Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Kurumsal Web Sayfası Nasıl Olur?

Kurumsal web sayfası şirketlerin online mecralarda bir nevi itibarını ve kalitesini belirleyen önemli bir tanıtım platformudur. Kişiler ya da şirketler internet üzerinden kendilerini tanıtmak ve hatta satış yapmak amacı ile kurumsal internet sitelerine ihtiyaç duymaktadır. Özellikle son yıllarda büyüyen ve neredeyse insanların tüm işlerini tek bir tık ile gerçekleştirebildiği bir dönemde firmaların kurumsal web sayfasına sahip olması oldukça önemli bir detaydır.

Kurumsal web tasarım kesinlikle anlaşılır olmalı ve kullanıcıları yormadan kolay bir şekilde anlayabilecekleri seviyede tasarlanmalıdır. Karışık ve kişileri sıkan bir tasarım hem kullanıcıları çekmemekte hem de istenilen etkiyi maalesef ki yaratmamaktadır. Bu nedenle de bu tür önemli web site tasarımları önemli firmalara ve donanımlı bir ekiple çalışan profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. “Mucizefikir ailesi olarak bizler bu alanda sizlere her daim hizmet vermeye hazırız!

Kurumsal bir web site nasıl olmalı?

Öncelikle kurumsal sitelerde anasayfa sizlerin giriş kapınızdır bu nedenle de burada menüler açıklayıcı ve kısa anlatımlı olmalıdır. Bunun dışında ziyaretçilerin aradıklarını kolaylıkla bulabilecekleri açıklayıcı menüleri olması gerekmektedir. İçeriğe sahip olmayan başlıklar sitede yer almamalıdır.  Bunun dışında siteye giren kullanıcıların sizinle iletişime geçebileceği bir form ve iletişim bilgileri de mutlaka sitede yer almalıdır. Aksi halde kurumsal bir site olmanız maalesef ki kişilere bir güven sağlamayacaktır.

Arka planda ise kurumsal sitenizi yönetebileceğiniz kolay ve kullanışlı bir yönetim paneline ihtiyaç vardır. Burada da aslında sitenizi tasarlattığınız firmanın kalitesi ve donanımını görebilirsiniz. Bunun dışında da yine kurumsal web sitenizin yazı stilinden, logosuna kadar özenli biz şekilde tasarlatmanız da sitenizin etkili olması açısından oldukça önemlidir.

Kısacası günümüzde oldukça önemli bir yere sahip olan internetin, doğru bir şekilde kullanıcı ile buluşmasını sağlaması için gerekli olan kurumsal web site tasarımlarınızın tümünü “Mucizefikir sayesinde güvenilir ve donanımlı ellerde gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken ise tek bir tık ile bizlere ulaşmak!

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?