Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Güçlü ve Ücretsiz Backlink Listesi Tam 8 Adet

Backlink Nedir ? diyerek konuyu çok komplike bir hale getirmeyeceğiz bugün ancak bonus olarak “YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN LİNK İNŞAASI” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bugün Mucizefikir olarak sizlere ücretsiz backlink alabileceğiniz güçlü 8  adet web sitesini paylaşıyor olacağız. Her zaman paylaştığımız gibi backlink almak eskisi kadar kolay ve gözünüz kapalı yapabileceğiniz bir iş değildir. Eğer tecrübeli ve bilgili değil iseniz bu konuda backlink alırken dikkatli olmanız da fayda var !
Backlinkler Nofollow ve Dofollow olarak ikiye ayrılmaktadır. Youtube, Wikipedia gibi platformlardan nofollow olarak istediğiniz kadar link alabilirsiniz !

Aşağıda yer alan web siteleri seo hizmeti kapsamında yüksek kaliteli dofollow backlink alabileceğiniz sitelerdir.

Backlink Paketleri

Colab.research.google.com

Evet gördüğünüz gibi site adresi Google’a ait. Gmail hesabınız ile giriş yaparak makale oluşturabilir ve içeriğiniz ile ilgili bir web sitesi girebilirsiniz.

Reddit

Reddit .com adresine giriş yapın.
Eski versiyonuna dönün ve yeni yazı gönder bağlantısına tıklayın.
Gelen metin alanınına (Anahtar Kelimeniz )(siteadresiniz. com) olarak girişini sağlayın.
Aldığınız backlink hem dofollow hemde alexa global değeri 17 olan bir siteden backlink almış olacaksınız !

Forums.huduser.gov

Forums.huduser.gov adresine girerek kaydınızı oluşturun ve giriş yapın. Bio alanına biraz makale ekleyin aksi takdirde direkt olarak silinebilir hesabınız. Homepage Url alanına linkinizi ekleyerek backlink çalışmanızı tamamlamış olacaksınız.

ThingLink

Yukarıda ki işlemleri tekrar ediyoruz. Hesabımızı oluşturuyoruz ve hesap ayarlarına giriş yapıyoruz. Kullanıcı profilimiz de yer alan About alanımıza bir kaç adet makale ekliyoruz yine spam hesap durumuna düşmemek için ! Makalemize ilgili backlinkimiz ile ilgili olarak linkimizi ekleyerek direkt backlinkimizi almış oluyoruz.

MyFolio

MyFolio adresi için de giriş yaparak hesabınızı oluşturun About me ve Experience, profilinizi düzenleyin, ilgili alanlara biraz makale ekleyin ve linkinizi ekleyin.

Mootools

Motools adresine giriş yapın. Kayıt olduktan sonra about alanına biraz bilgi girin ve ardından your website alanlarına linkinizi ekleyin.

Steemit

Steemit adresi için hemen hesabınızı oluşturun ancak hızlıca onaylanmayabilir biraz beklemeniz gerekebilir. Onaylanması ardından Settings sekmesinden Website alanına linkinizi ekleyebilirsiniz.

Ello

Ello .co adresine giriş yapın. Hesabınızı oluşturun onaylamanın ardından Bio alanına giriş yaparak biraz içerik girişi sağlayın. Yukarıda ki sitelerde yaptığınız gibi makaleler ardından backlink almak istediğiniz web sitesinin linkini ekledikten sonra Dofollow backlinizi almış olacaksınız.

Mucizefikir Dijital pazarlama ajansı olarak ;

Google MyBusiness hesabı edinmenizi ve web sitenizin içerikleri ile ilgili olarak yayınlar oluşturmanızı kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

 

Güçlü ve Ücretsiz Backlink Listesi Tam 8 Adet
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?