Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » Kreatif İşler

kreatif

İşlerimize Gözatın

Video Çalışmalarımız
Woop Point'te Haftaya Başlangıç
Flat Ofis Manzarası
Vgen Kurumsal Tanıtım
Starplas Fuar Video
Mirora Video
Halktan Video
Kitre bebek Tanıtım Filmi
İzel kimya Tanıtım
Fin Etiket
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 2021
Akgün 35 yıl Video
ROBUSTEX & ETE ENERJİ Kurumsal Tanıtım Filmi
Termosan Tanıtım Filmi
Grafik Çalışmalarımız

Mucize Fikir markaların yolculuklarında markalara ve sektörlere özel çözümler sunan yaratıcı bir içerik ajansıdır. Sıradanlıktan uzak yaratıcılık anlayışımızla spesifik ihtiyaçlarını gidermek için buradayız! Kreatif bir iş yaratmadan önce markanın isteklerini dinliyor, sektör analizi yapıyor ve ekip olarak maksimum faydayı sağlamayı amaçlıyoruz.

Ne Yapıyoruz? 

Spesifik bir ürün, event ya da kampanya tanıtımları için spesifik çalışmalar gerekmektedir. Hedef kitlenin ilgisini çekecek, özgün bir çalışma ortaya koymak içinse kreatif bir bakış açısı gerekir. Pegasus markasını birçok müşteri için sonsuza kadar hatırlatacak kampanyayı tam olarak böyle ortaya koyduk. Pegasus’un yeni uçaklarına kız çocuklarının ismi verildi ve birçok insan için unutulmaz bir hatıra bırakıldı. Bronco markası içinse sevgililer günü konseptinde ise “Aşkı Yakala” sloganıyla hamburgere olan aşka vurgu yapıldı.  Bunlar gibi tüm kreatif işler alanında uzman bir ekip tarafından planlanarak hayata geçiriliyor. Bu süreçte takip ettiğimiz yol haritası ise şu şekilde;
  1. Müşteri talebini dinliyor ve not alıyoruz.
  2. Sektörü araştırıyoruz.
  3. Hedef kitle belirliyor ve nelerden hoşlanacaklarını saptıyoruz.
  4. Görsel belirlemeden ve tasarımlar yapılmadan önce içerik için metin yazıyoruz.
  5. Bu metin doğrultusunda uygun bir tasarım yapıyoruz. 
  6. Son kontroller ve revizelerle ortaya kreatif bir iş çıkarıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz? 

Mucize Fikir ekibi farklı alanlarda uzman kişilerden oluşmaktadır ve bu sayede kreatif işlerin her süreci ayrı planlanarak çalışma yapılır. Müşteriye gönderilmeden önce kontrolleri sağlanır ve onaya sunulur.  Kimler hangi alanda çalışıyor? Sürecimize ortak olun!
  • Öncelikle içerik metni bir uzman tarafından yazılıyor. İçeriği yazmadan önce araştırmalar yaparak uygun bir metin ortaya koyuluyor. 
  • Metin onaylandıktan sonra ise uygun görseller kullanılarak tamamen özgün bir tasarım grafik tasarım alanında uzman kişiler tarafından hayata geçiriliyor. Gerekli durumlarda birden fazla alternatif ortaya koyuluyor. 
  • Kreatif iş için özel olarak reklam kampanyası yapılacaksa reklam yönetimi konusunda uzman bir ekip birlikte çalışıyor. 
  • Son olarak ise Brand Director tarafından kontrol edilerek müşteri onayına sunuluyor. 
Kreatif işler farklı alanlarda uzman kişilerin bilgilerini birleştirmesiyle ortaya çıkmaktadır. Mucize Fikir bu sayede her zaman özgün ve yaratıcı çalışmalar ortaya koyar. Siz de hemen bu sürece bizimle ortak olun ve sektörünüzde öne çıkın! 

Markanıza Özel Çözümler