TEKLİF İSTE

Logo Tasarım

Profesyonel Logo Tasarımı

Evet, logo tasarımının profesyonel bir şekilde itinayla tasarlanması gerekmektedir. Çünkü logo tasarım tüm kurumsal kimliğinizi temsil eder. Broşürler, dergiler, kartvizit, web sitesi vb… tüm grafik tasarımlarda yaptırdığınız logo çalışması kullanılacak ve logonuz firmanızı temsil edecektir. Bir firma logosu ve sloganı ile markalaşır ve dijital pazarlama faaliyetlerinde logo her zaman ön planda olan akılda kalıcı unsurdur. Bu doğrultuda kurumsal kimlik çalışmalarınızı profesyonel grafik tasarım firmalarına yaptırmanızı öneririz.

Logo Tasarım Çalışmaları

Logo tasarım işlemleri başlatılmadan önce, firmaların hedefleri, ilişkili kategorileri, geçmişi ve firmaya özgü uyumlu renkler grafiksel ve mantıksal tüm yönleriyle düşünülmekte ve kurumsal kimlik çalışmaları itinayla hazırlanmaktadır. Firmanızı her alanda temsil edecek Logo Tasarım çalışması vektörel olarak hazırlanmakta ve tüm mecralarda ve basım işlerinde kullanmanıza uygun olarak tasarlanmaktadır. Logo tasarım çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

logo-edk logo-halifaks logo-belin

Bizim için önemli olan sizin içinize sinecek logoyu tarafınıza teslim etmektir. Çünkü, gerek web sitesinde, gerek tabelanızda, afişlerde, baskıya göndereceğiniz tüm materyallerde, kurumsal kimliğinizi anlatan profesyonel logo tasarımını kullanılacaktır. Logo tasarımlarımız alternatifli olarak yapılmakta ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Aralarından seçeneğiniz logoyu istediğiniz şekle getirerek, vektörel olarak tarafınıza gönderiyoruz.

Siz, fikirinizi ve hayalgücünüzü bizimle paylaşın ve arkanıza yaslanın. Sizler için en kaliteli ve markanıza yakışır logo tasarımını yapmak için buradayız.