TEKLİF İSTE

Neden web sitesi tasarımı yaptırmalısınız?

web sitesi tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gerekenler

İnteraktif kimlik kazanmanın oldukça değerli olduğu bu zamanlarda İnternet Sitesi Tasarımı konusuna işletmeler oldukça önem vermektedir. Tüketiciler bir mal ya da hizmet almak için internet üzerinden araştıran, yorumlayan ve değerlendiren bir kimlik kazandılar ve bu kitle eğitimli bir kitleden oluşmakla birlikte tüm kitlelerin %89’unu oluşturmaktadır. İnternet kullanımının 2010-2012 yıllarında Türkiye’de bilinçli kullanıma yönelmesiyle firmalar internet sitesi tasarımı hizmetleri vermeye yoğunlaştı.

İnternet sitesi nedir?

internetsitesitasarımı

İnternet dünya genelinde bilgisayarların arasında bir veri ağı oluşturan sistemler bütünüdür. Birbirine bağlı bilgisayar ağlarının tümüdür denilebilir. İnternet sitesi de bu internet ağı üzerinden içeriklerin paylaşabildiği dijital sayfalardır. Günümüzde bir internet sitesi birçok amaçla kullanılabilmektedir. Kişisel internet sitenizi oluşturabilir ya da firmanızın internet sitesini oluşturabilirsiniz.

İnternet sitesine sahip olmak neden önemlidir?

Bugün dünya çapında internet kullanımı hayatta aktif rol alan topluluklar içerisinde %96’yı bulmuş durumdadır. Kimliğinizi kartvizit olarak interaktif ortamda bulundurmanız size sosyal anlamda saygınlık sağlamakla kalmayıp hayatınızı idame ettirmenizi sağlayabilir. Kurumsal bir şirket için interaktif ortamda bulunmak ve interaktif kimliğe sahip olmak günümüzde zorunlu hale gelmiştir. Nedenleri şu şekildedir:

  1. Bir işletmenin reklam giderlerini minimum düzeye indirir.
  2. Bir işletmenin daha ekonomik bir yolla daha büyük bir kitleye ulaşmasını sağlar.
  3. Bir işletmenin ürün ya da hizmetlerini sergileyebilmesine olanak tanır.
  4. Anlık olarak yenileme olanağı sağlar.
  5. Potansiyel müşteri sayınızı artırır.

Neden internet sitesi tasarım hizmeti almalısınız

Profesyonel ellerde alınmış bir internet sitesi tasarım hizmeti sizin en büyük reklam aracınız olacaktır. Özellikle web tasarım aşamasında ve sonrasında iyi yapılmış bir SEO çalışması ile sosyal medyada ve arama motorlarında bilinirliğiniz arttıkça iyi bir site tasarımının önemini daha iyi anlayacaksınız. Kurumsal internet sitenizle dünyanın her yerindeki insanlara ulaşım sağlayacak olup tanıtım masraflarınızı düşürüp satış rakamlarınızı arttırabilirsiniz. Kaliteli bir e-ticaret yazılımıyla internet sitenizi sanal bir markete dönüştürebilir, eğer isterseniz web tabanlı yazılım çözümleri sağlayarak masraflarınızı düşürebilir, çalışanlarınızın verimini arttırabilirsiniz.

Ucuz maliyet vaadiyle işinin ehli olmayan kişilere internet sitenizi teslim ederseniz muhtemelen yaptığınız masraf boşa gidecek ve ciddi zararlar göreceksiniz.

internetsitesitasarimi

İnternet sitesi tasarımı hizmetimiz

Web site tasarımı yapmak kolay değildir. Potansiyel hedef kitlenizin tercihlerine, demografilerine, isteklerine hitap etmeyen bir web sitesinin işletmenize faydası çok efektif olmayacaktır. Bu sebepten dolayı profesyonel olarak bu hizmeti sunan ajanslardan destek almanızı öneriyoruz.

Biz Mucizefikir olarak internet sitesi tasarımı konusunda sizlerin isteğini, ürün ve hizmetlerinizi, sizin hedef kitlenizi en iyi şekilde tespit ediyor ve bu kitleye en efektif hizmeti sunuyoruz. Uzman kadromuzla işletmeniz için en iyi seçenekleri tespit ediyor, sizi bilgilendiriyor ve ilgili çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

Bir internet sitesine sahip olmak imkânsız değildir. Bir internet sitesine sahip olmak için servetinizi dökmeniz gerekmez. Size internet siteniz için en etkili ve en ekonomik fiyat tekliflerini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir internet sitesine sahip olmanız için uzman kadromuz ile birlikte sizi en iyi şekilde anlıyor, işinizi en iyi şekilde analiz ediyor ve raporluyoruz. Ardından raporlarımız doğrultusunda uzman ekibimiz size en iyi web sitesini sağlamak üzere çalışıyor.

Biz size değer veriyoruz. Günümüzde web site tasarımı yapmak oldukça yaygınlaşan bir eylem. Ancak doğru yapıda bir web siteye sahip olmamak size fayda sağlamak yerine sizin aleyhinize de etki sağlayabilir. Bunun için size mutlaka bu iş için alanında profesyonel olan ajanslardan destek almanızı öneriyoruz. Unutmayın, profesyonel yöntemlerle çalışılarak yapılmış web sitesi size kazandırır!