Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » Ya Web Siteniz SEO Uyumlu Değilse?

SEO Uyumlu Hale Getirmek Mucize Fikirin İşi

Ülkemizde yüz binlerce kişi web sitesi sahibi oluyor ancak bunun yarıdan fazlası sanal dünyadan silinip gidiyor. Site sahibi olmak ziyaretçilere ulaşmak için atılan tek adım değil ilk adım olarak karşımıza çıkıyor. Site içerisinde bulunan içeriklerin SEO kriterlerine uygun olmaması durumunda Google sitenizi yok olarak sayabilir. Firmamız tarafından SEO içerik ile donatılan web siteleri bugün her biri kendi anahtar kelimesinde Google’da ilk sayfada çıkıyorlar.

SEO Uyumlu İçerik Nasıl Olur?

İçeriklerin Google tarafından üst sıralara çıkarılması için dikkat edilmesi gereken bazı SEO içerik kuralları bulunuyor. Bu kurallar yüzlerce olmasına rağmen sizlere bir kaç tanesinden bahsedebiliriz.

  • İçerik ve Google ilişkisi arasında dikkat edilen en önemli husus makalenin kopya olmamasıdır.
  • Makalelerin daha önce başka bir web sitesinde yayınlanmış olduğunu anlayan özel algoritmalara sahip olan Google olası bir kopya içerik durumunda sitenizi görünmeyecek kadar gerilere gönderebilir hatta banlayabilir.
  • İçeriklerin özgün olmasından sonra bir anahtar kelime belirlenmesi gerekiyor.
  • Belirlenecek anahtar kelime ziyaretçilerin sitenizi bulmasını sağlayacak nitelikte olması gerekir.
  • Site konunuza baktığınızda siz olsanız Google’da nasıl aratma yapardınız diye düşünecek olursanız aklınıza gelen kelimeler anahtar kelime olarak nitelendiriliyor.
  • Makalelerin SEO içerik kurallarına sahip olması anahtar kelimelerin yoğunluğunun belirli olması gerekir.
  • Ne kadar çok anahtar kelime o kadar çok ziyaretçi anlamına gelmiyor.
  • Yine burada Google devreye giriyor ve eğer anahtar kelimenizi anlamsız bir yerde ziyaretçi çekmek için kullandıysanız anlıyor ve yine gerilere düşerek banlanma riski ile karşılaşıyorsunuz.

Biz sizlere SEO içerik sağlayarak sitenizin hem Google tarafından sevilmesini hem de ziyaretçilerinizin sitenizi sık kullananlara eklemesini garanti ediyoruz.

SEO Uyumlu İçerik Google Şartlarını Sağlaması Gerekir

Makale yazdınız ancak Google yine sizlere şart sunuyor. Sayfalarca olan bu dokümanları okumak istemiyorsanız firmamız bu sayfaların her birini ezbere biliyor diyebiliriz. Bizden alacağınız SEO içerik sayesinde oldukça kısa bir dönem içerisinde istediğiniz kitlelere ulaşacak, eğer ürün satışı yapıyorsanız satışlarınız 2 ye katlanacaktır.

Anlam bütünlüğü olan ve ziyaretçinin dikkatini çekmesi gereken yazılar sitenizde olduğu zaman ziyaretçilerin siteniz içerisinde dolaşma ihtimalini arttırır. Google ziyaretçilerin birden fazla sayfaya göz attığı web sitelerini ziyaretçiler tarafından sevilen web siteleri kategorisinde değerlendirdiği için verilen anahtar kelimede daha üst planda çıkarıyor.

Uzman Ekipler İle İstediğiniz Sayıda SEO Uyumlu İçerik Elinizin Altında

Her biri uzun yıllardır SEO uyumlu içerik üretme konusunda tecrübeye sahip onlarca kişiden olan bir ekibe sahibiz. Bu ekip sayesinde tek başınıza hazırlayabileceğiniz den daha kaliteli ve hızlı SEO uyumlu içeriklere sahip olabilirsiniz. Tüm bunların sitenize sağlayacağı katkıyı da hayal edebilirsiniz. Firmamız oldukça kısa bir sürede en fazla SEO içerik üretmeyi başaran sayılı firmalar arasında olma özelliğine sahip. Bundan dolayı sizlerce web sitenizin milyonlara ulaşmasını sağlayacak ilk adım için bize ulaşın.