Profesyonel Grafik Tasarım

Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik çalışması; iki veya üç boyutlu olabilir. Bir Grafik tasarım çalışmasının profesyonelliği tamamen yaratıcılığa bağlıdır.


Grafik programları efektif olarak kullanılarak, hayal gücü ve yaratıcılık ile birleştirildiği zaman, yeniden doğmuş bir tasarım meydana gelmiş demektir. grafik tasarım aklın ve ruhun gözüdür.


Grafik Tasarım programları, en başta Photoshop, paintshop, corel draw, freehand, indesign, illüstratör, after effect olarak sıralanmaktadır.


Grafik tasarım ile ilgili alanları sıralamak gerekirse, Tipografi, illüstrasyon, logo tasarımı, broşür ve katalog tasarımı, karikatür, serigrafi, afiş, billboard, banner tasarımı, kartvizit, antedli kağıt, stand tasarımı, interaktif tasarımlar en başta gelir.


Grafik Tasarım, hayal gücünün resme aktarılmasıdır.

Grafik tasarım’ın temel ilkeleri ise, hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm ve birliktir. Tüm bu olguların bir araya gelmesi ve grafik tasarım programlarının efektif kullanılması, muazzam çalışmaları ortaya çıkartmaktadır.Grafik Tasarım Çalışmalarımız


Mucizefikir ekibine yaptıracağınız web tasarımları için, grafikerlerimiz profesyonel grafik çalışmaları hazırlamaktadır. Hazırlanan psd dosyaları ile size sunumlarımızı gerçekleştiriyor ve sitenizin nasıl olacağını görsel olarak size sunmuş oluyoruz. Siz grafik tasarıma onay verene kadar istediğiniz bölümlerde değişiklikleri gerçekleştiriyor ve sitenizi istediğiniz son haline büründürüyoruz. Bunu takiben, web tasarımı, yani kodlama kısmı işin içine giriyor ve HTML5, CSS3, JQuery kodlamalarla, yönetim paneli istenirse, Php veya Asp.net yazılımlar ekleyerek, sitenizi size teslim ediyoruz.
profesyonel grafik tasarım
grafik_tasarim_mucizefikir3
grafik_tasarim_mucizefikir4
grafik_tasarim_mucizefikir5
grafik_tasarim_mucizefikir6
grafik_tasarim_mucizefikir7
grafik_tasarim_mucizefikir8
grafik_tasarim_mucizefikir9