Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Web Tasarıma
Bakışımız Farklı

Web tasarım denilince sanal dünyadaki yansımanız olarak tanımlayabiliriz. İnternet kullanıcıları için görsellik ve kullanışlı site formu önemlidir. Web sitenize olan yönelimi belirleyen unsurlar vardır. Bu sebeple her web sitesinin ihtiyacına ve hedeflenen kitleye göre özel bir tasarım çalışması yapılır.

Titiz çalışmalarımız, sizin onayınıza sunulmakta ve sizin onaylamadığınız tasarımlar üzerinden asla gidilmemektedir. Öncelikle web sitenizin grafik tasarım çalışmasını yapıyoruz. Tüm tarayıcılara uyumlu ve hepsinde aynı şekilde gözüken şekilde kodlamaları gerçekleştiriyoruz. Grid mantığında çıkartılan son teknoloji responsive, yani tüm çözünürlüklere (telefon, tablet, masaüstü) göre kendisini şekillendiren tasarımlar yapıyoruz. Responsive web tasarım, aynı zamanda mobil uyumludur ve sorunsuz olarak tüm cihazlarda gözükmektedir. Böylece, web siteniz için ek bir mobil tasarım yaptırmanıza gerek yoktur. Web sitesinin kodlarını, içeriği, sayfa içi optimizasyonu tamamlayarak, %100 SEO uyumlu olarak yayına alıyoruz. 

Özgün
Responsive
Estetik !
Web Tasarım

Mucizefikir Dijital Pazarlama Ajansı İle Seo Uyumlu Web Tasarımın Size Avantajları Nelerdir ?

Yapılacak olan tasarım çalışması Seo (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması web sitesinin geleceği açısından çok önemlidir. Bu nedenle, Web sitenizi %100 arama motorlarına uyumlu olarak tasarlıyoruz. Tasarım hizmetleri, Mucizefikir ekibi tarafından ciddi çalışmalar neticesinde sizlere sunuluyor. Projelerimizi incelemenizi ve bu yönde karar vermenizi rica ederiz.

Farklı farklı ajanlar ile çalışmanın bir diğer zararı da arada oluşan iletişim kopukluğudur. Sizler de bir web siteniz olması için karar verdiyseniz gelin birlikte fikirlerinizi tasarlayalım. Sektör de ki dijital pazarlama tecrübemiz ile rakiplerinizden 1-0 önde başlamak istemez misiniz ?  

Tüm Yeni Trendlere Sahip Dijital Pazarlama Ajansı : Mucizefikir

Mucizefikir ekibi olarak hem kullanıcıların hem arama motorlarının sizlerden neyi beklediğini çok iyi biliyoruz. Yıllardır birikmiş tecrübemiz ile size bu yolcuğunuz eşlik etmek ve ışık olmak için buradayız.

İyi bir web sitesi tasarımı yoğun araştırmalar ile başlamalıdır. Kullanıcılarınızın beklentilerini bilmelisiniz. Çünkü web sitesini asıl kullanacak kişiler kullanıcılarınızdır. Yoğun araştırmalardan elde edilen veriler web siteniz için ne tür bir tasarım gerektirdiğini size söyler. Mucizefikir tasarımları UI / UX deneyimlerine dayanmaktadır. Arama motorlarının kurallarına uygun, yüksek kullanıcı deneyimi odaklı çalışmalarımızla sizleri tüm rakipleriniz den ayırmaktayız. 

Web Tasarım Çalışmalarımız
İyi Bir
Website

İyi bir web sitesi tasarımının size kazandıracakları

  1. Her şeyden önce kurumsal bir imaj çizersiniz. Bu kullanıcılar için daha prestijli ve güvenilir bir görünümdür.
  2. Arama motorlarındaki yükselişiniz rekabet ortamı ile daha iyi mücadele etmenizi sağlayacaktır.
  3. Etkinlikleriniz veya ürünleriniz hakkında yapacağınız duyurularda kullancılara erişim daha kolay hale gelecektir. Böylece maliyetleriniz de daha düşük olur.
  4. Müşterilerinizin nerede olduğunun bir önemi kalmayacak çünkü dijital pazarlama dünyası sayesinde herkese eşit uzaklıkta olacaksınız. Dolayısıyla potansiyel müşteri alımınız da artacaktır.
  5. E-ticaret çözümlemeleri ile satışlarınız yukarı çekilir ve gece gündüz demeden web siteniz kazandırmaya devam eder. Üstelik size ekstra maliyet oluşturmadan.

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünebilir veya mevcut web sitenizi güncel bir şekilde tüm tarayıcılara ve arama motorlarına uyumlu olarak tasarlatmak isteyebilirsiniz. Projenizi ve fikirlerinizi internet ortamına taşımanız için sizinleyiz. İstanbul web tasarım firması ararken, karşınıza çıkacak en büyük web tasarım firmalarından birisi olan Mucizefikir ile gelin projelerinizi beraber, kapsamlı olarak değerlendirelim.  

Kaliteli
Web Tasarımı

Kaliteli web tasarımı hizmetinde diğer ajanslardan farklı olarak izlediğimiz yol

  1. Kullanıcılar için pratik ve kolay kullanım erişimi sağlarken, aynı zamanda görsel estetiğe de önem veriyoruz. Basit tasarımlar ile kolaya kaçmıyoruz.
  2. Yapılan tasarımların arama motoru tarafından da sevilmesini sağlıyoruz.
  3. Stratejik olarak belirlediğimiz vizyon doğrultusunda planlı bir şekilde ilerliyoruz.
  4. Görsellik açısından web siteyi değerlendirirken, sitede gezinen kullanıcıların gözünü yormayacak renkler ve desenler seçiyoruz. Birkaç renk kombinasyonu ile renkleri zenginleştiriyoruz.

İnternet siteniz var olduğu sürece sürekli size destek oluyor ve sorularınız, güncellemeleriniz ve revizyonlarınız hususunda tarafınıza danışmanlık desteği veriyoruz. Gelelim, hangi teknikleri ve teknolojileri kullandığımıza.   

HTML 5 & Responsive Tasarım

HTML 5 Tasarım Teknolojisi Nedir?

Yeni eklenen elementler ile HTML5, mobil uyumlu web sitesi yaparak, görsellerini CSS3 ile destekliyoruz.

HTML yapısının son versiyonu olan HTML5’in avantajı; bize daha az kod yazarak, tarayıcıyı daha az yorarak ve arama motorlarına daha şeffaf bilgiler ulaştırarak, profesyonel web sitesi tasarlanmasını sağlıyor. Böylece web siteniz kod yapısı açısından SEO uyumlu olarak internet ortamına açılmış oluyor.

Sizde web sitenizi bize son teknoloji ile tasarlatarak, profesyonel bir içeriğe sahip olabilirsiniz. Ayrıca tüm mobil telefon ve tabletler üzerinde web sitenizin sorunsuz olarak açıldığını ve görüntü kaybının olmadığını göreceksiniz.

Responsive Tasarım Nedir?

Tasarlanmış olan sitelerin, kullanılan cihazdan çok, sitenin gösterildiği alanın boyutunu baz alarak geliştirilen bir tasarım sistemidir. Son trend olan ve dünyada yoğun bir şekilde kullanılan, kullanıldıkça artan Responsive Web Tasarım, profesyonel web tasarımı yapan firmamızın tercihidir. Web sitelerinizi responsive olarak tasarlıyor ve mükemmel tarayıcı görüntüleri elde etmenizi sağlayarak, kullanıcılarınızın sitenizi ziyaretlerlerinde gezinme kolaylığı sağlıyoruz.

Responsive Tasarım ; Fixed pixel şeklinde site yerine fluid (akıcı) siteler yaratıp, herhangi bir cihazda sitenin cihazın ekranına sığacak gibi kendini şekillendirmesi de diyebiliriz. Tüm ekran boyutlarına uygun site yaparken öncelikle en fazla kullanılan ekran boyutlarını bilmemizde fayda olacaktır. Günümüzün en son tasarımı olan responsive siteler, kullanıcı dostudur. Zira web sitelerinin mobil cihaz ve tabletlerde açılma oranları çok yüksektir.

Bu boyutlara dikkate aldığımızda bizim en az 4 seçeneğimiz oluyor; tabletler için tasarım, yatay telefonlar için, dikey telefonlar için ve gerçek (bilgisayar üzerindeki) tasarım. İşte Css bu konuda hızır gibi yetişiyor ve her çözünürlüğe uygun kodlama yapmamıza yardımcı oluyor.

Bir Site Responsive Olarak Tasarlanmamışsa Nelerle Karşılaşılır?

Tasarlanacak web sitesinin günümüz teknolojik kullanım alışkanlıklarına göre artık sadece bilgisayarlar için değil; daha yoğunlukta mobil kullanım için ve tablet kullanımı için de düzenlenmesi gerekmektedir. Web tasarımı süreçleri içerisinde en önemli kısımlardan biri bu uyumluluğun yerine getirilebilmesidir.

Eğer bir site mobil uyumlu olarak tasarlanmadıysa, bir kullanıcı cep telefonundan bu siteye girdiğinde sitenin genel olarak yazıları, görselleri vb. oldukça küçük olacak ve okunmakta zorlanılacaktır. Yakınlaştırılmak istendiğinde de sitenin şekli bozulacağından keyifsiz bir site deneyimi ortaya çıkar. Aynı şekilde menüleri bulmak, tıklayabilmek, içerisinde gezebilmek de oldukça zorlaştığından hiç memnun kalınmayan bir kullanıcı deneyimi ortaya çıktığından ziyaretçi sayınızda keskin bir düşüş görülür. Bahsettiğimiz bu süreçlerle karşılaşmamak için kesinlikle Mucizefikir’in sizlere kusursuz olarak sunmuş olduğu tasarımlar gibi sitenizde responsive tasarıma ihtiyaç olmaktadır.   

Hizmet Verdiklerimiz
Diğer Hizmetler
Markanıza Özel Çözümler
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?