Uluslararası Dijital Pazarlama

footer

markalar, dijital
projeler
ve
işletmeler için.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlamanın tüm argümanlarını kullanarak, markanıza değer katıyoruz.

Web Tasarım

Son trend teknolojiler ile; %100 mobil ve google seo uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.

SEO

Mucizefikir, sizi Google'da 1 numara yapmak için kurumsal seo hizmeti sunar.

Google Ads

Google Ads ile aramalarda üst sırada yer alın. Mucizefikir ekibi, maksimum dönüş ve minimum harcama hedeflemektedir.

Sosyal Medya

Mucizefikir ekibi, sektörünüze uygun profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Kreatif Tasarım

Mucizefikir olarak fikirlerinizi tasarlıyor ve markanıza kalite katıyoruz.

Hakkımızda

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dijital’in uçtan uca tüm süreçlerine hakim, 22 kişilik tam zamanlı kadrosu ile 2010 yılından bugüne faaliyet gösteren Mucizefikir, markalara özel profesyonel dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır. 

Ekip liderleri tarafından yönetilen 4 farklı dijital hizmet departmanımız ve proje yöneticilerimiz ile Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, Google SEO, SEM, web tasarım, WordPress, özel yazılım, reklam yönetimi, dönüşüm optimizasyonu, video prodüksiyon, influencer vb… hizmetlere tam profesyonel çözümler üretiyoruz. 

Tam hizmet dijital pazarlama süreçlerinin markanıza katkı sağlayarak, en kaliteli dönüşümü getirmesi için projelere bütüncül olarak yaklaşıyor, strateji oluşturuyor, kampanya üretiyor ve sürekli fikir geliştirerek hedeflerinize ulaşmanızda size dinamik ve proaktif kadrolarımızla yol arkadaşı oluyoruz. 

Nasıl Yapıyoruz?

Markanıza Özel İhtiyaçları Belirliyoruz

Son Teknolojilerin Takibi

Son teknolojileri dibine kadar kullanarak, sizleri Dijital dünyanın tüm nimetlerinden yararlandırıyoruz.

Mucize Bir Ekip

Tüm uzmanlık alanlarında tecrübeli, dijital pazarlamanın ve web teknolojilerinin tüm detaylarına hakim bir takım ile çalışıyorsunuz.

Hızlı Çözümler

Hızlı çözümler üretiyor, özel alternatifler ile yol haritasını çıkartıp, projelerinizi tarihinde teslim ediyor ve Markanızın büyümesini hızlandırıyoruz..

Bakış Açımız

Tüm müşterilerimizin web sitelerini istisnasız kendi web sitemiz gibi düşünerek, gerek seo hizmetimizi, gerek web tasarım ve branding çalışmalarını bu yönde kurguluyor. Yol haritamızı çiziyor ve emin adımlarla ilerleyerek, sürekli büyüyen bir grafik ile markanızın geleceğini tüm detayları ile inşaa ediyoruz. Mucizefikir ile Markanızı, daha büyük başarılar bekliyor. İnternette sizi görünür yaparak, Mucizeler yaratıyoruz.
Hakkımızda