TEKLİF İSTE

Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlamanın Tüm Argümanlarını Kullanarak, Markanıza Değer Katıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Mucizefikir, Sizi Google'da 1 Numara Yapmak İçin Kurumsal Seo Hizmeti Sunar.

E-Ticaret

Özel, Lisanslı Yazılımımız ile Ömür Boyu Kullanabileceğiniz Kaliteli Mucize bir Yazılımın sahibi olun!

Mobil Reklamcılık

Mobil Pazarlama & Reklamcılık Çözümlerimiz ile Mucize Dolu Hizmetler Sunuyoruz!

Web Tasarım

Son Trend Teknolojiler ile; %100 Mobil ve Google Seo Uyumlu Web Siteleri Tasarlıyoruz.

Adwords Reklam Yönetimi

Adwords ile aramalarda üst sırada yer alın. Mucizefikir ekibi, maksimum dönüş ve minimum harcama hedefli çalışmalar yapıyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Marka bilinirliğinizi arttırmak için, özel paylaşımlar, kampanyalar ve demografik hedefler ile özel sosyal medya yönetimi hizmeti sağlıyoruz.

Grafik Tasarım

Fikirlerinizi, Dijital Platformalar İçin Profesyonel Grafiklere Dönüştürüyoruz.

İçerik Pazarlama

İçerik uzmanlarımız, blog, haber sitesi, sosyal medya gibi platformalara özgün ve %100 SEO uyumlu içerikler üretmektedir.

Mucizefikir Ne Yapar ?

Her projenin üzerine itina ile eğilen, özel çözümler sunan, müşterilerinin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu detaylı sunumlar, analizler ve yol haritası ile ortaya koyan Mucizefikir, tüm projelerde yüksek verim sağlayarak, üst seviye başarı yakalamayı hedeflemektedir.

Minimum maliyet ile maksimum verimin nasıl alınacağını belirleyerek butik hizmetler sunan firmamız; web tasarım, seo, adwords, sosyal medya, eticaret, grafik tasarım hizmetleri vermektedir. Toplamda on (10) senelik bir know-how ile profesyonel web tasarım hizmeti ve dijital pazarlama süreci yönettik, irili ufaklı bir çok markaya çeşitli hizmetler ve özel çözümler ürettik. Siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten, sizinle beraber daha fazla büyümekten gurur duyacağız.

Yönettiğimiz projeler arasında; mobil web tasarım, özgün web sitesi tasarımı hizmetinden tutun, kurumsal SEO çalışmalarına ve hatta sosyal medya yönetimi işlemlerine kadar tüm süreçlerde, markanızı kendi markamız gibi düşünüyor ve sizleri gereksiz maliyetlerden kurtarıyoruz. Mucizefikir, doğru referansın, kalıcı müşterinin memnuniyetini görmekten mutluluk duyan ve referansın da referans doğuracağını bilen ve kaliteli hizmet sağlayarak, daha fazla müşteri ağına ulaşacağının bilincinde olan bir firmadır. Profesyonel ekibi ile daima yayınızdadır.

 

hizmetler hedefler analiz raporlama
Hedefimiz Nedir?

Kurumsal web tasarım hizmetleri ile butik hizmet üretmek ve dijital pazarlama planlaması ile stratejik adımlar atmaktır. Özellikle UX kullanıcı deneyimi çalışmaları, yandex metrica analizleri, google analytics raporlamaları ile sizlere sunacağımız sonuçlara inanamayacaksınız. Her zaman söylediğimiz gibi; ölçümlenemeyen şeyi kimse yönetemez.

Arama motoru optimizasyonu (seo hizmeti), arama motoru reklamcılığı (adwords), tasarım, sosyal medya hizmeti süreçlerinde olması gerekenleri sizlere tüm şeffaflığı, gelecekte olacakları, sizlere ne kazandıracağını şemalar ve dosyalar ile masaya yatırarak, gerçeği sunuyoruz. Asla hayal satmıyor, vaadler vermiyoruz.