Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı Seçimi
İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı Seçimi

Web dünyasında online olarak var olan her türlü dijital mecrada, geliştirilmesi ve sürdürülmesi gereken her türlü pazarlama işi için bir dijital pazarlama ajansı ile çalışılması markalar adına çok daha sağlam adımlar atılmasını sağlar. İstanbul dijital pazarlama ajansı ihtiyacı konusunda oldukça yoğunluk yaşanan illerimizden bir tanesidir. Mega kentte ilerleyen dijital pazarlama işleri her geçen gün arttığından, hem bireysel ihtiyaç sahipleri hem de kurumsal desteğe ihtiyaç duyan markalar işinde profesyonel olan ve başarı vadedecek ajans araştırmalarını sürdürmektedir.

Mucizefikir Dijital Ajans, dijital pazarlama konusunda desteğe ihtiyaç duyulan her alanda bünyesinde barındırdığı profesyonel ekibiyle müşterilerine uzman desteği sağlamaktadır. Dijital pazarlama dünyasında gerek sosyal medya konusunda, gerek SEM düzenlemelerinde, gerek SEO düzenlemelerinde ve daha pek çok ayrı dalda örneklendirebileceğimiz düzenleme alanlarında en iyi hizmeti sunmaya özen gösteren ajansımız, sizlere en uygun dijital pazarlama yol haritasını sunmaktadır.

Dijital Pazarlama Ajansları Tam Olarak Ne Yapar?

Özellikle İstanbul dijital pazarlama seçimi konusunda çok fazla seçenek bulunduğundan ihtiyaç sahibi markaların ya da kişilerin aklı karışabilmektedir. Bu karışıklığın önüne geçmek için, bir dijital ajansın iş anlaşması süreçlerinde neler yapması gerektiğini iyi bilerek bunları çalışma düzeninde vaat eden ajanslarla çalışılması çok daha avantajlı olacaktır.

Dijital pazarlama ajansları ilk olarak anlaşmış oldukları kişiler ya da kurumların ne tür bir iş modeline sahip olduğunu ve bu iş modelinin hangi hedef kitleye yönelik olduğunu araştırmaktadırlar. Sonrasında ellerindeki kitle verilerini bir de hangi online mecralarda vakit geçirdiklerine ve hangi saat dilimleri içerisinde bu eylemleri gerçekleştirdiklerine dair bilgiler olarak incelerler. En çok etkileşimin alındığı ve reaksiyonun verildiği mecra belirlenerek o mecranın üzerine bir dijital pazarlama stratejisi geliştirilmeye başlanır.

Strateji bir çalışma planına dönüştürüldükten sonra, uygulama kısmında kişinin ya da firmanın sunmuş olduğu bütçeler sınırında kalarak en verimli şekilde çalışmalar uygulanmaya başlanır. Online olarak var olunan platformlardaki sosyal medya ve internet reklamlarının hangi oranda dönüşüm aldığı belirlenerek siteye gelen ziyaretçi sayısının arttırılması, marka bilinirliğinin atması ve satışların yükselmesi gibi örneklendirebileceğimiz hedefler tutturulmaya çalışılmaktadır.

Dijital Pazarlama Ajansları Hangi Konularda Hizmet Verir?

  • Site trafiğinin analiz edilmesi,
  • Web sitesinin A’dan Z’ye tasarımı,
  • SEM dediğimiz arama motoru pazarlaması çalışması,
  • SEO dediğimiz arama motoru optimizasyonu çalışması,
  • Performansın takip edilip raporlanması,
  • Sosyal medya hesaplarının yönetimi ve reklam çalışmaları,
  • İçerik pazarlaması,
  • E-mailing çalışmaları.
İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı Seçimi