TEKLİF İSTE

Dijital Pazarlama Uzmanı

Arkanıza Yaslanın ve Mucizeleri Seyredin

E-ticaretin avantajlarından faydalanmak isteyen kişiler hemen bir e-ticaret sitesi alarak sanal dünya pazarlamasına giriş yapıyorlar. Ancak her yıl online ticaret sektörüne giren 10 kişiden 8’i başarısızlıkla karşılaşıp sitelerini kapatıyorlar. Üstelik harcadıkları onlarca para da boş yere gidiyor. Bu paraların boşa gitmemesi ve online ticaretteki başarı oranını yükseltmek için dijital pazarlama uzmanı olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu hizmetin karşılığı olarak ise boşa giden onlarca liranın yarısı kadar bir fiyat istiyoruz.

Neden Dijital Pazarlama Uzmanı İle Çalışasınız Ki?

Google tarafından aracıya ihtiyaç duyulmadan reklam vermenizi sağlayan Google Adwords gibi bir imkan dururken sizin neden firmamızdan profesyonel bir destek almanız gerektiğini şu maddeler ile açıklayabiliriz;

 • Yanlış reklam sizin online ticaret hayatınıza son verecektir.
 • Doğru reklamın ne demek olduğunu dahi bilmiyorsanız profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var demektir.
 • Para ve kaliteli ürün müşteri çekmek için yeterli mi sanıyorsunuz? Yanılıyorsunuz!
 • Ürününüze ne kadar güvenirseniz güvenin sunduğunuz ürün müşterinin ikna edilmesine bağlı olacaktır.
 • Firmamız dijital pazarlama uzmanı hizmet seçenekleri ile sizin cebinizi sizden daha çok düşünecektir.
 • Tüm uzmanların sizin için çalışmasını istemez misiniz?

Tüm bu maddelere ihtiyacınız varsa  o zaman aradığınız hizmet tam olarak bir dijital pazarlama uzmanı ile karşınıza çıkıyor. Firmamızın sizlere sunduğu fırsatlar ile sattığınız ürünün kısa bir zamanda elinizde tükenmesini sağlayacağız.

Dijital Pazarlama Uzmanı ile Ürün Stoklarınızı Tekrar Kontrol Edin

Elinizde bulunan ürünlerin gerçek hayatta satış oranı ne kadar yükseğe çıkarsa çıksın stok sayınızın yeterli olacağını düşünüyorsanız bir daha düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Sanal dünyaya adım attıktan sonra ürünlerinizin satışına yetişemeyecek hale gelebilirsiniz. Bu müjdeli haberi size sunduğumuz profesyonel hizmet sayesinde verebiliyoruz. Bırakın reklamlarınızı dijital pazarlama uzmanı ekiplerimiz yapsın. Reklamlarınızı bize verdikten sonra hemen stok artırımına gidebilirsiniz çünkü ulaşmayı hedeflediğiniz kitlenin tam 2 katı kitleyi size müşteri olarak getirme imkanı sunuyoruz. Neden bu fırsatı geri tepesiniz ki?

Pazarlamada Bir İdol Olduğunuzu Düşünüyorsanız Geçmiş Olsun

Belki gerçek dünyada büyülü kelimeleriniz ile ürününüzü satamayacağınız kişiler olmayabilir. Ancak sanal dünyada tüm bu becerileriniz önemsiz kalacaktır. Çünkü sanal dünya da insanlarla karşılıklı diyalog kuramadan satış yapmanız gerekecek. Bu durum için sizlere tamamen profesyonel kişilerden olan dijital pazarlama uzmanı hizmetleri sunuyoruz.

Dijital Pazarlama Uzmanı ile Reklam Vermenin Püf Noktaları

Reklamlarınızı vermek için bilmeniz gereken yüzlerce bilgi var ancak sizlere bunların birkaçından bahsedebiliriz.

 • Google reklam kurallarını iyi bilmeniz gerekiyor.
 • Reklam kuralları dediysek onlarca sayfadan bahsediyoruz.
 • Bunları teker teker okumadan vereceğiniz reklamlar kural ihlalinden dolayı sizleri sıkıntıya sürükleyebilir.
 • Kural ihlali yapılan reklamlar sitenizin tüm Google hizmetlerinden silinmesine neden olacaktır.
 • Google’da aranınca bulunmayan bir site yok denilebilir.

Böyle bir riske girmek istemiyorsanız sayfalarca süren Google reklam şartlarını ezbere bilen dijital pazarlama uzmanı ekiplerimize ürün reklamlarınızı gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz.