Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » En İyi Dijital Ajanslar

En İyi Dijital Ajanslar Arasında Doğru Seçim

En İyi Dijital Ajanslar

EN İYİ DİJİTAL AJANSLAR

Dijital dünyanın hızla gelişen yapısında yerini alan dijital ajanslar, yaptıkları işlerle adlarından söz ettiriyor. Yapılan başarılı işler, tüketicinin beğenisini kazanırken, verilen ödüllerle de dijital ajansların isimleri taçlandırılıyor. Araştırma şirketlerinin yaptığı incelemeler ve ortaya oydukları veriler neticesinde, en iyi dijital ajanslar kategorisinde favori ajanslar belirlendi. Çoğu İstanbul kökenli olan dijital ajanslar, dijital ortamda yarattıkları birbirinden başarılı projelerle gerçekten alkışı hak ediyor.
Markalar için yaratıcı sonuçlar üretmek, arama motoru optimizasyonu yapmak, dijital pazarlama ve web tasarımları dijital ajansların görevleri olup sizin için belli bir strateji çizerler. İşte sizin için seçtiğimiz en iyiler.

Birbirinden başarılı reklamları ve aldıkları birçok ödülle, son yıllarda adından sıkça söz ettiren TBWA İstanbul, markanızın kaderini değiştirir sloganıyla, sektörde öncü bir yol izliyor. Türkiye’nin en büyük markalarının reklam kampanyalarını yürüten şirket, başarılı grafiğini her geçen gün biraz daha arttırıyor. En iyi dijital ajanslar listesinde yer alan Publicis Türkiye, Akbank ile 12 yıl boyunca sürdürdükleri reklam kampanyaları ile birbirinden başarılı işlere imza attı. Birçok ajansı bünyesinde bulunduran Publicis Türkiye, şuan yönetim kadrosunda yaptığı köklü değişimlerle de adından söz ettiriyor. Bir diğer dijital ajans Project House, Türkiye’de dijital ajans bünyesinde ilklerden. Yıllarca bağımsız iş yaptıktan sonra güçlerini Havas ile birleştiren ajansımız, 2011 ve 2012 yıllarında Avrupa’da en iyisi seçildi. Türk Telekom ve Vestel’in vazgeçilmezi kendileri. Havas Worlwide Turkey Group, geniş kadrosu ve dudak uçuklatan gelirleriyle birçok ülkede faaliyet gösteriyor. İstikbalin ortopedik yatak tanıtımı için Havas tarafından hazırlanan reklam filmini unutmak mümkün değil. Gerek müziği gerekse görseliyle hafızalarımıza kazanan reklam oldukça beğeni toplamıştı. Türkiye’nin emocan’ları ile Turkcell markasına müthiş bir reklam hazırlayan, Rafineri ajansını da unutmamak gerekiyor. Opet markası için Arda Turan’la Barcelona’da bir gün reklamına imza atan Rafineri, eğlenceli reklamlarıyla tüketicinin beğenisiniz kazanıyor. Regal’in çamaşır makinesi reklamındaki unutulmaz tokat, bugün bile aklımızdadır. M.a.r.k.a ajansının yaptığı unutulmaz çalışmalardan biri olan reklam filmi, günlerce konuşulmuştu. Bugünde aynı başarıyla ilerleyen firma en iyi dijital ajanslar arasında yerini koruyor. Dijital ajanslar arasında karizmatik yapısıyla dikkat çeken Plasenta; etkileyici web sitesiyle karizmasını yansıtıyor. Vodafone ve Coca-Cola’nın dijital mecralarda sesi olan ajans, büyük bütçeli çalışmalarıyla tanınıyor. İstanbul’un bir diğer büyük dijital ajansı olan Rabarba; geleneksel reklamcılığı dijital reklamcılıkla öyle bir harmanlıyor ki, yapılan işlerinin tamamı insana zevk veriyor. Eğlenceli işleri teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak yapan ajans, zirveye hızla tırmanan ajanslardan biri. Aynı zamanda yenilikçi görüşlerin de başını çekenlerden. Önemli ajanslardan biri de 4129Grey. İki ajansın birleşiminde aldığı 41 ve 29 sayılı ismiyle, çağdaş ve yaratıcı olma konusunda hedefleri olan bir ajans. Üstelik bünyesinde 170’ten fazla uzman barındırıyor. En iyi dijital ajanslar arasında unutulmaması gerekli bir diğer isim de Wanda, global markaların Türkiye’de reklam işlerini yürüten ajans; sosyal medyada özellikle tanınıyor. Birçok firma için hazırladığı birbirinden güzel web sayfaları ile de dikkati çeken ajans, etkili reklamları ile göz dolduruyor.
Dijital dünyanın renkli dünyasında, tüketiciyle markaları buluşturan dijital reklam ajansları bir hayli fazla. Ancak bunlar arasında işini gerçekten düzgün yapan, reklam yaparken markanın önüne geçmeyen ajans sayısı ne yazık ki çok az. Türkiye’nin en iyi dijital ajanslar listesinde yerini alan ajanslar; yaptıkları işlerle kendilerini kanıtladıkları gibi, her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip etmeleri ve birbirinden yetenekli ve profesyonel kadroları bünyelerinde bulundurmalarıyla başarıyı sonuna kadar hak ediyorlar.