Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Kapsamlı SEO Analiz ve Raporu

Tüm dünyada ve Türkiye’de bir çok firma SEO analizi yapmaktadır ve kendi siteleri üzerinden sizlere bir takım puan, doğru, yanlış ve hatalarınızın ne olduğu yönünde sonuçlar vermektedir.

Seo konusunda bilgisi olmayan, web sitesini geliştirmek isteyen bir çok kişi bu sonuçların ne anlama geldiğini ve nasıl düzeltileceğini bilmemektedir.

Öncelikle SEO Analiz Nedir?

SEO analizi web sitenizin arama motorlarındaki başarısını ölçmek için uygulanan testlerdir. Arama motorlarının uyum sağlamak adına sunduğu algoritmalarına ne kadar uyumlu olduğunuzun test edildiği, önemi yüksek bir kontrol etme işlemidir diyebiliriz. Yapılan SEO optimizasyonları sonunda oluşan verileri incelemek için de yapılmaktadır. SEO analizi ile sitenizdeki hataları keşfedip gerekli düzeltmeleri yapabilirsiniz.

Neden SEO Analizi Yaptırmalısınız?

 • Web sitenizi arama motorlarının dizin sıralamalarında ön sıralamalara taşımak için ne gibi düzenlemeler yapabileceğinizi SEO analizi size açıklayacaktır.
 • Web sitenizde yapılan hatalar hakkında bilginiz olur.
 • Arama motorlarında daha ön plana çıkarak iş hacminizi büyütmenize yardımcı olur.
 • Siteniz hız kazanarak sitenize gelen ziyaretçileri daha çok tutar.
 • Daha fazla ziyaretçi çekersiniz.
 • Ziyaretçilerinizi site içerisinde daha fazla yönlendirirsiniz.
 • Arama motorları üzerinde sitenizin itibarını yükseklere taşırsınız.
 • Daha fazla reklam ya da sponsorluk teklifleri alırsınız.
 • Daha büyük bir müşteri kitlesi elde edersiniz.
 • Doğru müşterilere, doğru hedeflere yol alırsınız.

Biz SEO analiz konusuna farklı yaklaşarak, size ücretsiz SEO raporu gönderiyoruz. Üstelik raporumuzu tamamen Türkçe bir şekilde hazırlayarak, tüm hatalarınızı ayrı ayrı size yalın bir dille anlatarak, nasıl düzeltileceğini açıklayıcı bir şekilde size bildiriyoruz.

Sitenizi sayfa içi (onpage seo) çalışmalarda %100 google uyumlu olması için çabalıyoruz. Böylece eskiden yaptırdığınız web sitelerinin google’da görünmesini sağlamanız çok kolay. Detaylı ve farklı bakış açıları ile yorumlanarak sitenizi nasıl geliştirebileceğinizi size yazılı olarak ÜCRETSİZ bir şekilde sunuyoruz.

Tek yapmanız gereken bize domain adınızı göndermeniz olacaktır. Böylece size en geç 24 saat içerisinde kapsamlı olarak hazırlanmış seo analiz raporumuzu iletiyor olacağız.

Her şey daha kaliteli bir internet ortamı yaratmak, son trendlere ve algoritmalara göre web sitenizi en kısa yoldan nasıl geliştirebileceğiniz hususunda size yardımcı olmak içindir.

SEO analizi iki farklı şekilde yapılmaktadır.

 • Site içi SEO analizi: Site içi SEO analizi için site içi tüm SEO iyileştirmeleri diyebiliriz. Analizi yapabilmek için birçok araç mevcuttur. Bu araçlar sayesinde web sayfanızın mevcut durumu ve olmaması gereken hataları ortaya çıkarılır. Bu araçların hepsi ayrı bir özellik taraması vazifesi görmesiyle birlikte aynı zamanda mobil tarayıcıya uygunluğu da ölçülür. Ayrıca siteye giriş hızı da gerek arama motorları için gerek site içi SEO analizi için önem arz etmektedir.
 • Site dışı SEO analizi: Site dışı SEO analizi ise sitenizin arama motorlarında dışarıdan nasıl göründüğünün bir resmidir. Web sitesi olarak ne kadar ilgi çekici olduğunuzu öğrenebilmenizi sağlar. Belirlediğiniz anahtar kelimenizin kullanım sıklığını, backlink kullanımlarınızı, arama motorlarındaki sıralamanızı, web sayfanızdaki hataları, en iyi analiz eden çeşittir. Site dışı SEO analizi için de yardımcı birçok site mevcuttur.
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?