Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Anadolu Yakasının En Özel Dijital Reklam Ajansı ile Tanıştınız Mı?

ANADOLU YAKASI REKLAM AJANSLARI

Günümüzde hızla yayılan rekabet ortamı, firmaları yeni arayışlara yönlendirmiştir. Sektöründeki firmalarla rekabet halinde olan bir firma, rakiplerinin bir adım önüne geçmek ve markalaşmak için reklamlara büyük bütçeler ayırmaktadır. Reklamcılık sektörünün tarihi her ne kadar çok eskilere dayansa da, reklam ajansları sayesinde reklamcılık gün geçtikçe gelişmektedir. Reklam ajansları bir firmanın büyümesi ve markalaşabilmesi için en fazla ihtiyaç duyduğu kurumdur. Alanında uzman kişilerle çalışan ajanslar, müşterilerinin hedef kitleye ulaşabilmelerinde yardımcı olur. İstanbul gibi sayısız firmanın bulunduğu ve rekabetin çok zorlu olduğu bir şehirde, firmalar tanıtım çalışmalarını reklam ajanslarıyla yapmayı özellikle tercih ederler. İstanbul’da Avrupa yakasına nazaran, Anadolu Yakası Reklam Ajansları sayısı çok daha fazladır. Küçük çaplı reklam ajanslarından, çok daha profesyonel çalışan, teknolojiyi sonuna kadar kullanan büyük ölçekli ajanslara kadar Anadolu yakasında ajans bulmak mümkündür.

Anadolu Yakası Reklam Ajansları araması yaparken, firmanızın ihtiyaçlarını öncelikle belirleyip, buna uygun bir ajansla çalışmanız gerekir. Bazı reklam ajansları sadece broşür, kartvizit, katalog gibi matbaa benzeri işler yaparken, öyle ajanslarda vardır ki; Pazar araştırmasından tutun, hedef kitle analizi, görsel tasarımlar ve çok daha fazlası için çalışırlar. Firmanızın ihtiyacı ve bütçesi doğrultusunda, size uygun bir reklam ajansıyla çözüm ortaklığı yapmak firmanız için doğru bir karar olacaktır. Firma sektörünüz ne olursa olsun; sektörünüzde marka olmak, markanızın gücünü arttırmak ve bunun sürekliliğini sağlamak çok kapsamlı bir çalışmayı gerektirir. Web sayfanızın hazırlanması ve güncellenmesi, kurumsal kimliğinizi oluşturacak logonun tasarımı, medya planlamasının yapılması tamamen uzmanlık gerektiren işler olduğundan, reklam ajansları bu konuda kurtarıcınız olacaktır. Daha fazla kitleye ulaşmanız için açık hava reklamlarının düzenlenmesi, gerekliyse tanıtım reklam filmlerinin çekilmesi, sizi hedefinize çok daha çabuk ulaştıracaktır. Dijital Reklam Ajansı alternatifleri arasından seçim yaparken, ajansın uzmanlık alanı öncelikli seçim kriteriniz olmalıdır. Her reklam ajansı farklı alanlarda uzmanlaşmış olabilir. Kimi online reklamcılıkta, kimi görsel materyal hazırlamada daha yetkin olabilir. Ajans seçiminde, karar vermeden önce yapılan işlere ve referanslara mutlaka dikkat edilmelidir.

Reklam ajansıyla çalışmanın size şüphesiz birçok avantajı olacaktır. Özellikle reklam kampanyaları için harcayacağınız zamanı, işinize odaklanarak geçirmek ve tüm işleri ajansa bırakmak sizin için çok daha faydalı olacaktır. Bir diğer avantajı da sizin hazırlayacağınız reklam ve tanıtım kampanyalarının ajanslara göre çok daha maliyetli olacağıdır. Ajanslar toplu iş yaptıklarından, alınacak ve hazırlanacak tüm malzemelerde ve hizmetlerde, sizin alacağınız fiyattan çok daha düşük fiyatla hizmet alabilmektedir. Tüm bu avantajlar, reklam ajansıyla çalışmanın son derece doğru bir seçim olduğunu göstermektedir. Sizde İstanbul Anadolu Yakası Reklam Ajansları listesi için, web üzerinden arama yaparak, ajanslarla iletişime geçebilir, size en uygun ve en farklı çözümleri sunan ajansla çalışmaya başlayabilirsiniz.

Dijital Reklam Ajansına Neden İhtiyaç Duyarız?

Firmanız ne kadar kaliteli ürün üretirse üretsin ve ne kadar iyi hizmet sunarsa sunsun, dijital pazar ortamında reklam kampanyası yürütmediği takdirde günümüz teknolojisi içinde kaybolup gitme olasılığı çok yüksek. Bugün dünya ekonomisinin arz-talep ilişkisinde dijital reklamın payı çok büyük. Yirmi birinci yüzyıl, düşünürler tarafından dijital devrim yılı olarak nitelendirilmekte. Ve bu dijital devrim ise aralıksız bir devinime sahip. Reklamlar günümüzde sadece televizyon ve ilan panolarından değil, bütün dijital platformlardan yayınlanabiliyor. Bunun sonucunda ise klasik bir reklam ajansından ziyade dijital reklam ajanları her firmanın temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir.

Artık firmaların Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Departmanları kişilere ve kurumlara erişmek için yetersiz kalmaktadır. Günümüzde büyük ya da küçük her firma, sosyal medya yönetimine, dijital reklam kampanyalarına ihtiyaç duymaktadır. İşte bu ihtiyacınızı karşılamak için Anadolu Yakası dijital reklam ajansları arasından sivrilerek firmanıza seçkin bir hizmet vermek için çalışıyoruz. Bu doğrultuda Mucizefikir Dijital Reklam Ajansı olarak başlıca hedefimiz, sizin için planlı ve stratejik bir şekilde reklam kampanyası hazırlayıp yürütmektir.

Anadolu Yakası Reklam Ajanslarının Önde Gelen İsmi: Mucizefikir

Anadolu Yakası reklam ajansları arasından öne çıkarak etkin bir dijital reklam projesi hazırlarken ekip olarak uzun bir dinleme, araştırma, yaratma, detaylandırma ve yayımlama süreçlerinden geçiyoruz. Sizin için hazırladığımız dijital reklam projeleri uzman ekibimiz tarafından şu şekilde hazırlanıp yürütülmektedir:

  1. İlk adımdan son adıma kadar, dijital reklam kampanyasının yöneticisi, projenin gelişimi ve müşteri arasındaki iletişimin takibini yapmaktadır.
  2. Grafik tasarım ve içerik uzmanları, web tasarım ve reklam analistleri proje için yeni fikirler üretmekte ve aktif bir şekilde çalışmaktadır.
  3. Bir sonraki aşamada dijital reklam konseptinin teknolojik altyapısı hazırlanır. Dijital reklam çalışmalarını uyguladığımız alanlar ise şu şekilde sıralanabilir: Web sitenizin tasarımı ve içerik girişi, banner hazırlanışı ve uygulanışı, çeşitli grafik tasarımların yayımlanması, arayüz tasarımı, online marketing kampanyaları, içerik yaratma projelerisosyal medya yönetimi.

Reklamlar dijitalleşmeden önce, bir reklamın başarısı, ürünün satış oranlarındaki  artışına göre ölçülüyordu. Çünkü genellikle bu reklamlar, televizyon kanalları ve ilan panoları gibi tek yönlü olurdu. Kişilere ulaşır ve başarısı, firmanın kar oranlarına yansırdı. Ancak günümüzde internet üzerinden ve sosyal medya aracılığıyla kişiler fikirlerini beyan edebilmekte ve karşı kampanyalar başlatabilmektedir. Bu yüzden Mucizefikir dijital reklam ajansı olarak, yürüttüğümüz reklam projelerinde ayrımcı ve ırkçı bir dil kullanmamaya özellikle dikkat ediyoruz. Toplumsal cinsiyet eşitliğine duyarlı, çevre dostu, insani duygu ve düşüncelere yönelik bir reklam dili kullanmak öncelikli hedefimiz. 

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?