Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
SEO Danışmanlığı Hizmeti İçin Mucizefikir Yanınızda!

Dijital ortamda başarılı olabilmek, arama motorlarında sıralama elde edebilmek gibi durumlar için belli başlı kriterlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu kriterler arasından en önemlilerinden biri olarak SEO düzenlemelerini gösterebiliriz. Profesyonel düzeyde bir düzenleme ve başarı için de elbette ki SEO danışmanlığı hizmeti almak şart.

Kurumsal bir markanın web sitesi, küçük çaplı bireysel bir web site veya herhangi bir e-ticaret sayfası türleri fark etmeksizin organik olarak ziyaretçi almaya ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaçları için de sıralama yakalamak, bilinirliklerini arttırmak ve Google gözünde “kaliteli ve güvenilir bir site” olarak anılmak gibi durumları karşılamaları gerekmektedir. Alınacak SEO danışmanlığı sonrası söz konusu site bilinirliğini arttırarak, arama motorlarında sıralama kazanmaya başlayacaktır.

Alınacak SEO danışmanlığı hizmeti kapsamında altyapı olarak SEO uyumlu olarak oluşturulan web sitenizin SEO düzenlemeleri en ine ayrıntısına kadar yapılmaktadır. Böylelikle arama motorlarında çok daha hızlı ivme kazanmanız alanında profesyonel bir ekipten aldığınız destekle çok daha kısa bir sürede gerçekleştirilebilmektedir. Mucizefikir olarak bizler, uzman ekibimizle sizlerin ihtiyaç duyduğu her türlü SEO danışmanlığı hizmetini istediğiniz her an sizlere sağlıyoruz. Bu tip ihtiyaçlarınızda hiç vakit kaybetmeden bize ulaşın, gelin sitenizi SEO konusunda muhteşem hale getireceğimiz bir danışmanlık sağlayalım.

SEO Danışmanlığına Neden İhtiyaç Duyulur?

Bir sitenin SEO konusunda başarılı olabilmesi için alınacak danışmanlıklarda web sitenizdeki içeriklerin kontrolünün sağlanması, içeriklerin düzenli olarak güncellenmesi ve yenilerinin eklenmesi, sosyal medya kısmıyla ilgilenilmesi, backlink alınması vb. süreçlerle yakından ilgilenildiği söylenebilir. Günümüzde web siteler arasında müthiş bir rekabet ortamı oluştuğundan, bu rekabet arasından sıyrılıp başarılı olmak için SEO danışmanlığı kurumsal ya da bireysel olarak mutlaka alınmalıdır.

SEO Danışmanlığı Neleri Kapsar?

Alınacak danışmanlık hizmetinde bir web sitesinde üzerine düşülecek ve derinlemesine çalışmalar yapılacak konular şu şekilde özetlenebilir;

  • Rakip site analizlerini yapılması
  • Anahtar kelime analizlerinin yapılması ve alakalı anahtar kelimelerde yükseliş yakalanması
  • “Long tail” dediğimiz uzun anahtar kelime analizlerinin yapılması
  • Site içeriklerinin özgünlüklerinin kontrolü
  • SEO uyumlu yeni ve sektörle alakalı içeriklerin siteye eklenmesi
  • Gelen ziyaretçilerin detaylı analiz edilmesi ve yeni ziyaretçilerin arttırılması için planlamaların yapılması
  • Sitede var olan “on-page” taraftaki hataların giderilmesi
  • Siteyle birlikte sosyal medya hesaplarını da kalkındırarak hedef kitleye daha fazla alandan ulaşabilme imkanının sağlanması
  • Siteyle alakalı itibar yönetimi sağlanarak internetteki kötü yorum ve bilgiler hakkında aksiyon alınması
  • Kaliteli backlink için çalışmaların yapılması
SEO Danışmanlığı Hizmeti İçin Mucizefikir Yanınızda!
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?