Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Sosyal Medya'da Profesyonel Hesap Yönetimi

Sosyal Medya çağımızda olmaz sa olmazlarımızdan biri. Öyle ki sabah kalkıp ev halkına bile günaydın demeden hemen ellerimizde bulunan cep telefonlarından takipçilerimize şöyle güzel bir özlü sözden sonra başlar olduk hayata. Nerdeyiz, ne yapıyoruz, kiminleyiz… Özel gün kutlamaları, lise arkadaşlıkları kim nerede derken içine alıverdi bizleri.

Sosyal medya kişiseldi önceleri. Zamanla topluluklar oluştu. Hasretler sanal da buluştu. Bir de baktık kamu kurum/kuruluşları, özel şirketleri de kapsayıverdi. Adını bile bilemediğimiz yerli yabancı şirketleri, markaları tanır olduk bu sayede.

Markaların reklama verdiği önemi günümüzde sosyal medyada destekler olmuştur. Tüketiciye birebir ulaşabilen şirketler de tıpkı bireysel hesaplar gibi popülerlik kazanmıştır. Attığımız her adımı yazan sosyal medya, yapmak istemeyip te yaptığımız yanlış paylaşımları adımları da anında bildirmektedir. Bu gibi riskleri olan sosyal medyanın kontrolünü firmalar, markalar ya kendi içlerinde çalışanlarını görevlendirirler yada minimum hata için sosyal medya hesap yönetimi konusunda uzman kemikleşmiş şirkete verebilirler.

Mucizefikir işte bu konuda devreye girer. Markaların medya üzerindeki etkilerini ölçerek tasarım sayfasından facebook, instegram, twitter gibi sosyal medyanın yer aldığı markanın görünen yüzü olur. Profesyonel ekibimiz, ön taslakları hazırlayıp sunumlarını firmalara sunar. Her adımda karşılıklı paslaşmalarla hata payını aza indirgenmesini sağlar. Nereye nasıl ulaşacağım? sorununu kaldırarak tüm sorumluluğu alır. Saha çalışmalarını yaparak her türlü gelişmeyi takip eder. 7/24 iletişim desteğiyle firma ve tüketiciler arasında köprü görevi kurar.

Sosyal medya hesap yönetimi yapan Mucizefikir, sosyal medya hesabından gelen her türlü olumlu yada olumsuz isteği, bildirimi, görüşü değerlendirerek her mesaja ayrı ayrı dönütler verir. Böylelikle tüketici kendisine anlık dönüşler yaptığı için memnun olmakta bu da marka için olumlu puan olmaktadır. Oluşan verileri analiz ederek, istatistiki çalışmalarda bulunarak firma yetkililerine sunar. Markalar ile yapılan çalışmalarda sizden aldığımız her türlü tanıtım, reklam bilgilerini günceller, indirimli satışları direk müşteri kitlesine ulaşımını sağlarız. Bir nevi sosyal medya üzerinden direk müşteriye ulaşmış olursunuz.

Kurumsal şirket olabilirsiniz. Yeni yeni tanınmaya çalışan marka olabilirsiniz. Gücünüzü bir kez daha kanıtlamak için, sosyal medya hesaplarınızın yönetimini emin ellere bırakın. Deneyimli kadro, profesyonel ekip, medya hesaplarınızı kontrol altına alarak izlemesini yapar. Sosyal medya hesap yönetimini profesyonel ellere bıraktığınızda size kalan sadece ulaşabileceğiniz hedef kitleyi tanımlayarak belirtmeniz.

Sosyal medya müşteri iletişimini sağlayarak size zaman kazandırır. İşinizin verimliliğini artırarak başarıya giden yolu kolaylaştırır.

Zaman bizler ve sizler için de önemli. İletilerin yorumlanması, cevaplanması gibi işlemleri bize bırakın bizde zamanı size bırakalım.

Sosyal medya hesap yönetimini profesyonel ellere bıraktığınızda size kalan sadece ulaşabileceğiniz hedef kitleyi tanımlayarak belirtmeniz.

Mucizefikir ile size destek olmaya medyada ki gözünüz kulağınız olmaya hazırız. Markanızın değerine değer katın.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?