Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

İçerik Kraldır.

Artık evden otururken milyonlara ulaşmanızı sağlayan bir web sitesi sahibi olmanız için atmanız gereken ilk adıma geldiyseniz. Sitenizin en başından itibaren düzenli, anlam bütünlüğü olan ve SEO uyumlu içerikler ile dolmasını sağlayın. Sitenize içerik üretecek kadar zaman sahip değilseniz endişe etmeyin tam bu noktada biz devreye giriyoruz. Sunduğumuz birbirinden dolu web sitesi içeriği ile sitenizin en başından itibaren belirli kurallar içerisinde dolu dolu içeriklere sahip olmasını sağlıyoruz.

Web Sitesi İçeriği Neden En Başından Beri Kurallı Olmalı?

Sitelere içerik girilmesi için deneme yanılma yolu yapmak siteye kalıcı zararlar verir. Web sitesi için en başından beri tecrübeli kişiler ile çalışmanız site içeriğinin Google tarafından yapılan ilk indexleme işleminde başarılı sonuçlar elde etmesini sağlar. Sunduğumuz profesyonel web sitesi içeriği ile Google tarafından size dayatılan sayfalarca şartlara uyumlu ziyaretçilerin ilgisini çeken ve anlam bütünlüğü ilk planda tutulan içeriklere sahip olacaksınız.

Neler Vaat Ediyoruz?

Sitenizin tarafımızdan sağlanan içerikler ile donatılması halinde sizlere birçok fırsatı yakalama imkanı sunuyoruz. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Google tarafından ilk sıralara çıkmak,
 2. Sitenizin binlerce kişiye ulaşmasını sağlamak,
 3. Ziyaretçilerin sitenize direkt olarak gelebileceği anahtar kelimeleri belirlemek,
 4. Web sitenize gelen ziyaretçilerin tek sayfada zaman geçirip çıkmaları yerine ilgisini çekecek içeriklere yönelmesini sağlamak,
 5. E-ticaret yapıyorsanız ürünlerinize potansiyel müşterilerin daha kolay ulaşmasını sağlamak,
 6. Rekabet oranı yüksek olan bir konuda web sitesine sahipseniz rakiplerinizden öne geçmek için kaliteli web sitesi içeriği

Üstelik bu maddelerin sadece verdiğimiz hizmetlerin küçük bir kısmı desek ne dersiniz? Uzun yıllara varan tecrübeli ekipler ile içeriklerinizin saatler içerisinde hazır olmasını sağlıyor üstelik sitenize editörlük hizmeti de veriyoruz.

Editörlük Hizmetinin Faydaları

Firmamızdan alacağınız editörlük hizmetinin size en kısa tanımı sitenizi arkanıza yaslanarak yönetmeniz olarak yapılabilir. Sunduğumuz web sitesi içeriği yanı sıra içeriklerin sitenize tam SEO uyumlu girmesini sağlıyoruz. Editörlük hizmeti ile yapacaklarımızın küçük bir listesi şöyle;

 1. Sitenizin SEO eklentisi ile içeriklerin Google’a anlatılması sağlanıyor.
 2. İçerik üretmek sadece SEO için yeterli olmadığından dolayı konuya en uygun resimlerin bulup eklenmesi işlemlerini de yapıyoruz.
 3. Resim eklemek yine sandığınız kadar kolay değil çünkü Google resimlerinizin nelerden bahsettiğini anlamadığı için her resme özel tanımlama yapıyoruz.
 4. Google üzerinde en çok aranan anahtar kelimelerin etiket olarak girilmesini sağlıyor bu sayede ziyaretçilerin aradıkları tüm kelimelerin sitenize yönlendirmesini sağlıyoruz.
 5. Sosyal medya gibi dev bir platform üzerinde paylaşım yaparak sitenizin her an insanların zaman geçirdiği bir ortamda boy göstermesini sağlıyoruz.

Tüm bunların yanı sıra özel yazılım hizmeti ile web sitesi içeriği yanı sıra içeriklerin görüntüleneceği arayüzlerin ziyaretçilerin ilgisini çekmesini sağlıyoruz. Firmamızı seçerek yüzlerce kaliteli içerik sahibi olmak için tek yapmanız gereken bizleri aramak ve hizmetlerimizi canlı olarak dinlemek olacatır.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?