• seo hizmeti
İsim : Email : Web Sitesi :

Seo Danışmanlığı


Algoritmik Çalışmalar

En son google algoritmaları doğrultusunda web sitenize çalışmalar yapıyoruz. Hedefimiz, google tarafından istenilen tüm kriterler dahilinde sitenizin optimize edilmesidir.

Seo Hizmeti


Profesyonel Hizmet

Seo hizmetimiz kapsamında son tekniklere göre süreci yönetiyoruz. Yükselme garantisi verdiğimiz hizmetimiz ile google sitenizi çok sevecek.

Seo Fiyatları


Ekonomik Fiyatlar

Tercihimiz her zaman maksimum hizmeti minimum fiyata vermek ve web sitenizi en güncel google algoritmaları doğrultusunda yükseltmektir.

google seo
 • Seo Analizi

  Web sitenizi ücretsiz olarak analiz ediyor ve tüm eksikliklerini sizlere gönderiyoruz. Seo analizi, son google algoritmaları dahilinde gerçekleşmektedir.

 • İç Seo

  Web sitesinin sayfa içi optimizasyon çalışmalarını kapsamaktadır. Son google algoritmaları kapsamında sitenin teknik seo açısından google uyumlu hale getirilmesini kapsamaktadır.

 • Dış Seo

  Web sitesinin sayfa içi optimizasyon kapsamında yürütülecek seo çalışmaları ardından, sürecin sayfa dışı optimizasyon ile link inşaası çalışmalarına yöneltilmesidir.

Seo

Bize göre seo; doğal, kalıcı ve sürekli bir çalışmadır. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları sürecinde izlediğimiz adımları sizlere tek tek anlatmak gerekirse;
 1. Anahtar kelimelerin belirlenmesi ve sitenize maksimum trafik sağlayacak bu kelimelerin arama hacimlerinin çıkartılması
 2. Sitenizin tüm sayfalarının analizinin ve kapsamlı raporunun çıkartılması
 3. Uygulama aşamasında; sayfalarınızın tek tek seo uyumlu hale getirilmesi ve anahtar kelime odaklı URL'lerin açılması
 4. Sektörel backlink analizlerinin yapılması
 5. Rakip analizlerinin çıkartılması
 6. Backlink haritasının oluşturulması
 7. Link inşaası çalışmalarının yapılması
Öncelikle sitenizin google uyumlu olması, yani temelinin kodlama açısından sağlam olması çok önemlidir. Sonrasında yapılacak backlink çalışmaları, alt yapısı sağlam bir site için yüksek ölçüde fayda getirecektir. Özellikle son google algoritmalarından olan mobilgeddon, yani mobil uyumluluk büyük önem teşkil etmektedir.

Neden Seo Çalışmaları İçin Sizi Tercih Etmeliyim?

Bu sorunun tek cevabı, profesyonel web tasarım ve seo ekibimizin bulunması ve ekibimizin bu kapsamda ortak olarak çalışmaları sürdürmesidir. Süreç başlangıcında, çalışma yapılacak web sitesi detaylı incelemeye alınmaktadır. Grafik tasarım, web tasarım, içerik uzmanları, seo ekibi siteyi tüm detayları ile hem müşteri deneyimi açısından hemde teknik açıdan analiz eder. Sonrasında ortaya çıkan raporlar doğrultusunda müşteriyle gerçekleştirilen toplantı nihayetinde, sitenin tüm eksikleri sunulur.

Çıkan rapor, web sitenizin geleceği hususunda sektörel açıdan büyümenize katkı sağlayacaktır.

Nerelere Backlink Veriliyor?

Faaliyet gösterdiğiniz sektör doğrultusunda inceleme yapıldığında, sektörünüzle ilgili bloglar, forumlar, haber siteleri, firma rehberleri planları çıkartılmadır. Belirlenen bu linkler doğrultusunda backlink çalışmaları yapılmaktadır. Backlink çalışmaları organik olarak sürmektedir. Hedefimiz, üretilen profesyonel içerikler doğrultusunda doğal linklere sahip olmanızdır. Unutmayın, footer backlinkler, aynı IP üzerinden gelen link sayısının fazlalığı, backlink çalışmalarına yüklenmek ve birden çok sayıda link almak, kalitesiz sitelerden link almak sitenize zarar verecektir. Bu doğrultuda işin en önemli noktalarından birisi, sitenize gelecek linklerin kaliteli ve doğal olmasıdır. Bununla beraber backlink çalışmalarının sürekliliğinin sağlanmasıdır.

Backlink Çalışmaları Kapsamı

 1. Sektörel backlink çalışmaları
 2. Forum backlink çalışmaları
 3. Blog backlink çalışmaları
 4. Video backlink çalışmaları
 5. Sosyal imleme ve sosyal medya üzerinden çalışmalar
 6. Seo uyumlu içeriklerin üretilmesi
 7. Haber sitelerine backlink çalışmaları
 8. Sözlüklere backlink çalışmaları
 9. Radikal, Hürriyet, Milliyet gibi büyük haber platformalarının blog sayfalarından üzerinden yapılacak çalışmalar
 10. Onedio, sosyalmedyaco, sosyalmedyacom, sosyalmedyaklubu gibi çok hit sahibi olan ve okunan platformlar üzerinden tanıtım yazıları
 11. Firma rehber kayıtları ve yorum backlink çalışmaları

Mucizefikir olarak profesyonel ekibimizle web sitenizin kalitelisini, kalıcılığını arttırmayı garanti ediyor, sektörel rekabet çerçevesinde en popüler web sitesine sahip olarak, marka değerinizi güçlendiriyoruz. Seo hizmetimiz dahilinde, sizlere kaliteli, kapsamlı, ekonomik hizmet vermek için çalışıyoruz.

SEO REFERANSLARIMIZ


gittigidiyor seo hizmeti
altun ilaçlama seo hizmeti
locopoco seo hizmeti
fixkim seo hizmeti
seferoglu seo hizmeti
gittigidiyor seo hizmeti
bilişim eğitim merkezi seo hizmeti
casper seo hizmeti

Mucizefikir olarak sizleri de referanslarımız arasında görmekten ve sizlere kaliteli seo hizmeti sunarak, google'da bir numara yapmaktan mutluluk duyacağız. Kaliteli seo hizmeti kapsamında verdiğimiz çalışmalar ile en son google algoritmaları doğrultusunda optimizasyon yapıyor ve sizlere google'da index sayınızın artacağının, anahtar kelimelerinizin yükseleceğinin ve yeni arama sorgularının sıralamalara dahil olacağının %100 garantisini veriyoruz. Seo çalışmalarımız dahilinde istikrarlı büyümenizi de garanti ediyoruz. Mucizefikir olarak hedefimiz sizleri 1. sayfaya en kısa zamanda, en doğru seo stratejileri ile çıkartmaktır. Zira 3 ay içerisinde 1. sayfa garantisi veren firmalara güvenmemeniz konusunda sizleri özellikle uyarmak isteriz. Hedefimiz, adım adım, istikrarlı büyüme ile kalıcı ve sürekli bir yükseliş sağlamanız ve sektörünüzde lider olmanızdır.