Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Mucizefikir olarak, kurumsal web tasarım kapsamında yapacağımız çalışmalarda, sizleri rakiplerinizin bir adım önüne taşıyoruz.

Nasıl mı?

  • Çünkü biz,%100 google uyumlu ve seo hizmeti tamamlanmış kurumsal web tasarım yapıyoruz.
  • Çünkü biz, özel grafik tasarım ve vektörel çizimler kullanıyoruz.
  • Çünkü biz, kullanıcı alışkanlıklarını ve müşteri deneyimleri bilen bir ekibiz.
  • Ve biz, sitenizi mobil uyumlu olacak şekilde, responsive web tasarım özelliğiyle kodluyoruz.

Firmaların sektördeki konumunu ileriye taşımaları için artık vazgeçilmez bir gereklilik kurumsal bir web sitesine sahip olmak. Kurumsal web sitesi, firmanın internet platformundaki yüzü olacağından çok özel ve ayrıntılı bir çalışma gerektirir. Hedef kitlenin gözünde rakip firmalardan sıyrılmanın en önemli yollarından biri kurumsal web tasarım haline geldi.

Kurum hakkında en detaylı bilgiye ulaşmak ve gerektiğinde iletişim kurmak kurumsal web sitesiyle oldukça mümkün. Profesyonel bir firmanın ürün veya hizmetlerini tanıtmak, hatta satışını yapmak için sahip olduğu web sitesi, firmayı tamamen yansıtmalıdır. Bunun için öncelikle firma, bulunduğu sektör ve hedef kitle üzerine oldukça detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Yenilikçi ve özgün bir web sitesi başarıya ulaşmanın en önemli anahtarıdır.

Kurumsal web sitesi, kurumsal kimlikle kesinlikle örtüşmeli ve site içerisindeki grafiksel, metinsel ve görsel tüm içerikler bu bağlamda geliştirilmelidir. Estetiği, kullanım kolaylığı ve içeriğiyle ön plana çıkan bir web sitesi yalnızca internet kullanıcıları tarafından değil, arama motorları tarafından da ödüllendirilmektedir.

Firma hakkında yeterli bilgiye ulaşıldıktan sonra kurumsal web tasarım başlar. Bu süreçte web sitesinin tüm grafik tasarım çalışmaları, kurumla bağdaşan nitelikler göz önünde bulundurularak hazırlanır. Kullanılacak görsellerden butonlara, yazı karakterinden, logo ve banner tasarımlarına kadar detaylı bir çalışma süreciyle sitenin önyüz tasarımı oluşturulur.

Kurumsal web tasarım sektörel olarak yapılan araştırmalara ve kullanıcı alışkanlıklarına göre belirlenir.

Yapılan araştırmalara göre her sektörün ziyaretçilerinin web sitelerinde standart olarak görmek istedikleri bölümler bulunmaktadır. Özellikle firmanın iletişim bilgilerine ve haritada yerine ulaşabilmek adına mobil cihazlardan sık girişler yapılmaktadır. Bu yüzden kurumsal web tasarım çalışmalarının mobil uyumlu olarak yapılması büyük önem teşkil eder.

Firmanızın Gücünü Kurumsal Web Tasarım ile Arttırın

Fonksiyonel, kullanıma elverişli bir site için web yazılımı son teknolojiler incelenerek gerçekleştirilir. Mobil uyumlu, çözünürlüğe göre kendisini şekillendiren Responsive web tasarım uygulanır. Retina Ready tasarım ile daha yüksek görüntü kalitesi yakalanır, HTML5 ve CSS3 teknolojileriyle son trendlere uygun bir web sitesi yaratılır. Tüm tarayıcılarda profesyonel ve standart bir görünüm elde edilecektir.

Kurumsal web sitesi için seo çalışması tasarım ve yazılımla birlikte uygulanır. Böylelikle web tasarım tamamlandıktan sonra seo uyumu için ayrıca bir danışmanlık hizmeti alınmasına gerek kalmaz. Sonrasında sayfa dışı backlink yönünde SEO çalışması yaptırmak istenirse, web site sahibine tüm detayları aktarılacaktır.

Firmanızın sanal dünyadaki yüzü için son teknoloji ve trendler uygulanır. Kurumsal web tasarım tamamlandıktan ve web site yayınlandıktan sonra, domain aktif olduğu ve web siteniz açık olduğu sürece teknik destek hizmeti garanti edilir.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?