TEKLİF İSTE

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Sitesi Tasarımı

Tasarım Tasarlanmış olan sitelerin, kullanılan cihazdan çok, sitenin gösterildiği alanın boyutunu baz alarak geliştirilen bir tasarım sistemidir.

Responsive Web Tasarım Özellikleri

Responsive Tasarım; kullanılan cihazların çözünürlüğüne göre tasarlanarak, tüm tarayıcılarda aynı ve farklı çözünürlüklerde ekranın kendisini şekillendirmesi anlamına gelmektedir. Son dönemde çok meşhur olan responsive tasarım Yurt dışında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Responsive web tasarım yaptırdığınız zaman siteniz için ayrıca mobil web tasarımı yaptırmanız gerekmemektedir. Çünkü responsive tasarım demek mobil tasarım demektir.

Sitenizi ziyaret eden kullanıcı hangi cihazdan girerse girsin sitenizi profesyonel çözünürlükte görecektir.

Unutmayın ki, responsive web tasarımda, tarayıcınızı küçülttüğünüz zaman, altta kaydırma çubuğu çıkmaz. Kaydırma çubuğu çıktığı zaman, yazıların ve resimlerin yarısı gözükmedir. Buda ziyaretçileriniz açısından çile haline gelmekte ve siteden çıkma oranlarını yükseltmektedir.

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak istiyorsunuz, gerçekten çok uygun fiyatlara
Responsive Tasarım yaptırmanızı öneririz. Ayrıca mobil tasarım yaptırmanıza gerek kalmayacak ve sitenize daha çok trafik çekerek, kullanım kolaylığını arttıryor olacaksınız.

Neden Responsive Web Tasarım?

Responsive web tasarım yapılması web sitenize büyük değer katmaktadır. Mobil cihazlardan giriş sayılarının son dönemlerde artması, arama motorlarını da harekete geçirmiştir. Mobil uyumlu web siteleri artık arama sonuçlarında daha ön planda çıkmaktadır.

Mucizefikir ekibi olarak, web sitenizi responsive olarak tasarlıyoruz. Mobil uyumlu olan web siteniz ile, kullanıcı girişlerinde görüntü kaybını sıfıra indirerek arama motorlarına uygun bir biçimde olmasını sağlıyoruz.

responsive-web-tasarim

Sizlere sunduğumuz web tasarım hizmeti kapsamında responsive web tasarım bulunmaktadır. Mucizefikir prensibleri gereği web sitelerini responsive olarak tasarlıyoruz. Günümüzde bir web sitesine girişlerin çoğu mobil cihazlardan gerçekleştiği ve google sıralama kriterlerine mobilegeddon algoritmasını kattığı için, mobil web tasarım günümüzün olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Ancak bir web sitesine ayrıca mobil tasarım yaptırmanın hem maliyeti yüksek, hemde yapılacak link inşaası çalışmalarında hem mobil siteye hem masaüstü siteye backlink çalışması yapılması gereklidir. Bu yüzden responsive tasarım tercih edilmektedir. Aynı görünüm ile ek bir mobil site tasarlanmasına gerek olmadan, responsive web tasarım yapılmaktadır. Günümüzde, en popüler web siteleri responsive tasarımı tercih etmektedir.

Mucizefikir Responsive Web Tasarım Hizmetiyle Elde Edeceğiniz Kolaylık ve Kazanımlar:

İnternet kullanıcıları, sadece bilgisayarlarından değil, toplu taşımada, seyahat halinde, alışveriş yaparken, hediye ararken, beklerken, dışarıda bir şeyler içerken bile telefon ve tabletlerinden web sitenizi rahatlıkla ziyaret edebilecek.

Web tasarımı artı Mobil tasarım yaptırarak iki ayrı iş yükü ve ücreti altına girmektense Mucizefikir Dijital Pazarlama Ajansı ile Responsive web tasarımına daha az bir ücret ödeyeceksiniz.

Google arama motoru, web sitenizin bilgisayar haricindeki mobil cihazlarda da kolayca ziyaret edilebildiğine bakarak sitenizin puanını yükseltecek.

Markanızın web sitesinde bulunan herhangi bir ürün ve hizmet, mobil olan sosyal medya uygulamalarında daha kolay paylaşılacak ve böylece dijital pazar alanınız genişleyecek.

Gelin, Mucizefikir ile responsive web tasarımın farkını yaşayın ve sizlere son teknoloji, mobil ve google seo uyumlu web sitesini anahtar teslim olarak tasarlayalım.