Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Web Tasarım Temaları & Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi; içeriği talebinde bulunan müşteri, kendi sektörüne uygun bir şekilde web tasarımı yaptırmak isteyecektir. Bu doğrultuda hazır temanın içeriğinin değiştirilmesi mutlak suretle gerekli olacaktır. Her ne kadar web tasarım temaları üzerinden bir tasarım yapılacak olsa da, %100 beklentileri karşılaması asla söz konusu değildir.

Hazır web sitesi yaptırdığınız zaman, sitenin menülerinin, resimlerinin, yazılarının kısacası tüm hazır internet sitesi içeriğinin değişmesi gerekecektir. Ancak, bu işlemler konusunda tercübeli Mucizefikir ekibi için çok kolaydır.

Mucizefikir olarak hazır temalarımız profesyonel web tasarımlarından oluşmaktadır ve tüm şablonlarımız responsive web tasarım yapısından oluşmaktadır. Tasarımların düzenlenmesi ve sektöre uygun bir hale getirilmesi hususunda ciddi çalışmalar yapıyoruz. Öncelikle hazır web tasarım şablonu üzerinde düzenlemeleri gerçekleştirerek, müşteriye sunumunu gerçekleştiriyoruz.

Müşterinin istediği web tasarım şablonu oluşturulduktan sonra, geriye kalan tüm sayfaları yeniden yapıyor ve grafik çalışmalarını tamamlıyoruz. Profesyonel grafik tasarım ve banner tasarımları ile web sitesini görsel olarak güçlendirmekle beraber, retina ready özelliği ile grafiksel olarak iyice güçlendiriyoruz.

Web Tasarım temaları, hazır şablonlardır.

Hazır web tasarım fiyatları, özel web tasarım projelerine kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Özel web tasarım çalışmalarında, kurgular sıfırdan hazırlanır, sitenin javascript fonksiyonları ve eklentileri en baştan yapılır ve müşterinin istekleri hiçbir şekilde sınırlandırılmaz.

Hazır internet sitesi talepleriniz için bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Böylece uygun web tasarım fiyatları ile profesyonel web sitesi sahibi olmanız için elimizden geleni yapıyor olacağız.

Son olarak belirtmek isteriz ki, profesyonel web tasarım demek, yüksek fiyatlar karşılığında yapılan bir tasarım değildir. Profesyonel olarak yapılmış bir web sitesi, arama motoru kriterlerine uygun içeriğe sahip olan, kodları temiz yazılmış, tüm tarayıcılarda aynı şekilde gözüken ve fonksiyonları aynı şekilde çalışan web sitesidir. Ayrıca bu web sitesinin tüm çözünürlüklere göre tasarlanmış olmasıdır. Bu nedendendir ki, profesyonel web tasarımın belirli kriterleri vardır ve bu kriterler çerçevesinde uygun fiyata yapılmış bir çalışma, amatörce yapılmış demek değildir.

Web Tasarımı ile ilgili olarak referanslarımızı incelemenizi önemle rica eder ve projelerini tamamladığımız firmaların sektörde hangi konumda olduklarını analiz etmenizi öneririz. Hazır web tasarımı veya özel web tasarımı olarak geliştirilen ve tamamlanan projelerimizin sonunda, site sahibine sitenin ne kadar google uyumlu olduğunu ve sayfa içeriklerinde google tarafından hata vermediği ve %100 arama motoru optimizasyonuna uyumlu olduğunu ispatlıyor ve ölçümlerimizin sonuçlarını web site sahiplerine gönderiyoruz.

Son olarak, hem %100 özgün hale getirilebilen, hem %100 responsive ve google SEO kriterlerine uyumlu, kullanımı kolay ve dünya üzerinde milyonlar tarafından tercih edilen popüler bir platform olan WordPress’den çok kısa bahsetmek isteriz. Profesyonel eklentileri ile tamamen basit ama bir o kadar profesyonel wordpress web tasarım tercihi sizin için uygun olabilir. WordPress ile ilgili detaylara, wordpress web tasarım sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?