Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Tasarımınızla Kimliğinizi Yansıtın

Her web sitesi kendi kategorisi içerisinde farklı değerlendirmelere tabi tutulması gerekir. Örneğin kurumsal web sitesi, kişisel bir web sitesinden farklı özelliklere sahip olmalı. Firmamız tarafından sunulan kurumsal kimlik tasarımı hizmeti sitelerin kurumların kalitesini gösterecek şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

Kurumsal Kimlik Tasarımı İçin Neler Kullanılıyor?

Bir web sitesinin kurumsal bir yapıya sahip olması için sahip olması gereken bazı şeyler bulunuyor. Bu ihtiyaçların doğru bir şekilde karşılanması ziyaretçilerin kuruma olan güvenini artıracağının bilinmesinde de fayda olacaktır. İşte kurumsal kimlik tasarımı hizmetimiz;

  • Web sitesi için gerekli olan ilk şey kurumsal bir logonun hazırlanması olacak,
  • Kurumu temsil edecek kalitede bir yazılım ve kolay kullanıma sahip arayüz gerekir.
  • Kolay kullanıma sahip ancak basit bir web sitesi olmaması gerekir.

Firmamız bu hizmetleri profesyonel ekiplerimiz ile müşterilerine sunuyor.

Kurumsal Logo Hazırlanması

Firmaların kurumsal bir web sitesinde sahip olması için firma ile aynı kalitede bir logoya sahip olması gerekir. Bizden alacağınız kurumsal kimlik tasarımı hizmeti ile grafik tasarım ekibimiz kurumsal logonuzu en kısa sürede hazırlayacak. Firmanın gerçek dünyada bir logoya sahip olması bunu web sitesine entegre bir hale getirmesini gerektirir. Logonun uygun formatta ve kalite olarak bozulma yaşamaması için kullanılan özel programlar şöyle;

  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator
  • Corel Draw

Bu programların kullanarak logonuzun her bir aşamasında farklı profesyonel yazılım kullanımı sağlıyoruz. Logo hazırlamanın ne kadar zor bir süreç olduğunu bilmek bu 3 program hakkında biraz bilgi sahibi olmak ile anlaşılabilir.

Kaliteli Bir Yazılım Ve Arayüz

Logonuz hazır ancak kullandığınız yazılım çok daha önemli. Yazılımın sitenizin güvenliği, açılış hızı ve ziyaretçi kullanımı ile direkt olarak ilgisi olduğu için firmamız kurumsal kimlik tasarımı hizmetleri içerisinde en kaliteli yazılım hizmetini de müşterilerine sunuyor.

Yazılımın güvenli olması ziyaretçilerin bir sorun yaşamaması kurumunuza olan güveni artıracaktır. Aynı zamanda yazılım web sitesinin yükleme hızını da etkileyeceğinden dolayı ağır bir yazılım yerine az kodlama ancak çok işleve sahip web sitesini oldukça kısa bir sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Ziyaretçinin web sitenizi ziyaret ettiği zaman ilk dikkat edeceği şey kolay kullanıma sahip bir arayüz olacaktır. Bundan dolayı sizlere ziyaretçilerinizin kolay kullanabileceği bir arayüzün yanı sıra ziyaretçinin severek zaman geçireceği bir arayüz hizmeti garanti ediyoruz.

Kullanım Kolay Ancak Basit Bir Web Sitesi Olmayacak!

Sitenizin ziyaretçiler için kolay bir kullanıma sahip olması için az yazılım ve basit bir arayüz kullanılması kurum kalitesine zarar verecektir. Bundan dolayı kurumsal müşterilerimize kurumsal kimlik tasarımı için en üst düzey kaliteye sahip web sitesi hizmeti sunuyoruz.

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra kurumsal olarak kartvizit tasarımınızı grafik tasarım ekiplerimiz ile profesyonel şekilde yapıyoruz. Bu hizmet sonucunda kurumsal kaliteyi arttıracak kartvizitlere sahip olmanız için bize ulaşmanız yeterli olacak.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?