Web Tasarım Temaları

Hazır web sitesi; içeriği talebinde bulunan müşteri, kendi sektörüne uygun bir şekilde web tasarımı yaptırmak isteyecektir. Bu doğrultuda hazır temanın içeriğinin değiştirilmesi mutlak suretle gerekli olacaktır.


Web Tasarım Temaları & Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi yaptırdığınız zaman, sitenin menülerinin, resimlerinin, yazılarının kısacası tüm hazır internet sitesi içeriğinin değişmesi gerekecektir.

Mucizefikir olarak hazır temalarımız profesyonel web tasarımlarından oluşmaktadır ve tüm şablonlarımız responsive web tasarım yapısından oluşmaktadır. Tasarımların düzenlenmesi ve sektöre uygun bir hale getirilmesi hususunda ciddi çalışmalar yapıyoruz. Öncelikle hazır web tasarım şablonu üzerinde düzenlemeleri gerçekleştirerek, müşteriye sunumunu gerçekleştiriyoruz.Müşterinin istediği web tasarım şablonu oluşturulduktan sonra, geriye kalan tüm sayfaları yeniden yapıyor ve grafik çalışmalarını tamamlıyoruz. Profesyonel grafik tasarım ve banner tasarımları ile web sitesini görsel olarak güçlendirmekle beraber, retina ready özelliği ile grafiksel olarak iyice güçlendiriyoruz.


Web Tasarım temaları, hazır şablonlardır.

Hazır web tasarım fiyatları, özel web tasarım projelerine kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Özel web tasarım çalışmalarında, kurgular sıfırdan hazırlanır, sitenin javascript fonksiyonları ve eklentileri en baştan yapılır ve müşterinin istekleri hiçbir şekilde sınırlandırılmaz.


Hazır internet sitesi talepleriniz için bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Böylece uygun web tasarım fiyatları ile profesyonel web sitesi sahibi olmanız için elimizden geleni yapıyor olacağız.


Teklif İste

Son olarak belirtmek isteriz ki, profesyonel web tasarım demek, yüksek fiyatlar karşılığında yapılan bir tasarım değildir. Profesyonel olarak yapılmış bir web sitesi, arama motoru kriterlerine uygun içeriğe sahip olan, kodları temiz yazılmış, tüm tarayıcılarda aynı şekilde gözüken ve fonksiyonları aynı şekilde çalışan web sitesidir. Ayrıca bu web sitesinin tüm çözünürlüklere göre tasarlanmış olmasıdır. Bu nedendendir ki, profesyonel web tasarımın belirli kriterleri vardır ve bu kriterler çerçevesinde uygun fiyata yapılmış bir çalışma, amatörce yapılmış demek değildir.


Web Tasarımı ile ilgili olarak referanslarımızı incelemenizi önemle rica eder ve projelerini tamamladığımız firmaların sektörde hangi konumda olduklarını analiz etmenizi öneririz. Hazır web tasarımı veya özel web tasarımı olarak geliştirilen ve tamamlanan projelerimizin sonunda, site sahibine sitenin ne kadar google uyumlu olduğunu ve sayfa içeriklerinde google tarafından hata vermediği ve %100 arama motoru optimizasyonuna uyumlu olduğunu ispatlıyor ve ölçümlerimizin sonuçlarını web site sahiplerine gönderiyoruz.hazır-web-sitesi1
hazır-web-sitesi2
hazır-web-sitesi3
hazır-web-sitesi4