürece logo tasarımı ne kadar estetik görünürse görünsün yine de başarısız kabul edilir.

Logo, firmanızın imzasıdır ve bu nedenle özgün olmalıdır. Diğer markaları kesinlikle çağrıştırmamalıdır.

Sade, anlaşılır, akılda kalıcı ve hatırlanabilir bir forma sahip olmalıdır. Karmaşık semboller ve harflerden oluşan logo tasarımı, algıyı zorlaştırır ki bu nedenle akılda kalıcılığı düşüktür.

Logo tasarımı yapılırken sektöre uygun renkler seçilmelidir. Mümkün olduğunca az renk kullanılmalı, çok renk kullanımıyla oluşacak karmaşadan kaçınılmalıdır.

Farklı yüzeylerde bile ilk görüldüğü anda tanınması ve rakiplerinden ayırt edilmesi çok önemlidir.

Logo, olumlu etki bırakmalıdır. Pozitif duygular logonun temsil ettiği firmanın tercih edilmesini olumlu yönde etkiler.

Logo, zamanla anlamını ve etkisini yitirmeyecek bir tasarıma sahip olmalıdır.

Profesyonel Logo Tasarım Hizmeti Veriyoruz

Mucizefikir Dijital Pazarlama Ajansı’nda profesyonel logo tasarım hizmeti veriyoruz. Tasarım sürecine başlamadan önce ise firmanızın ait olduğu sektör, yansıtacağı imaj, hedef kitle ve müşteri beklentileri üzerinde detaylı araştırma yapıyoruz. Sizin kişisel beğenilerinizi ve isteklerinizi de göz önünde bulunduruyoruz bu süreçte.

Grafik tasarım uzmanlarımız tarafından, logonuzun üzerinde renginden harf karakteri gibi en ince detayına kadar çalışmak üzere bir proje ekibi kurulur. Amacımız, firmanızın hedef kitlesine yönelik en iyi logoyu tasarlamak ve beğeninize sunmaktır.

Logo tasarım sürecinde logo için seçilen renk(ler), firmanın kişilere vermek istediği mesaj ile bütünlük oluşturmalıdır. Bu yüzden insanların ilgisini çekecek ve beklentilerini karşılayarak duygusal bir bağ oluşturacak doğru renkler kullanılmaya özen gösteriyoruz. Logo tasarımı, firmanızın web sitesi, kartvizit, üniforma, stant, tabela ve ofis dekorasyonu gibi materyallerini de etkileyeceğinden birlikte seçeceğimiz renk temel alınarak hazırlanır.

Proje ekibimiz, profesyonel logo tasarım alanında deneyime sahip uzman kişiler olarak dinamik, akılda kalması kolay, estetik bir logo tasarlar sizin için. İyi bir kurumsal logo tasarımı için Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw programlarını kullanarak size profesyonel teknik hizmet sunuyoruz.

Hazırladığımız logo tasarımının firmanıza özgü olması öncelikli hedefimizdir. Aksi takdirde başka bir markanın ya da kurumun logosu ile karıştırılabilir.

Sans serif stili, tek karakterden ya da çok karakterden oluşan, kombinasyon tipi, geleneksel olamayan gibi farklı birçok logo çeşidi bulunmaktadır. Mucizefikir’de bu logo tiplerini size tanıtarak tarzınıza en uygun logoyu tasarlıyoruz.

Profesyonel Logo Tasarımında Değişim ve Yenilik

Eğer logonuzu değiştirmek üzere bir logo tasarım ajansı içerisindeyseniz, size en iyi logo değişikliği hizmetini veriyoruz. En iyi logo değişikliği, tüketici tarafından fark edilmeyen değişikliktir. Bu şekilde hem kişilerin belleğinden firmanızın daha önce edindiği marka algısı silinmemiş olur hem de logoya ufak bir yenilik getirmiş oluruz.

Eğer firmanız büyük bir değişim geçirmiş ve artık eski kabuğuna sığmıyorsa, yepyeni bir logoyla kişilerin karşısına çıkmak istemeniz doğaldır. Size gene en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Kurumunuzun logosu, kullanılan tüm dijital ve basılı evraklara, firmanın üretimlerine uygun renkler kullanılarak dizayn edilmiş görüntüsü, markanızın imzasıdır. Bizim için önemli olansa bu imzayı, en başarılı ve en uygun fiyatlarla atmanız üzere sizin için çalışmaktır.

Profesyonel Logo Tasarım Hizmeti