TEKLİF İSTE

SEO Analizi

Kapsamlı SEO Analizi ve Raporu

Tüm dünyada ve Türkiye’de bir çok firma seo analizi yapmaktadır ve kendi siteleri üzerinden sizlere bir takım puan, doğru, yanlış ve hatalarınızın ne olduğu yönünde sonuçlar vermektedir.

Seo konusunda bilgisi olmayan, web sitesini geliştirmek isteyen bir çok kişi bu sonuçların ne anlama geldiğini ve nasıl düzeltileceğini bilmemektedir.

Biz seo analiz konusuna farklı yaklaşarak, size ücretsiz seo raporu gönderiyoruz. Üstelik raporumuzu tamamen Türkçe bir şekilde hazırlayarak, tüm hatalarınızı ayrı ayrı size yalın bir dille anlatarak, nasıl düzeltileceğini açıklayıcı bir şekilde size bildiriyoruz.

Sitenizi sayfa içi (onpage seo) çalışmalarda %100 google uyumlu olması için çabalıyoruz. Böylece eskiden yaptırdığınız web sitelerinin google’da görünmesini sağlamanız çok kolay. Detaylı ve farklı bakış açıları ile yorumlanarak sitenizi nasıl geliştirebileceğinizi size yazılı olarak ÜCRETSİZ bir şekilde sunuyoruz.

Tek yapmanız gereken bize domain adınızı göndermeniz olacaktır. Böylece size en geç 24 saat içerisinde kapsamlı olarak hazırlanmış seo analiz raporumuzu iletiyor olacağız.

Herşey daha kaliteli bir internet ortamı yaratmak ve son trendlere ve algoritmalara göre web sitenizi en kısa yoldan nasıl geliştirebileceğiniz hususunda size yardımcı olmak içindir.

Seo analizi talebiniz doğrultusunda, sizlere kapsamlı seo analizi çıkartıyor ve tüm detaylarıyla sitenizin eksiklerini sunum halinde tarafınıza gönderiyoruz. Analiz hedefimiz, sitenizin teknik açıdan sayfa içi optimizasyonu tamamlanmış, %100 google seo uyumlu olarak düzenlenmesini kapsamaktadır.