TEKLİF İSTE

Web Sitesi Yapma

Kullanıcı Deneyimi ön planda, SEO uyumlu internet sitesi sahibi olun!

Web Tasarım hizmeti veren firmalar, web sitesi yapma aşamasında müşterileri ile sürekli diyalog halinde kalarak, görsel aşamaları müşterileri ile gerek ekran görüntüsü, gerekse video olarak paylaşmalıdır.

Mucizefikir olarak, bir web sitesinin tasarlanması sürecinde, öncelikli olarak müşterilerimizin fikirlerini dinliyoruz. Firmasını temsil eden renkler, renkler ile uyumlu olarak tasarlanmış logo, kurumsal kimlik çalışmalarını inceliyor, bu yönde çalışmalarımıza yön veriyoruz. Gerekli bilgilerin elde edilmesi neticesinde, müşterilerimize grafik tasarım çalışmasını gönderiyoruz.

Unutmayın ki, web sitesi yapma sürecinde müşterilerimizi hem dinliyor hem de kendilerine süreci takip etmeleri için geri dönüşler sağlıyoruz.

Yapılan toplantılar ve görüşmeler haricinde;

 

  • Grafik tasarım çalışmalarını (psd dosyaları) size gönderiyoruz.
  • Grafik tasarım çalışmasında siz onay verene kadar revizyonları gerçekleştiriyoruz.

Web sitesinin çalışma prensiplerinin ve fonksiyonlarının anlaşılması için video gönderimi sağlıyoruz. Anlatımlı video neticesinde sizden gelen feedbackler neticesinde revizyonları sağlıyoruz. Web sitesini canlı olarak tüm sayfaları ile size sunuyoruz ve son halini verdikten sonra aktif ediyoruz.

Yapılan tüm bu işlemlerde amacımız, sizin bilginiz, zevkiniz ve istedikleriniz haricinde bir web tasarım çalışması yapmamak ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktır.

Web sitesi yapma sürecinde sizin fikirlerinizin bize yön verdiğini ve değerli fikirleriniz neticesinde mucizevi tasarımlar ortaya çıkartmayı hedeflediğimizi unutmamanızı rica ederiz.

Müşterilerimiz haricinde, web sitesi yapma hususunda bilgi sahibi olmak, kurs almak ve programları öğrenerek kendisini geliştirmek isteyen herkes için çok makul fiyatlar dahilinde web tasarım kursu verilmekte ve kurs sonrasında referans olarak bizi göstermesi sağlanmaktadır. Ayrıca en önemlisi, web tasarım ile ilgili ilerleyen dönemlerde danışmanlığa ihtiyaç duyması halinde, ücretsiz destek verilmektedir.