Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

E-Ticaret SEO Danışmanlığı Nedir?

E-ticaret SEO Danışmanlığı almak istiyorsanız, mutlaka bizlere bir uğramanızı öneririz ki, Mucizefikir’in yaptığı kapsamlı analiz ve planlama neticesinde, kimsenin paylaşmak istemediği detayları ve dataları görebiliyor ve net hedeflerimizi inceleyebiliyorsunuz.

E-ticaret SEO Danışmanlığı neticesinde trafiğinizin ve satışlarınızın arttırılmasının garantisini veriyoruz.

E-ticaret SEO Danışmanlığı; e-ticaret site sahiplerinin ya da şahısların veya kurumsal siteler için geliştirilmiş olan ve sitelerin arama motorlarındaki sıralamalarının artış sağlaması ve buna bağlı olarak da var ise ürün ya da hizmet satışlarının arttırılmasına yönelik, belirli bir ücret karşılığında yapılmakta olan danışmanlık hizmetine verilen genel isimdir.

E-ticaret SEO Danışmanlığı için genellikle ayrılması gereken minimum süre 3 aydır. Bu süreden daha az bir zaman içerisinde istenilen verim alınmayacaktır. Bu nedenle de aslında oldukça sabırlı olunması gereken bir iştir. Seo danışmanlığına başlanıldığı andan itibaren yapılan çalışmalar 3 hafta içerisinde kendini göstermeye başlayacaktır. Ancak burada önemli olan detayların başında ise danışmanlık alacağınız firmanın profesyonelliği ve referanslarıdır. Günümüzde gelişen rekabet nedeni ile maalesef ki herkes bu işe soyunmuş ve işin ehli kişiler de bu bilinçsiz firmalar nedeni ile piyasada istenilen değeri görememeye başlamıştır. Dolayısı ile seo danışmanlığı gibi oldukça önemli ve etkili konularda mutlaka profesyoneller ellerden yardım almalısınız.

E-ticaret Seo Danışmanlığı içeriği nelerden oluşur?

E-Ticaret seo danışmanlığı denildiğinde ilk olarak akla sitenin analizi gelmektedir. Ayrıca site içerisinde yapılan site içi optimizasyon çalışmaları, rakip analizleri, rekabete yönelik yapılan analizler, sosyal medya çalışmaları, özgün yazılan makaleler, baclink uygulamaları, ürünlere ve kategorilere göre gerçekleştirilen özel seo çalışmaları vb. İçeriklerden meydana gelmektedir. Ancak bu çalışmalar firmaların istek ve arzularına göre de şekillenebilmektedir. Buna göre bir firma sadece sosyal medya danışmanlığı arzu ederken, diğer bir firma kategori bazlı özel seo danışmanlığı da talep edebilmektedir. Bu yüzden danışmanlık almadan önce mutlaka firmalar ile detaylı bir görüşme sonucu istediğiniz danışmanlıkları bilinçli bir şekilde belirlemeniz bütçenizi de çöpe atmanızı önleyecektir.

Sizler de mucizefikir ailesi ile tanışmak ve profesyoneller ellerde çalışmalarınızı gerçekleştirmek isterseniz yapmanız gereken çok kolay! Bir tık ile mucizefikir.com’a girin ve bizleri arayın!

Herkesin tahmin edebileceği gibi; E-ticaret SEO Danışmanlığı kapsamında yapılan çalışmalar çok daha teferruatlıdır. Mucizefikir SEO ekibi sizlerin için A’dan Z’ye kapsamlı bir analiz, sunum ve yol haritası çıkartmaktadır. Verilecek hizmetin planlaması, hedefleri, rakip analizleri, anahtar kelime analizleri ortalama 4-6 saatlik bir analiz neticesinde netleşmekte ve E-ticaret SEO Danışmanlığı almak istediğiniz web siteniz ile ilgili tüm detaylar sizinle paylaşılmaktadır.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?