Web Tasarım Fiyatları

Web Sitesi Yaptırmadan Önce Fiyatlar Hakkında Genel Bilgi Sahibi OlabilirsinizWeb tasarım fiyatları
Yapılacak olan web sitesinin fiyatı, web sitesinde istenilen özelliklere ve fonksiyonlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak unutmayınız ki, size yüksek web tasarım fiyatı veren firmalar veya şahıslar çok profesyonel bir web sitesi yapamayabilirler. Önemli olan web sitesinin çalışan dinamiklerinin, içerik kod yapısının ve ön grafik görsellerinin profesyonel olarak tasarlanmasıdır. Sitenin özellikle mobil web sitesi olarak çalışması ve kod yapısı olarak seo uyumlu web sitesi olması gerekmektedir.

Genel olarak kurumsal web sitesi isteyen müşteri kitlesi çoktur. Eğer web sitesinin arka planında PHP / ASP.NET yazılımlar çalışmayacak ve sadece Javascript, CSS, HTML web tasarım yapılacaksa fiyatlar ortalama 700 ile 1200 TL arasında değişmektedir. Zira yazılım işin içine girdiği zaman, yazılımda istenilen özellikler ile doğru orantılı olarak fiyat artmaktadır. Örnek olarak üye girişi, üye paneli, sayfaları düzenleme yetkisi, yazıları ve resimleri düzenleyebilme yetkisi gibi admin yetkilerinin eklenmesi, ilgili web sitesinin fiyatını arttıran unsurlardandır.

Mucizefikir.com olarak web sitelerinizi responsive, yani mobil uyumlu, seo yani arama motoru optimizasyonu uyumlu olarak yapıyoruz. Ayrıca grafik tasarım çalışmalarını da titizlikle gerçekleştirerek web sitelerinizi ömür boyu sorunsuz olarak kullanabilmeniz için size en kısa zamanda teslim ediyoruz. Ayrıca telaffuz edilen web tasarım fiyatları üzerinden size özel indirimler uyguluyoruz.