TEKLİF İSTE

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansları Sizi Müşterileriniz ile Buluşturur!

Son zamanlarda bir hayli yaygınlaşan web tasarımcılık mesleği, beraberinde bu işi yapan bir çok firmanın ve ajansın kurulmasında da büyük rol oynadı. Siz de web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorsanız, muhtemel olarak internet piyasasında bir çok web tasarımcı ve web tasarım ajansı bulmuş ve araştırmışsınızdır. Şunu belirtebiliriz ki, günümüzde iyi bir web tasarım ajansı bulmak ve profesyonel bir hizmet almak, gerçekten de kolay değil. Çok araştırma gerektiren bir iş olmasının yanı sıra, profesyonel hizmet alacağını anlamak için de bazı bilgilere sahip olmak lazım.

Sizlere öncelikli olarak şunu belirtmek isteriz ki, sizler de web tasarımı yaptırmak istiyorsanız, mutlaka kendinize güvenilir ve profesyonel bir web ajansı bulmalı ve çalışmalarını incelemelisiniz. Unutmayın, ajansımız sizler için, son derece üst düzeyde ve profesyonellikte web tasarım hizmeti veriyor ve vermeye de devam edecektir. Siz de kaliteli bir alt yapıya sahip ve iyi bir iş çıkaran bir web tasarım ajansının, nasıl anlaşılacağı konusu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yazılarımızı okumaya devam edebilirsiniz.

webtasarimajansi

Şunu gözden kaçırmamak gerekir ki yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, günümüz piyasasında bir çok web tasarımcı ve web tasarım ajansı bulunuyor, ancak bu bir çok ajans ve tasarımcı, profesyonel ve güvenilir olmuyor. Bu yüzden de bütçeler boşa sarsılmış oluyor. Yanlış yapılan ve verilen hizmetler, hem bütçeyi sarsar iken hem de boşa  zaman kaybına yol açar. Siz de bu tür sorunlar yaşamak istemiyorsanız, yazılarımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Web Tasarımı Sürecinde Kullandığımız Aşamalar

Dizayn konsepti: Banner, logo, renk skalası, ve web sitesinde kullanılacak görsel malzemelerin dizayn edilmesi en önemli etaplardan biridir. Siteyi ziyaret eden kullanıcıların sitede mümkün olduğunca uzun süre kalması için ziyaretçilere hitap eden bir tasarım hazırlanmalıdır. Aşırıya kaçmadan ve oluşturulan içerik ile uyum içinde olması da göz önünde bulundurulmalıdır.

Web yazılım süreci: Ziyaretçilere interaktif bir ortam verebilmek için, sunulacak bilgilerin nasıl bir ortamda saklanması gerektiği konusunda hazırlık yapılan süreçtir. Web sitenizin kullanıcılarla dinamik bir şekilde etkileşim halinde olması adına yapılan çalışmalardır.

Arayüz tasarımı: Web siteniz üzerindeki görünmek istenen ögeleri, fonksiyonları anlaşılabilir ve ulaşılabilir bir şekilde kullanmak için oluşturulan çalışmalardır. En önemli aşamalardan biri olarak arayüz tasarımında yapılacak en küçük bir hata o ögenin eksik olmasına, kullanıcının böyle bir özelliği fark edememesine ve sonuç olarak da başarısız bir tasarıma sebep olacaktır.

Yönetim paneli: Kolaylıkla sitenizi yönetebilmeniz için ve resimleri, içerikleri, videoları değiştirebileceğiniz bir yönetim paneli yapılması da web tasarımında önemli bir süreçtir.

Test süreci: Web yazılım evresi tamamlandıktan sonra hız testleri, sitedeki kırık ve ölü linklerin kontrolü, standartlara uygunluk aşaması, bazen stres testi ve tarayıcı testleri uygulanır. Üstelik bu testler tüm ekran çözünürlüklerinde de denenmiş olur.

Yayınlanma evresi: Arama motorları optimizasyonu için tasarlanmış, kodlanmış bir web site elimizde olduğu için anahtar kelimelerle ön plana çıkarılır ve teslim edilir.

Güvenilir ve Profesyonel Web Ajansı

Her ne kadar yukarıda bulunan yazılarımızda belirtmiş olduğumuz gibi, web tasarımcılar ve ajansların bir çoğu güvenilir olmasa da güvenilir ajanslar da mevcut. Tabi her ne kadar güven günümüz için, önemli bir rol oynasa da güvenilirliğin yanı sıra, profesyonel düzeyde hizmet vermek de bir o kadar önemli bir husustur. İlk olarak bir web tasarımcının ve bir web tasarım ajansının güvenilir olup olmadığını ve profesyonel olup olmadığını nasıl anlayabilirim sorusuna cevap vermek ve açıklamak istemekteyiz.

Bir web tasarımcının ya da web tasarım ajansının güvenilir ve profesyonel olup olmadığını, en iyi şekilde referanslarından çözümleyebilirsiniz. Hem bol referanslı hem de iş sonu ödeme isteyen bir web tasarım ajansı bulduysanız, bu ajansın yüzde yüz güvenilir olduğuna inanabilir ve bu web tasarımcı ya da web tasarım ajansından, rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Zaten ödemeyi iş sonrasında yapacağınızdan ötürü, hiçbir şekilde dolandırılma gibi durumlara maruz kalmazsınız.

webtasarimajansi

Son olarak şuna değinmek istemekteyiz ki güvenilir ve profesyonel bir web tasarım ajansı aramakta iseniz, ajans olarak, sizlere üst düzey profesyonel hizmet verebilir ve sizlerde güven duygusunu yaşatacağımız bir ticaret serüveni geçirebiliriz.