TEKLİF İSTE
adres

Seo Danışmanlığı Hizmeti

Seo Danışmanlığı Hizmeti Nasıl Olur ?

Seo hizmeti sürecinde, profesyonel yaklaşım ve çok özel çalışmalarımız sayesinde web sitenizin index sayıları artacak, yeni arama sorguları sıralamalara girecek, anahtar kelimeleriniz yükselecektir. Sitenizin ciddi anlamda yükseliş sağlayacaktır. Bu olumlu değişikliklere, bizden seo danışmanlığı aldığınız süre içerisinde şahit olacak ve tarafımızdan gönderilen raporlar aracılığıyla gözlemleyeceksiniz.

En son algoritmalardan mobilegeddon algoritması kapsamında, web sitenizi mutlaka responsive (mobil uyumlu) olarak tasarlatmanız gerekmektedir. Seo hizmeti sürecinde yaşanılan büyük problemlerin başında web sitesinin mobil uyumlu tasarlanmış olmaması ve genel web sitesinin masaüstü ve mobil hızının düşük olması yer almaktadır. Bu kapsamda bu iki önemli kritere dikkat etmenizi önerir, seo hizmeti sürecinden evvel, ücretsiz seo analizi için bizlere başvuru yapmanızı rica ederiz.

Danışmanlık Süreci Nasıl Olmalıdır?

Arama Motoru Optimizasyonuçerçevesinde bir çok firmanın seo danışmanlığı kapsamında projelerini yönettik ve yönetmeye devam ediyoruz. Sektörde bazı firmalar sayfalar dolusu analiz raporlarını müşterilerine göndererek, sırayla bunları düzenlemelerini beklemektedir. Ancak bu tamamen yanlış bir uygulamadır.

Sorunların tespit edilerek, önem sırasına göre üzerine gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca bir SEO danışmanlığı veren firmanın, hem HTML (kod) hem de Optimizasyon bilmesi gerekir. Kısacası profesyonel web tasarım yapabilmelidir.

Böylece seo hizmeti verilirken, sayfa içi optimizasyon ile ilgili hatalara en başta kendisinin müdahale etmesi, bunu titizlik ve önem göstermeden, iş planı çıkartmadan sayfalar dolusu dokümanları mail atarak firmadan beklemesi etik değildir.

Seo danışmanlığı kapsamında, seo hizmeti verirken, ölçümlemelere ve raporlamalara yer veriyor ve tüm hizmetimizi, verilere dayanarak sürdürüyoruz. Ayrıca bu verileri ve detaylarını güncel olarak site yetkilisi ile paylaşıyoruz.

Web sitenizin organik aramalarda yükselmesi ve doğal trafik alması için, google’ın en son güncellemelerine göre hareket ederek, seo çalışması sürecini profesyonel olarak sürdürüyoruz.

SEO Çalışmalarımız;

seo-danismanligi

Yazımızın hemen en başında belirtmek isteriz ki, Web Sitenizi Ücretsiz Olarak Analiz Ediyor ve Size Detaylı Rapor Sunuyoruz.

Profesyonel olarak yönetilecek bir SEO çalışmasının ilk hedefi mevcut durumun değerlendirilmesi üzerine yapılacak olan analiz çalışmalarıdır.

İkinci olarak, arama kelimelerinin tespit edilerek, farklı varyasyonların incelenmesi ve veri elde ederek, arama kelimeleri için tablolar hazırlamaktır.

Bu veriler elde edildikten sonra, Site içi SEO çalışmalarına giriş yapılır. Onpage SEO olarak da tabir edilen uygulama, sitenin içerisine yapılan çalışmalardan ibarettir. Web sitesini arama motorlarına uygun bir hale getirmek ve hatalarını gidermek çok önemlidir ve SEO çalışmalarının büyük bir kısmını site içi seo çalışmaları oluşturur ve bu çalışmaların tamamlanması süreç ister.

Site dışı optimizasyon çalışmaları ise, backlink yapısının kurgulanmasından ibarettir. Bağlantı alınacak referanslar, bloglar, PR değeri yüksek siteler tespit edilerek, liste haline getirilir ve bu liste üzerinden site dışı SEO çalışmaları takip edilir. Özellikle uzun süre link alabileceğiniz, dofollow ve doğal olması için kısmen nofollow da olan linkler alınır ve bu linkler bir seferde değil, ileriye dönük profesyonel bir çalışma olması için uzun zamana yayılarak eklenir.

Unutmayın ! Bizim hedefimiz ; Uzun vadede gelecek kalıcı sonuçlardan, özgünlük ve güncellikten yanadır.

Yaptığımız çalışmalar neticesinde alınan dönüşleri, sıralamalarınızı, sorgu sayılarınızı, tıklama ve dönüşlerinizi size detaylı bir rapor eşliğinde sunuyoruz.Arama motoru optimizasyonu, Seo danışmanlığı için sabit bir fiyat bulunmamaktadır. SEO Fiyatları, web sitesine, anahtar kelimelerin rekabetine, web sitesinde onpage çalışmaların ne kadar zaman alacağına bağlıdır. Ancak, uygun ücretler karşılığında SEO çalışmaları, danışmanlığı verilmekte ve Arama Motoru Optimizasyonu fiyatları ekonomik bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Size profesyonel arama motoru optimizasyonu garantisi veriyoruz. Üstelik kalıcı ve sürekli güncel.

SEO İlkelerimiz

Black Hat SEO olarak tabir edilen ve Hacklink yöntemleri ile SEO yapılan modelleri etik bulmuyor ve bunları uygulayanları Google’a şikayet ediyoruz.

 • Gizlemerden, Spam tekniklerinden kaçınarak, şeffaf optimizasyonlar yapıyoruz.
 • SEO çalışmaları bizim için kalıcılık ve güncellik demektir. Bu ilkemizden sapmıyoruz.
 • Seçtiğiniz anahtar kelimeler üzerinde titizlikle duruyor ve ilgili kelimeleri yükseltmek için çalışıyoruz.
 • Web sitenizi güvenilir bir şekilde optimize ediyor ve sürekli olarak verilere dayalı raporlar oluşturuyoruz.

SEO çalışmalarında önemli unsur güvendir. Firmamız kalıcı, garantili, son google algoritmalarına göre çalışmalar yapmakta ve organik ve doğal bir şekilde büyüme / yükselme garantisi sunarak, özel teknikler uygulamaktadır.

Profesyonel Mucizefikir SEO ekibi white hat SEO çalışmaları gerçekleştirmektedir. En son güncel Google algoritmalarına göre yapılan seo hizmeti çalışmaları kapsamında verdiğimiz seo danışmanlığı hizmetimiz ile web siteniz için aşağıdaki çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

 1. Rakip analizi
 2. Anahtar kelime analizi
 3. Sektörel özel analizler
 4. Sıralama analizi
 5. Hedefler
 6. Planlamalar
 7. İçerik analizi
 8. Full onpage analizi
 9. Backlink analizi

İlgili analizleri tek bir çatı altında toplayarak, sunum haline getirerek, sizinle paylaşıyor ve seo çalışmaları için yapılacak planlamalara bu doğrultuda yön veriyoruz. Mucizefikir’den alacağınız seo hizmeti; web sitenizin anahtar kelimelerinizde büyümesi, doğal olarak trafik artışınızın sağlanması, organik yükselme sağlanması ve netice olarak sizlere daha fazla telefon, mail ile müşteri artışının sağlanması yönündedir.