TEKLİF İSTE

Yüzbinlerce Kişiye Ürün Satmak İçin E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret İle Sektöre Hükmedin

Fiziksel olarak bir ürün satım alanına sahip olan kişiler dükkanlarını açtıktan sonra kapatana kadar satış yaparlar. Ancak uyurken bile satış yapabilmek e-ticaret paketleri ile mümkün oluyor. Tüm ürünlerin bulunduğu bir e-ticaret sitesi haftanın her günü ve günün her saatinde ürün satışını gerçekleştiren sanal bir çalışan görevini üstleniyor. Baştan sonra kadar profesyonellik isteyen e-ticaret, firmamız tarafından üstün güvenlik önlemleri ve yüzbinlerce potansiyel müşteriye ulaşım imkanı ile müşterilerine hizmet sunuyor.

E-Ticaret Piyasası

Bugün üretim yapan firmalar dahi internet üzerinden satış yapan firmalar kadar  kazanç sağlayamıyor. Üstelik e-ticaret için büyük bir firma olmaya da gerek yok ürün satışı yapan yerel bir dükkan sahibi olmak e-ticaret hayatına giriş için yeterlidir. Bize gelen müşterilerimiz potansiyel müşteriye kısıtlı ulaşım imkanlarına sahip olarak geliyor. Ancak daha sonrasında tüm ülkeye satış yapan bir kurum haline oldukça kısa bir sürede dönüşüyor.

E-Ticaret Paketleri Ne Sunuyor?

Bu paketlerin fiziksel satış ortamlarından farklı olarak sunduğu pek çok özellik bulunuyor. İşte bu özellikler ile yapabilecekleriniz;

 • Tek bir il üzerinden satış değil tüm Türkiye’ye satış yapabilirsiniz.
 • Ürünlerin siteye girişi, sitenin tüm platformlarda tanıtımını biz yaptığımız için siz sadece ürünü kargoya veriyorsunuz.
 • E-Ticaret yazılımlarımızda kullandığımız yüksek güvenlik önlemleri müşteriler ile herhangi bir problem yaşamanızı önlüyor.
 • Site ve ürünlerin müşteriye en doğru şekilde ulaştırılması için Google tarafından sunulan ve özel bir algoritmaya sahip olan Adsense hizmetini doğru yönlendirmeler ile kullanıyoruz.
 • Potansiyel müşteriler sosyal medyada gezerken sizin ürünlerinizi görüyor.

Bunlar ve daha fazlası ile e-ticaret paketleri tüm ürün satışının en hızlı şekilde yapılması için öncü rol oynuyor.

E-Ticaretin Avantajları

Ürünlerin satışın oranından maliyetine kadar birçok alanda en etkili satış yöntemi olarak belirlenen e-ticaret kullanıcılara şu avantajları sunuyor;

 • Ürünlerin satışı için fiziksel bir mekan ve çalışanlar için gerekli olan ücretin cebinizde kalmasını sağlıyor.
 • Dükkanı yada firmayı görünce yada tavsiye yolu ile gelen müşteri sayısı 10 ise e-ticaret ile ulaştığınız müşteri sayısı 1 milyonun üzerindedir.
 • Ürün satışı için sadece bir şirket olmak ve sipariş gelmesi halinde ürünü kargoya vermek yeterli oluyor.
 • Stok kontrolü bizim tarafımızdan sunulan e-ticaret paketleri ile kolay bir arayüze sahip stok kontrol panelleri tarafından yapılıyor.
 • Mali hesaplamanın, girdi ve çıktılar ile kar oranı tek bir sayfada ulaşıma sahip halde size geliyor.
 • Müşterilerin hangi ürünlere daha çok ilgi gösterdiğini, hangi sayfalarda gezdiğini ve hangi üründen satışın hangi aşamasında vazgeçtiğini ayrıntılı bir raporlama ile görebiliyorsunuz.

Dev bir sektör haline gelen dijital ortamda satış için e-ticaret paketleri artık her ürün satışı yapan küçük yada büyük ölçekli firmalara uygun hizmetler sunuyor. Firmamıza ulaşmanız halinde size uygun e-ticaret paketleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.