Seo Hizmeti

seo hizmeti

seo hizmeti icon 1
Analiz ve Raporlama
seo hizmeti icon 2
Strateji ve Planlama
seo hizmeti icon 3
Sayfa İçi Linkleme
seo hizmeti icon 4
%100 Google Uyumlu
seo hizmeti icon 5
Seo Uyumlu İçerik
seo hizmeti icon 6
Sıralama Trafik Artışı
seo hizmeti icon 7
Backlink İnşaası
seo hizmeti icon 8
 HTML Hata Düzenleme
seo hizmeti icon 9
Geri Bildirim Raporu
seo hizmeti icon 10
Rakip Analizi
seo hizmeti icon 11
    Sürekli Seo Hizmeti
seo hizmeti icon 12
Sektörel Özel Çalışma
Seo hizmeti sürecinde, profesyonel yaklaşım ve çok özel çalışmalarımız sayesinde web sitenizin index sayıları artacak, yeni arama sorguları sıralamalara girecek, anahtar kelimeleriniz yükselecektir. Sitenizin ciddi anlamda yükseliş sağlayacaktır. Bu olumlu değişikliklere, bizden seo danışmanlığı aldığınız süre içerisinde şahit olacak ve tarafımızdan gönderilen raporlar aracılığıyla gözlemleyeceksiniz.

En son algoritmalardan mobilegeddon algoritması kapsamında, web sitenizi mutlaka responsive (mobil uyumlu) olarak tasarlatmanız gerekmektedir. Seo hizmeti sürecinde yaşanılan büyük problemlerin başında web sitesinin mobil uyumlu tasarlanmış olmaması ve genel web sitesinin masaüstü ve mobil hızının düşük olması yer almaktadır. Bu kapsamda bu iki önemli kritere dikkat etmenizi önerir, seo hizmeti sürecinden evvel, ücretsiz seo analizi için bizlere başvuru yapmanızı rica ederiz.

Seo DanışmanlığıDanışmanlık Süreci Nasıl Olmalıdır?

Arama Motoru Optimizasyonuçerçevesinde bir çok firmanın seo danışmanlığı kapsamında projelerini yönettik ve yönetmeye devam ediyoruz. Sektörde bazı firmalar sayfalar dolusu analiz raporlarını müşterilerine göndererek, sırayla bunları düzenlemelerini beklemektedir. Ancak bu tamamen yanlış bir uygulamadır.


Sorunların tespit edilerek, önem sırasına göre üzerine gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca bir SEO danışmanlığı veren firmanın, hem HTML (kod) hem de Optimizasyon bilmesi gerekir. Kısacası profesyonel web tasarım yapabilmelidir.

Böylece seo hizmeti verilirken, sayfa içi optimizasyon ile ilgili hatalara en başta kendisinin müdahale etmesi, bunu titizlik ve önem göstermeden, iş planı çıkartmadan sayfalar dolusu dokümanları mail atarak firmadan beklemesi etik değildir.


Seo danışmanlığı kapsamında, seo hizmeti verirken, ölçümlemelere ve raporlamalara yer veriyor ve tüm hizmetimizi, verilere dayanarak sürdürüyoruz. Ayrıca bu verileri ve detaylarını güncel olarak site yetkilisi ile paylaşıyoruz.

Web sitenizin organik aramalarda yükselmesi ve doğal trafik alması için, google'ın en son güncellemelerine göre hareket ederek, seo çalışması sürecini profesyonel olarak sürdürüyoruz.


SEO Çalışmalarımız

Yazımızın hemen en başında belirtmek isteriz ki, Web Sitenizi Ücretsiz Olarak Analiz Ediyor ve Size Detaylı Rapor Sunuyoruz.

Profesyonel olarak yönetilecek bir SEO çalışmasının ilk hedefi mevcut durumun değerlendirilmesi üzerine yapılacak olan analiz çalışmalarıdır.


İkinci olarak, arama kelimelerinin tespit edilerek, farklı varyasyonların incelenmesi ve veri elde ederek, arama kelimeleri için tablolar hazırlamaktır.


Bu veriler elde edildikten sonra, Site içi SEO çalışmalarına giriş yapılır. Onpage SEO olarak da tabir edilen uygulama, sitenin içerisine yapılan çalışmalardan ibarettir. Web sitesini arama motorlarına uygun bir hale getirmek ve hatalarını gidermek çok önemlidir ve SEO çalışmalarının büyük bir kısmını site içi seo çalışmaları oluşturur ve bu çalışmaların tamamlanması süreç ister.


Site dışı optimizasyon çalışmaları ise, backlink yapısının kurgulanmasından ibarettir. Bağlantı alınacak referanslar, bloglar, PR değeri yüksek siteler tespit edilerek, liste haline getirilir ve bu liste üzerinden site dışı SEO çalışmaları takip edilir.


Özellikle uzun süre link alabileceğiniz, dofollow ve doğal olması için kısmen nofollow da olan linkler alınır ve bu linkler bir seferde değil, ileriye dönük profesyonel bir çalışma olması için uzun zamana yayılarak eklenir.


Unutmayın ! Bizim hedefimiz ; Uzun vadede gelecek kalıcı sonuçlardan, özgünlük ve güncellikten yanadır.Yaptığımız çalışmalar neticesinde alınan dönüşleri, sıralamalarınızı, sorgu sayılarınızı, tıklama ve dönüşlerinizi size detaylı bir rapor eşliğinde sunuyoruzSEO Fiyatlarımız

Arama motoru optimizasyonu, Seo danışmanlığı için sabit bir fiyat bulunmamaktadır.


SEO Fiyatları, web sitesine, anahtar kelimelerin rekabetine, web sitesinde onpage çalışmaların ne kadar zaman alacağına bağlıdır.

Ancak, uygun ücretler karşılığında SEO çalışmaları, danışmanlığı verilmekte ve Arama Motoru Optimizasyonu fiyatları ekonomik bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.


Size profesyonel arama motoru optimizasyonu garantisi veriyoruz. Üstelik kalıcı ve sürekli güncel

SEO Analiz

Mucizefikir Ekibi olarak size ücretsiz ve profesyonel ellerden çıkmış bir SEO çalışması teklifimiz var


Web sitenizi ücretsiz olarak ANALİZ Ediyoruz.

Detaylı Analiz raporunu size gönderiyoruz, ancak ücretsiz analiz yapan firmalardan Farkımız ; Analizlerimize yorumlarımızı ve tecrübelerimizi katıyor olmamızdır.Seo Analizi hakkında yazımızı okumanızın sitenize çok şeyler katacağına eminiz.SEO İlkelerimiz

Black Hat SEO olarak tabir edilen ve Hacklink yöntemleri ile SEO yapılan modelleri etik bulmuyor ve bunları uygulayanları Google'a şikayet ediyoruz.


İlkelerimiz Aşağıdadır


 • Gizlemerden, Spam tekniklerinden kaçınarak, şeffaf optimizasyonlar yapıyoruz.

 • SEO çalışmaları bizim için kalıcılık ve güncellik demektir. Bu ilkemizden sapmıyoruz.

 • Seçtiğiniz anahtar kelimeler üzerinde titizlikle duruyor ve ilgili kelimeleri yükseltmek için çalışıyoruz

 • Web sitenizi güvenilir bir şekilde optimize ediyor ve sürekli olarak verilere dayalı raporlar oluşturuyoruz
 • cambridge seo hizmeti
  altun ilaçlama seo hizmeti
  locopoco seo hizmeti
  fixkim seo hizmeti
  seferoglu seo hizmeti
  gittigidiyor seo hizmeti
  bilişim eğitim merkezi seo hizmeti
  casper seo hizmeti