TEKLİF İSTE

Adwords Uzmanı Reklam Hizmeti

Adwords Yönetiminde Mucizefikir Zamanı

Adwords artık tüm dünyada reklam platformları içerisinde lider konumu almayı başardı. Hatta televizyon sektöründen daha fazla ulaşım kitlesine sahip olması tüm reklam sektörü içerisinde Google’ı lider konuma getirdi. Reklamı hazırlarken yapılan yanlışlar reklamın istenilen kitleye ulaşmaması ve verilen ücretin boş yere gitmesine neden olur. Bu platform üzerinden verilecek olan reklamlar adwords uzmanı tarafından hazırlandığı taktirde verilen reklam boşa gitmeyecektir.

Adwords Uzmanı İle Reklam Türünüzü Belirleyin

Reklam yayınlamaya karar verme kişilere uzun bir yolun başlangıcı anlamına gelir. Öyle ki bir dizi işlem sonrasında hazırlanan adwords reklamları en son halini alıncaya kadar bütçe ve tıklanma oranını etkileyecek adımlardan sizi geçirir. Google tarafından sunulan bu hizmeti iyi bir şekilde kullanmayı bilmeyen kişiler reklam tanıtımlarını adwords uzmanı olarak tarafımıza hazırlayabilirler. Bu şekilde bizler doğru reklam planlaması, bütçe planlaması ve reklam türü seçimini sizlerin adına gerçekleştiririz.

Reklam Türlerine Göre Ulaşılan Kitle Oranı

Google tarafından sunulan pek çok reklam türü bulunuyor. Bunlardan en önemli olan birkaçını incelemekte fayda olacaktır.

Google Arama Ağı Reklamları

Bu reklam türü ziyaretçinin aradığı ürünü Google aramalara yazdığı zaman çıkan sonuçlar içerisinde reklam olarak gösterdiği kısımda sizin reklamınızı bulundurduğu tür olarak karşımıza çıkıyor. Bu reklam türünün avantajı ise şöyle;

  • Ziyaretçiler reklamlarınıza tıkladıktan sonra ödeme hesabınızdan düşer aksi halde görüntüleme için herhangi bir ücret kesilmez.
  • Anahtar kelime yazılması halinde ziyaretçinin karşısına sizin reklamınız çıktığı için ziyaretçi potansiyel müşteri görevini üstlenir.
  • Biz adwords uzmanı olarak seçtiğimiz doğru anahtar kelime ile reklamınızı daha çok potansiyel müşteriye ulaştırmayı sağlıyoruz.

Mobil Reklam Türü

Bu reklam türü artık mobil kullanımın artmasından dolayı son zamanların en çok tercih edilen türü oluyor. Bize gelen müşterilerin büyük bir çoğunluğu  adwords uzmanı olarak bizden mobil reklam hazırlama isteğinde bulunuyorlar. Bu reklam türünün avantajı şöyledir;

  • Bilgisayar kullanımı sadece gereksinim durumunda tercih edilirken mobil kullanım her an her dakika kullanım halindedir.
  • Mobil kullanımın bu derece yoğun olması reklamlarınızın gösterim sayısının daha çok artmasına ve insanların aklında yer etmesine etki edecektir.
  • Firmamız tarafından hazırlanan mobil reklamlar ziyaretçilerin sanal ortamda gezerken rahatsız olacağı kısımlarda çıkmadığı için reklamlara karşı tıklama eğilimi daha fazladır.

Alışveriş Reklam Türü

Daha çok e-ticaret yapan işletmelerin tercih ettiği reklam türü olarak bilinir. Bu reklam kullanımı alışveriş sitelerinde görüntülendiği için pek çok avantajı yanında getiriyor. Bu avantajları şu şekilde anlatabiliriz;

  • Reklam alışveriş sitelerinde görüntülemesinden dolayı ziyaretçi ürün alımına daha yatkındır.
  • Bundan dolayı sizin ürününüz ziyaretçinin ilgisini çekmesi halinde satış yapabilme ihtimaliniz daha çok artar.
  • Bu şekilde reklam tıklaması başına ödediğiniz rakamın size alışveriş olarak dönme oranı yükselir.

Firmamız adwords uzmanı olarak hazırladığımız reklamların ziyaretçinin aradığı ürünlere benzer içeriklerde ürünü tanıtmasını sağlıyoruz. Bu şekilde ürün satın almak isteyen kişilere gösteriliyor.