Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Profesyonel web sitesi yaptırmak için firma seçiminin önemi

İnternet sanal dünyaya açılan kapınızdır. İnternet kullanımının oldukça yaygın olduğu bugünlerde işletmeler için internet sitesi sahibi olmak başlı başına bir gelir kaynağı haline geldi. Kullanımı kolay ve doğru hazırlanmış bir web sitesi ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanız mümkündür. Web sitesi işletmenizin kalitesini yükselterek işletmenize interaktif, dijital bir kimlik kazandırır. İşte bu sebeplerden dolayı her işletme sahibi profesyonel bir web sitesi sahibi olmak istemektedir.

Profesyonel web sitesine sahip olmanın bu kadar rövanşta olduğu bu günlerde profesyonel web sitesi yapan firmalar oldukça çoğaldı. İşletme sahiplerinin bu kadar çok seçenek arasında doğru seçimi yapması da oldukça zor hale geldi.

Profesyonel web sitesi yapan firmalar nasıl seçilmeli?

Profesyonel web sitesi yapan bir firma sizin ihtiyaçlarınızı, işinizi, değerlerinizi iyi anlamalıdır. Müşteri profilini ve müşteri beklentilerini çok iyi analiz edip bu istek ve beklentilere uygun çözümler geliştirmelidir. Bu gerçekten alanında profesyonel olan bir ekibin çalışmasını gerektirmektedir. Çünkü ufak hatalar müşterilerde büyük hayal kırıklıklarına sebep olabilir.

İyi bir web tasarım firması:

 • Güncel tasarım ve yazılım gereksinimlerini barındırmalıdır.
 • Tasarım için kullandığı yazılımların %100 lisanslı olması gerekir.
 • Uygun ve iyi planlanmış SEO tekniklerine hâkim olmalıdır.
 • Dijital pazarlama anlayışına hâkim olmalıdır.
 • Çalışacağınız firmanın kaliteli ve güvenilir referansları olmalıdır.
 • Farklı ve yenilikçi bakış açılarına sahip olmalıdır.
 • Beklentilerinizi farketmelidir.
 • Taleplerinizi karşılayacak yeterlilikte olmalıdır.
 • Firmanızın kimliğini güçlendirebilecek noktaları farkedebilmelidir.
 • Verdiği hizmete ait faturayı mutlaka kesmeli, devlete vergisini ödemelidir.
 • Kişi değil, firmalara itibar gösterin.

Mucizefikir olarak uzun yıllardır bu işi yapıyoruz

Uzun yıllardır bu işi yapıyoruz ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. En son teknoloji yazılımları kullanarak en güncel kod sürümlerini kullanıyoruz. Web sitesi tasarımı yaparken uzman kadromuz SEO’ya uygun olarak hazırlıyor. En önemlisi müşterilerin erişim tercihlerini göz önünde bulundurarak mobil uyumlu(responsive) tasarımlar yapıyoruz.

Yıllardır bu sektörün içindeyiz ve dijital pazarlama anlayışına hâkimiz. Yenilikçi bakış açılarımızla yaratımcı projeler oraya çıkartıyoruz. Verdiğimiz hizmetler için fatura kesiyoruz ve devletimize vergimizi ödüyoruz. Marka ciddiyetinde çalışıyor ve size marka değeri yaratıyoruz.

Profesyonel web sitesi yapan firmalar arasında … güvencesiyle size hizmet veriyoruz. Size yeni müşteriler bulmanız için, potansiyel müşterilerinizi bulmanız için en uygun alt yapıyı sağlıyoruz.  Ürün ya da hizmetleriniz hakkında müşterilere bilgi sunmanız için, hizmet verdiğiniz alanın uzmanı olmanız için, lokasyon tabanlı müşteri kitlesi ile bağlantı kurmanız için, mevcut potansiyelleri geliştirmeniz için, alanınızda kalıcı başarı sağlamanız için, satışlarınızı arttırmanız için en uygun ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Eğer bizimle daha önce çalışmadıysanız mutlaka bizden iş ve proje teklifi alın. Bu işi profesyonel olarak yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Unutmayın işinizde kendinizi nasıl güvenilir hissediyorsanız bizde sizin kendinize güveninizi arttırmak için uzmanlığımızla yanınızdayız!

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?