TEKLİF İSTE

Web Tasarım

Web Tasarıma Bakışımız Farklı

Titiz çalışmalarımız, sizin onayınıza sunulmakta ve sizin onaylamadığınız tasarımlar üzerinden asla gidilmemektedir. Öncelikle web sitenizin grafik tasarım çalışmasını yapıyoruz. Tüm tarayıcılara uyumlu ve hepsinde aynı şekilde gözüken şekilde kodlamaları gerçekleştiriyoruz. Grid mantığında çıkartılan son teknoloji responsive, yani tüm çözünürlüklere (telefon, tablet, masaüstü) göre kendisini şekillendiren tasarımlar yapıyoruz. Responsive web tasarım, aynı zamanda mobil uyumludur ve sorunsuz olarak tüm cihazlarda gözükmektedir. Böylece, web siteniz için ek bir mobil tasarım yaptırmanıza gerek yoktur. Web sitesinin kodlarını, içeriği, sayfa içi optimizasyonu tamamlayarak, %100 SEO uyumlu olarak yayına alıyoruz.

Yapılacak olan tasarım çalışması Seo (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması web sitesinin geleceği açısından çok önemlidir. Bu nedenle, Web sitenizi %100 arama motorlarına uyumlu olarak tasarlıyoruz. Tasarım hizmetleri, Mucizefikir ekibi tarafından ciddi çalışmalar neticesinde sizlere sunuluyor. Projelerimizi incelemenizi ve bu yönde karar vermenizi rica ederiz.

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünebilir veya mevcut web sitenizi güncel bir şekilde tüm tarayıcılara ve arama motorlarına uyumlu olarak tasarlatmak isteyebilirsiniz. Projenizi ve fikirlerinizi internet ortamına taşımanız için sizinleyiz. İstanbul web tasarım firması ararken, karşınıza çıkacak en büyük web tasarım firmalarından birisi olan Mucizefikir ile gelin projelerinizi beraber, kapsamlı olarak değerlendirelim.

İnternet siteniz var olduğu sürece sürekli size destek oluyor ve sorularınız, güncellemeleriniz ve revizyonlarınız hususunda tarafınıza danışmanlık desteği veriyoruz. Gelelim, hangi teknikleri ve teknolojileri kullandığımıza.

web tasarım

HTML 5 Tasarım Teknolojisi Nedir?

Yeni eklenen elementler ile HTML5, mobil uyumlu web sitesi yaparak, görsellerini CSS3 ile destekliyoruz.

HTML yapısının son versiyonu olan HTML5’in avantajı; bize daha az kod yazarak, tarayıcıyı daha az yorarak ve arama motorlarına daha şeffaf bilgiler ulaştırarak, profesyonel web sitesi tasarlanmasını sağlıyor. Böylece web siteniz kod yapısı açısından SEO uyumlu olarak internet ortamına açılmış oluyor.

Sizde web sitenizi bize son teknoloji ile tasarlatarak, profesyonel bir içeriğe sahip olabilirsiniz. Ayrıca tüm mobil telefon ve tabletler üzerinde web sitenizin sorunsuz olarak açıldığını ve görüntü kaybının olmadığını göreceksiniz.

Responsive Tasarım Nedir?

Tasarlanmış olan sitelerin, kullanılan cihazdan çok, sitenin gösterildiği alanın boyutunu baz alarak geliştirilen bir tasarım sistemidir. Son trend olan ve dünyada yoğun bir şekilde kullanılan, kullanıldıkça artan Responsive Web Tasarım, profesyonel web tasarımı yapan firmamızın tercihidir. Web sitelerinizi responsive olarak tasarlıyor ve mükemmel tarayıcı görüntüleri elde etmenizi sağlayarak, kullanıcılarınızın sitenizi ziyaretlerlerinde gezinme kolaylığı sağlıyoruz.

Responsive Tasarım ; Fixed pixel şeklinde site yerine fluid (akıcı) siteler yaratıp, herhangi bir cihazda sitenin cihazın ekranına sığacak gibi kendini şekillendirmesi de diyebiliriz. Tüm ekran boyutlarına uygun site yaparken öncelikle en fazla kullanılan ekran boyutlarını bilmemizde fayda olacaktır. Günümüzün en son tasarımı olan responsive siteler, kullanıcı dostudur. Zira web sitelerinin mobil cihaz ve tabletlerde açılma oranları çok yüksektir.

Bu boyutlara dikkate aldığımızda bizim en az 4 seçeneğimiz oluyor; tabletler için tasarım, yatay telefonlar için, dikey telefonlar için ve gerçek (bilgisayar üzerindeki) tasarım. İşte Css bu konuda hızır gibi yetişiyor ve her çözünürlüğe uygun kodlama yapmamıza yardımcı oluyor.

Şiddetle Tavsiye Ediyoruz

Sol tarafta izlemenizi şiddetle tavsiye ettiğimiz web tasarım videomuzun içeriğinde, sizlere nasıl hizmet verdiğimizi, hangi teknikleri kullandığımızı, web sitenizi neden Mucizefikir ekibine yaptırmanız gerektiğini ve firmamızın diğer web tasarım firmalarından neden farklı ve daha kaliteli işler yaptığını göreceksiniz. Kendinize şu soruyu sormanızı rica ederiz, "Web sitemi yapacak firmanın bünyesinde SEO / Dijital Pazarlama ekibi var mı?" Eğer yoksa hemen kaçabilirsiniz.