Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » Profesyonel SEO Hizmeti Alarak Başarıya Ulaşın
Profesyonel SEO Hizmeti Alarak Başarıya Ulaşın

İçinde bulunduğumuz teknoloji koşullarında, internet dünyasında global olarak en çok kullanılan ara motorunun Google olduğu söylenebilir. Bu öncelik sayesinde sitelerin başarı oranının ölçümlenmesini ve sitelerin sıralama konusundaki rekabetini de kontrolü altında tutan öncü kuruluş olan Google, hem bireysel siteleri hem de markalara ait web sitelerini başarı kazanmak adına profesyonel SEO hizmeti almaya yönlendirmektedir.

Google; sitelerin arama kısmında ilk sayfada çıkabilmesi için, SEO konusunda eksiksiz bir yapıya sahip olmasına oldukça önem verir. Çünkü ancak bu sayede kitlelere ulaşan sitelerin kullanıcılara doğru bir şekilde hizmet verebilmesi, doğru bir şekilde bilgilendirmesi ve yönlendirmesi mümkün hale gelir. SEO konusunda her eksiğini tamamlamış kalite sahibi sitelerde hem site içi hem de site dışı optimizasyonlar tamamlanmış, içerikler özgün ve eksiksiz girilmiş, teknik konuda sitenin ihtiyaç duyduğu tüm düzenlemeler eksiksiz olarak halledilmiş olmaktadır.

İşte tüm bu süreçlerin tam anlamıyla profesyonel olarak halledilebilmesi için mutlaka konunun uzmanlarından SEO desteği alınmalıdır. Site sahiplerinin kendi hallerinde halletmeye çalıştıkları SEO süreçlerinde mutlaka bir noktada eksiklik çıkacaktır. Bunun nedeni SEO konusunun ciddi anlamda profesyonellik ve bilgi sahibi olunmasını gerektiren bir konu olmasıdır.

Bir sitenin SEO konusunda hangi konularda eksikliğinin olduğu, hangi konularda değişikliğe gitmesi gerektiği ve hangi konuda başarılı olarak o başarısının korunması gerektiğine profesyonel SEO hizmeti süreçleri kapsamında karar verilerek sitenin yüzde yüz SEO uyumlu olarak Google gözünde avantaj yakalaması sağlanmaktadır.

Profesyonel SEO Hizmeti Siteye Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Bir web sitesi için alınacak SEO hizmetinde; web sitesinin mevcut ziyaretçi sayısı arttırılabilir, siteye gelen ziyaretçilerin sitenizde geçirdikleri süre uzatılabilir, bilinirlik açısından müthiş gelişmeler kaydedilebilir; siteden gelen geri dönüşüm oranları arttırılarak e-ticaretle uğraşan sitelerde bu maddi kazanca dönüştürülebilir ve aynı zamanda zaman konusunda da kâr elde edilebilmektedir.

Profesyonel SEO Hizmeti Neleri Kapsar?

Profesyonel SEO hizmeti kapsamı ele alındığında, genel manada hem site içerisinde hem de site dışı SEO çalışmaları yapıldığı söylenebilir. Sitenin yazılım aşamasından tasarım aşamasına, hızından mobil uyumluluğuna, içeriklerin özgünlüğüne ve teknik kısımdan doğru bir şekilde hazırlanmasına oldukça dikkat edilir. Başlıklar, görseller, videolar, açıklama kısımları, tag’ler, anahtar kelime kullanımları, longtail anahtar kelimeler gibi örneklendirebileceğimiz daha pek çok unsur alınacak SEO hizmetlerinde site içerisinde detaylı analizin yapılacağı, aynı zamanda rakip analizleriyle birlikte SEO kurallarına uygun bir şekilde uygulanacak içerik değişikliklerinin hepsi hizmet kapsamındadır.

Site dışı SEO çalışmalarında ise site dışından mevcut siteye yönlendirme yapan linklerin kalitesi, kaliteli backlink alımı, görsel materyallerin incelenmesi, sosyal medyayla SEO çalışmalarının ortak yürütülmesi, e-mailing çalışmaları, blog çalışmaları ve forum çalışmaları gibi başka sitelerin bizim sitemizin başarısına katkıda bulunacağı çalışmalar yapılmaktadır. Siteyle alakalı arama motorlarında çıkan olumsuz yorumların olumlu hale dönüştürülmesi ve ortadan kaldırılması için de her türlü çalışma gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel SEO Hizmeti Alarak Başarıya Ulaşın