TEKLİF İSTE

E-Ticaret Yazılımı ile Masraflardan Kurtulun

İşinizi Sanal Ortama Taşıyın

Ticaret kavramı teknolojinin gelişmesi ile oldukça farklı bir hal aldığı görülüyor. Alım satım işlemlerinin fiziksel ortamlarda elden ele yapılması nakliyat, iş gücü, fiziksel dükkan giderleri gibi pek çok masrafın çıkmasına neden oluyor. Yaptığı işi ticaret ortamına aktaran kişiler bu masraflardan kurtuluyor ve her ürün başına 2 katına varan kar sağlıyor. Bu sistemin bir parçası olmak için iyi bir e-ticaret yazılımı sahibi olmanız lazım.

E-Ticaret Yazılımı Nedir?

Online olarak alım satımların yapılmasını sağlayan ve ödemelerin kredi kartı, havale, eft yada kapıdan ödeme yapılması ile sonuçlanan bir ticaret platformudur. Ürünlerin tamamen görseller yolu ile tanıtılması istenilen renk, model ve bedenin müşteri tarafından belirlenerek bildirilmesi ile onlarca çalışan ortadan kalkarak tek  kişi dahi dev bir ticaretin kontrolünü sağlayabiliyor.

E-Ticaret Yazılımı Nasıl Olmalıdır?

Sanal ortamın ürünleri daha çok kişiye ulaştırma gibi bir imkanı olsa da güvenlik açısından pek çok açığı bulunuyor. Ürünlere ödeme sistemine ve hesap bilgilerine kadar ulaşmayı başaran kötü kişiler e-ticaretinizin içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olabilir. Bu sorunlara karşı firmamız uzman ekibi ile müşterilerine sunduğu e-ticaret yazılımı ile güvenliği en üst düzeyde tutarak düzenli olarak kontrolün yapılmasını sağlıyor. E-ticarete uygun olan bir yazılım şu özellikleri içerisinde barındırması gerekir;

  • Öncelikle Hosting ve Domain alınırken SSL sertifikası ile kullanıcı bilgilerinin güvende tutulması gerekir.
  • Yazılımın güvenlik açıklarının olmaması ürünlere istenmeyen girişin yapılmaması gerekir.
  • Zamanla yapılacak kontroller ile gelişen teknolojiye karşı oluşan güvenlik açıklarının düzenli bir şekilde kapatılması lazım.
  • Ödeme sistemine dışarıdan sızma yaşanmaması için yazılımın oldukça karmaşık ancak yazılımcı tarafından da oldukça anlaşılır olması gerekiyor.

E-Ticaret Yazılımı İle Neler Yapılabilir?

Ticaret yazılımlarının fiziksel olarak yapılan ticaretlerden daha fazla sunduğu imkanlar vardır. Bu imkanların başında belirli bir ilçe, il yada bölgeye bağımlı kalmaz tüm ülkeye hatta yurtdışına satış yapabilirsiniz. Kullanılacak olan e-ticaret yazılımı ürünlerinizin daha çekici görünmesini sağladığı için satın alma oranı da artacaktır. Firmamızın sunduğu hizmet ile ürün stok durumunu ve satış işlemlerini oldukça kolay bir panelden takip ve kontrol etmeniz sağlanıyor. E-ticaret oldukça ciddi bir kavram olduğu için yapılan her işlemden gerçek hayatta da sorumlusunuz. Bundan dolayı e-ticaret yapmayı istiyorsanız mutlaka uzman ekipten oluşan bir ajans yardımı almanız gerekir. Tarafımızdan sunulan e-ticaret paketlerinin tüm kurulum işlemleri, güvenlik kontrolleri, güvenlik açıklarının kapatılması ve problem çıkmaması için hazırlanan güvenlik duvarının garantisi müşterilere sunulur.

E-Ticaret Hangi Saatlerde Hizmet Verir?

Belki de fiziksel olarak yapılan ticaretten en büyük farkı bu mağazanın hiçbir zaman kapanmıyor olmasıdır. 7 gün 24 saat müşterilerin ulaşma ve satın alma imkanı sunulması yoğun bir iş hayatı yaşayan kişilerin evlerinde otururken sizin mağazanızdan alışveriş yapmasını sağlar. Böylece kullandığınız e-ticaret yazılımı size tek seferlik bir ücret karşılığında ömür boyu uyumadan hizmet verir.