Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » E-Ticaret İçin Profesyonel Dijital Pazarlama Danışmanlığı

E-Ticaret Sektörüne Farklı Bir Boyut Katıyoruz

Bugün baktığımız zaman en büyük firmaların sadece bir depo tutarak milyonlara satış yaptığını görüyoruz. Fiziksel bir satış mağazasına sahip olmayan bu firma yapısı artık küçük ve orta ölçekli işletmelerde de görülmeye başlandı. Her işletmenin bir web sitesi olmalı sloganı ile yola çıkarak bugüne kadar yüzlerce işletmeyi e-ticaret sitesine kavuşturduk. Ancak e-ticaret sitesi olması kişilerin satış yapmaları için yeterli olmayacağını düşünerek yine aynı müşterilerimize dijital pazarlama danışmanlığı  hizmeti de sunduk.

Dijital Pazarlama Nedir?

Gerçek dünyada bir pazarlama dâhisi bile olsanız sanal dünyada yerinizi farklı kişiler alabilir. Bu kişilere karşı rekabet ortamında kazanmanızı sağlamak için dijital pazarlama konusunda bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Firmamız sizlere sunduğu profesyonel dijital pazarlama danışmanlığı  ile sanal dünyada nasıl pazarlama yapıldığını öğreneceksiniz.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Danışmanlık hizmeti ile sizlerin ürünlerinizi nasıl sanal ortamda yüz binlerce kişiye ulaştıracağını gösteriyoruz. Bunun için kısaca şu yollar kullanılıyor;

 1. Sanal dünyada reklamın nasıl verileceği,
 2. Reklamların hangi platformda verilmesi gerektiği,
 3. İyi bir reklam nasıl hazırlanacağı,
 4. Doğru reklam planlamasını nasıl yapılacağı,
 5. Doğru reklam planlaması ile neler kazanacağınızı,
 6. Reklam bütçesinin nasıl hazırlanacağı,
 7. Ziyaretçilerin ürünlerinizi satın alması için nasıl bir slogan kullanılacağı,
 8. Ürünlerin birbiri ile olan bağlantısını e-ticaret sitenizde nasıl kurarak ziyaretçilerin diğer ürünlere yönelmesini sağlayacağınızı

Bunlar ve bunlar gibi daha yüzlerce yöntemi sizlere dijital pazarlama danışmanlığı ile öğreteceğiz. Üstelik istemeniz halinde e-ticaret siteniz üzerinden ürünlerinizin tanıtılması için Google Adwords gibi dev bir reklam ağını sizin yerinize kullanabiliriz.

Danışmanlığın Faydaları

Danışmanlık hizmeti almak daha önce e-ticaret ile uğraşmamız şirketler için cebindeki parayı koruyarak yüzbinlerce müşteriye ulaşmak anlamına gelebilir. Sunduğumuz dijital pazarlama danışmanlığı sizler şu faydaları sağlıyor;

 1. Yanlış reklamlar hazırlamanızın önüne geçiyoruz.
 2. Reklamlar için gereğinden fazla bütçe ayırmanızı engelliyoruz.
 3. En az maliyet ile istediğinizden daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.
 4. Ürünlerinizi hangi platformlarda nasıl tanıtacağınızı sizlere öğretiyoruz.
 5. Ürün yönetimi nasıl yapacağınızı öğretiyor ve online satış sırasında yaşadığınız sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Bunlar gibi daha yüzlerce sayılabilecek hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Sanal Dünyada Ürün Satışı

Gerçek dünyada müşterilerinize nasıl davrandığınız sanal dünyada pek önemli oluyor. Sanal dünyada satış yapabilmek için bu dünyanın dilini öğrenmeniz gerekiyor. Sanal dünyada müşteriler ile olan ilişkinin ayrıntıları şu şekilde olmalı;

 1. Müşteri ile iletişim halinde kalarak sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmanız gerekiyor.
 2. Ürününüzü alacak müşteri ürün ile ilgili bir soru sorduğunda en hızlı şekilde cevap vermeniz müşterinin odaklanma süresini arttırarak ürünün satışını sağlar.
 3. İletişim halindeyken müşteriyi yan ürünlere yönlendirerek birden fazla satış yapma tekniklerini öğrenmeniz lazım.
 4. Ürün satışı sonrasında müşteri ile ilişkiye devam etmek müşteri memnuniyetini arttıracağı için tekrar alışveriş yapmasını sağlayacaktır.

Firmamız tarafından sizlere sunulan dijital pazarlama danışmanlığı ile müşterilerinizin defalarca ürün satın alması için bilmeniz gereken tüm yöntemleri sizlere anlatıyoruz.