Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

En İyi SEO Firmaları ve Özellikleri

SEO denilince aklınıza arama motoru optimizasyonu geliyorsa doğru hatırlıyorsunuz demektir. Tüm web site sahiplerinin en çok üzerine düştüğü konu olan SEO, işinde uzman olan profesyonel ellere emanet edilmesi gereken önemli bir çalışmadır. Web sitenizin tüm geleceğini belirleyen unsur olarak nitelendirebiliriz. Bu durumda SEO konusunda uzman bir ekiple çalışmak adına araştırmalar yapmış olabilirsiniz. Merak etmeyin biz sizin için en iyi SEO firmaları olarak bir derleme düzenledik. Alanında iyi olan her bir SEO firması hakkında daha geniş bilgi için lütfen yazımızın devamını okuyun.

                                                 İşte Türkiye’nin En İyi SEO Firmaları

Piyasada sadece SEO hizmeti veren veya dijital pazarlama alanında da kendini geliştirmiş birçok dijital ajans olmakla birlikte, sizin için esas önem arz eden bu firmaların ne kadar başarılı olduklarıdır. Çok büyük isimler olsa bile bazen sizin web siteniz için yapılacak SEO çalışmalarına gerekli olan özeni göstermeyebilirler, çalışmalarınızı tecrübesiz çalışanlara tamamlatabilirler. O yüzden dikkatli ve temkinli olmanızı öneriririz. Ayrıca bu ajansların edindikleri tecrübe de içinde bulundukları sektör açısından oldukça önemlidir.

Türkiye’nin en iyi SEO firmaları arasında yer alan Mucizefikir olarak, diğer bazı ajansları sizin için sıraladık.

                                                                 Seven Medya

2003 yılında ticari hayatına başlayan Seven Medya, başta Denizli olmak üzere Türkiye’nin genelinde dijital ajans olarak kullanıcılara hizmet vermektedir. Kendilerini icatlar çıkaran mükemmel bir takım olarak tanımlayan ajans, bir ekip çalışması halinde işlerini profesyonel olarak yönetmekte.

                                                                 Daphne Dijital

Merkezi Beşiktaş’ta bulunan bir ajans olan Daphne Dijital, oldukça başarılı bir firma olarak gösterilir. Genel itibari ile optimizasyon üzerinde çalışan bu firmada, deneyimli çalışanlar yer almaktadır.

                                                                     Seo Sözlük

Seosözlük.com olarak uzun yıllardır başarılı bir şekilde sektörde barınan Seo Sözlük, İstanbul’da Kartal merkezlidir. Hizmet verdiği alanlar ise; adwords danışmanlığı, SEO, içerik pazarlaması ve e-ticaret danışmanlığı üzerinedir.

                                                                     Digitouch

Merkezi Mecidiyeköy’de bulunan Digitouch dijital ajansı büyük ve geniş bir firmadır. Hem SEO hem de SEM hizmetleri alabileceğiniz bu firma her ne kadar biraz maliyeti yüksek de olsa başarılı bir ajanstır.

                                                          Q5 Dijital Danışmanlık

Piyasada q5digital.com üzerinden hizmet veren q5 dijital danışmanlık, SEO çalışmalarını ve dijital pazarlamayı daha uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde yapan ajanslardan biridir. Adwords yönetimi, e-ticaret danışmanlığı ve SEO, verdiği hizmetlerin başında gelmektedir.

                                                     En İyi SEO Firması Nasıl Seçilir

Bu soruyu kendinize sorduğunuzda, her SEO firmasına göre cevabın değişeceğini unutmayın. Biz sizin için genel geçer kuralları madde madde listeledik.

  1. Firmanın sahip olduğu tecrübe: İyi bir SEO firmasının mutlaka güçlü referansları ve bu referanslardan edindiği dolu tecrübeleri olmalıdır. Farklı sektörlerde ve alanlarda kazandığı deneyim o firmaya farklı bakış açısı ve olaylara karşı daha çözümleyici bir yaklaşım kazandıracaktır.
  2. Analitik düşünme yeteneği: İyi bir SEO firmasının analitik düşünme kapasitesi yüksek olmalı ve iyi veri analizi yapabilmelidir. Böylece büyük resmi daha iyi görebilmesini sağlayacaktır.
  3. Sorumluluk sahibi olması: Görüştüğünüz SEO firması ile sözleşme yapmaya karar verdiğinizde, yapılacak olan sözleşmede müşteriyi koruyacak maddelerin olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Müşterisine vaat ettiğine karşılık bir dayanak sunması gerekir. Yoksa sadece kendisini koruyan ve garanti altına alan maddeler mi koyuyor?
  4. Raporlama prensibi: Çalışmayı düşündüğünüz SEO firmasının, aynı anda hizmet vermekte olduğu marka ve kurumlar için elde ettiği backlinkleri hala takip ediyor olması lazım. Aynı şekilde sizin için çalıştığında da bu backlinklerin hala geçerliliğini koruyup korumadığını bilmesi ve bunu raporlaması önemlidir.
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?