Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Yönetimi Elinizde Tutun

Sanal dünyada artan kullanım oranı beraberinde rekabeti de getirdi. Kişilerin bu rekabet ortamında diğerlerinden daha öne geçebilmeleri için iyi bir reklam vermesi gerekiyor. İnternet ve reklam kelimesi bir araya gelince akla ilk gelen reklam platformu Google Adwords olur. Dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan Google sizin reklamlarınızı vereceğini düşündüğünüz zaman heyecanlanabilirsiniz. Ancak reklamlarınızı yanlış bir strateji ile verirseniz reklam için ayırdığınız tüm reklam ücretleri boşa gidecektir.  Doğru bir strateji ise size Google reklam fiyatları içerisinden en düşük olanı seçerek en fazla kitleye ulaşmanızı sağlar.

Google Reklam Fiyatları ile Doğru Strateji

Firmamız tarafından reklamlarınızın doğru strateji kullanılarak Google Adwords üzerinden istediğiniz kitlelere ulaşması sağlanır. Profesyonel reklamcılık hizmeti almanız site pek çok fayda sağlayacaktır. Bu faydalardan bazıları şöyle;

  1. Daha çok kitleye ulaşmak için daha çok para harcama mantığından kurtulacaksınız,
  2. Minimum maliyet ile maximum kitleye ulaşmanın mümkün olduğunu anlayacaksınız,
  3. Doğru reklam resmi kullanmanın sitenize gelen ziyaretçi sayısını nasıl etkilediğini göreceksiniz,
  4. Uzun reklam yazıları yerine kısa ancak etkili yazılar ile ulaşmak istediğiniz kitlelere giden doğru teknikleri öğreneceksiniz,
  5. Pahalı olarak düşündüğünüz Google reklam fiyatları aslında ne kadar düşük olduğunu keşfedeceksiniz,
  6. Reklam yazılarının, resminin ve ücretinin hazır olması yeterli bir reklam gereçleri olmadığını site konunuza uygun reklamın nasıl verileceğini göreceksiniz,
  7. Satışını yaptığınız ürünün yada sahip olduğunuz web sitenizin aynı sektör içerisindeki dev firmaların web sitelerinde tanıtılabildiğini anlayacaksınız.

Bunlar ve bunlar gibi daha pek çok yeni bilgiye ulaşmanız için alanında uzman ekipler ile reklamlarınızı planlıyor ve yayınlanmasını sağlıyoruz.

Google Reklam Fiyatları Pahalı Mı?

Web site yada ürününün reklamını yapmak isteyen kişiler ilk araştırmaya başladıklarında Google reklam fiyatları hakkında oldukça fazla yanlış bilgi ile karşılaşır. Aslında reklam fiyatları pahalı diyebiliriz çünkü doğru reklam verme yöntemlerini bilmeyen kişiler ilk reklamlarından sonra istediği verimi almayınca ikinci reklamlarında bütçe artırımına giderler. En başında doğru yöntemler kullanılsa istenilen kitleye kolaylıkla ulaşılabilecekken yanlış strateji sonrasında yüksek reklam ücretleri ile karşılaşılır.

Yüksek reklam bütçesi ayrılınca istenilen kitleye ulaşılabilir ancak bu size pahalıya mal olur. Bu durumu engellemek için size doğru yöntemlerle reklam hazırlayıp aklınızdakinden daha düşük bir fiyata istediğiniz kitleye ulaşmanızı teklif ediyoruz.

Google Rekla ile Milyonlar Size Ulaşsın İstemez Misiniz?

Sitenizin bir kaç yüz kişiden bir anda milyonlara ulaşması fikri kulağa nasıl geliyor? Biz size bunu garanti ediyoruz. Milyonlara ulaşmanızı sağlayacak olan tüm dünya üzerindeki en büyük reklam platformu olan Google Adwords ile reklamlarınız tüm ülke ve dış ülkelere kadar ulaşabilir. Bu kadar popüler olmanın da bir karşılığı elbette olacaktır. Ancak Google reklam fiyatları oldukça uygun olduğundan televizyonlara yada farklı platformlara yüksek reklam ücretleri ödemenize gerek kalmayacak. Firmamız olarak sana milyonlara ulaşmayı teklif ediyoruz, peki sen buna hazır mısın?

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?