Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Arkanıza Yaslanın ve Mucizeleri Seyredin

E-ticaretin avantajlarından faydalanmak isteyen kişiler hemen bir e-ticaret sitesi alarak sanal dünya pazarlamasına giriş yapıyorlar. Ancak her yıl online ticaret sektörüne giren 10 kişiden 8’i başarısızlıkla karşılaşıp sitelerini kapatıyorlar. Üstelik harcadıkları onlarca para da boş yere gidiyor. Bu paraların boşa gitmemesi ve online ticaretteki başarı oranını yükseltmek için dijital pazarlama uzmanı olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu hizmetin karşılığı olarak ise boşa giden onlarca liranın yarısı kadar bir fiyat istiyoruz.

Neden Dijital Pazarlama Uzmanı İle Çalışmalısınız?

Google tarafından aracıya ihtiyaç duyulmadan reklam vermenizi sağlayan Google Adwords gibi bir imkan dururken sizin neden firmamızdan profesyonel bir destek almanız gerektiğini şu maddeler ile açıklayabiliriz;

 1. Yanlış reklam sizin online ticaret hayatınıza son verecektir.
 2. Doğru reklamın ne demek olduğunu dahi bilmiyorsanız profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var demektir.
 3. Para ve kaliteli ürün müşteri çekmek için yeterli mi sanıyorsunuz? Yanılıyorsunuz!
 4. Ürününüze ne kadar güvenirseniz güvenin sunduğunuz ürün müşterinin ikna edilmesine bağlı olacaktır.
 5. Firmamız dijital pazarlama uzmanı hizmet seçenekleri ile sizin cebinizi sizden daha çok düşünecektir.
 6. Tüm uzmanların sizin için çalışmasını istemez misiniz?

Tüm bu maddelere ihtiyacınız varsa  o zaman aradığınız hizmet tam olarak bir dijital pazarlama uzmanı ile karşınıza çıkıyor. Firmamızın sizlere sunduğu fırsatlar ile sattığınız ürünün kısa bir zamanda elinizde tükenmesini sağlayacağız.

Dijital Pazarlama Uzmanı ile Ürün Stoklarınızı Tekrar Kontrol Edin

Elinizde bulunan ürünlerin gerçek hayatta satış oranı ne kadar yükseğe çıkarsa çıksın stok sayınızın yeterli olacağını düşünüyorsanız bir daha düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Sanal dünyaya adım attıktan sonra ürünlerinizin satışına yetişemeyecek hale gelebilirsiniz. Bu müjdeli haberi size sunduğumuz profesyonel hizmet sayesinde verebiliyoruz. Bırakın reklamlarınızı dijital pazarlama uzmanı ekiplerimiz yapsın. Reklamlarınızı bize verdikten sonra hemen stok artırımına gidebilirsiniz çünkü ulaşmayı hedeflediğiniz kitlenin tam 2 katı kitleyi size müşteri olarak getirme imkanı sunuyoruz. Neden bu fırsatı geri tepesiniz ki?

Pazarlamada Bir İdol Olduğunuzu Düşünüyorsanız Geçmiş Olsun

Belki gerçek dünyada büyülü kelimeleriniz ile ürününüzü satamayacağınız kişiler olmayabilir. Ancak sanal dünyada tüm bu becerileriniz önemsiz kalacaktır. Çünkü sanal dünya da insanlarla karşılıklı diyalog kuramadan satış yapmanız gerekecek. Bu durum için sizlere tamamen profesyonel kişilerden olan Dijital Reklam Ajansı hizmetleri sunuyoruz.

Dijital Pazarlama Uzmanı ile Reklam Vermenin Püf Noktaları

Reklamlarınızı vermek için bilmeniz gereken yüzlerce bilgi var ancak sizlere bunların birkaçından bahsedebiliriz.

 1. Google reklam kurallarını iyi bilmeniz gerekiyor.
 2. Reklam kuralları dediysek onlarca sayfadan bahsediyoruz.
 3. Bunları teker teker okumadan vereceğiniz reklamlar kural ihlalinden dolayı sizleri sıkıntıya sürükleyebilir.
 4. Kural ihlali yapılan reklamlar sitenizin tüm Google hizmetlerinden silinmesine neden olacaktır.
 5. Google’da aranınca bulunmayan bir site yok denilebilir.

Böyle bir riske girmek istemiyorsanız sayfalarca süren Google reklam şartlarını ezbere bilen dijital pazarlama uzmanı ekiplerimize ürün reklamlarınızı gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz.

DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI

Dijital dünyanın hızla hayatımıza girmesi ve büyümesi, beraberinde birçok sektörün ve mesleğin oluşmasına neden oldu. İnternet kullanıcılarının her geçen gün artan sayısıyla beraber, dijital dünyada var olmak isteyen firmalar, alanında uzman kişilere ihtiyaç duymaya başladı. Bunların en başında gelen dijital pazarlama uzmanı, son günlerin en çok aranılan mesleği olarak karşımıza çıkıyor. Sektörde sayıca çok az bulunan işinin profesyoneli, dijital pazarlama uzmanları, firmaların internet üzerinden yürütecekleri tüm pazarlama işlerini emanet ettikleri kişiler olarak biliniyor.

Dijital pazarlama uzmanı, firmanın marka bilinirliliğini arttırmak için internet üzerinden çalışmalar yapar. Firma markası için strateji geliştirir, hedef müşteri kitlesi oluşturur, sosyal medya hesaplarını takip eder, arama motoru reklamlarını hazırlar kısaca dijital ortamda yapılacak pazarlama ve reklam çalışmalarından sorumludur. Dijital ortamın hareketli ve her gün değişen yapısına uygun olarak, dijital pazarlama uzmanının da yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden bir kişi olması gerekir. Dijital pazarlama uzmanı olarak kariyer sahibi olmak isteyenler, öncelikle pazarlama stratejileri nelerdir, nasıl yapılır konularında bilgi sahibi olmalılar. Geleneksel pazarlama yöntemlerini dijital dünyayla birleştirip kullanan dijital pazarlama uzmanının, pazarlama alanında önceden deneyim sahibi olması önemlidir. Dijital pazarlama çok geniş kapsamlı olduğundan, dijital pazarlama uzmanı olmak hiçte kolay değildir. Arama Motoru optimizasyonu, içerik yönetimi, web tasarımı ve sosyal ağların tümü hakkında geniş bilgiye sahip olması gereken dijital pazarlama uzmanı, hiç durmadan kendini geliştirmelidir. Sektörde aranan bir eleman olmak için; pazarlama bilgisi, SEO, SEM gibi konulara hakim olma, proje hazırlığı için ileri seviyede excell, powerpoint vb. bilgisayar bilgileri, yaratıcı bir zeka ve çok daha fazlası gereklidir. İnternet üzerinde gördüğümüz reklamlar, tasarımlar ve videoların hemen hepsi dijital pazarlama uzmanlarının yaratıcılığıyla ortaya çıkmıştır. Firmanın çok sayıda müşteriye ulaşmasında, satış rakamlarının arttırılarak, cironun büyümesinde çok fazla payı olan dijital pazarlama uzmanı, özellikle kurumsal firmaların en aranılan elemanları arasındadır.

Dijital pazarlama uzmanları kendi işlerini yapabildikleri gibi firma kurabilir, firmaların bünyesinde pazarlama departmanına bağlı olarak da çalışabilirler. Dijital pazarlama ajanslarında da kolayca iş bulabilen uzmanlar için seçenek oldukça geniştir ve her geçen gün çalışabilecekleri iş alanları genişlemektedir. İnternet üzerinde çok fazla ilanını gördüğümüz dijital pazarlama eğitimlerine katılarak, gerekli tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilir, dijital pazarlama alanında sizlerde meslek sahibi olabilirsiniz. İnternetin ve dijital medyanın son yıllarda hızla geliştiği göz önüne alınırsa, dijital pazarlama uzmanı geleceğin mesleği olarak çok revaçta olacağa benziyor. Elbette bunun için biraz daha zaman gerekecek, özellikle Türkiye’de internet ve sosyal medya kavramları yeni yeni anlaşılmaya başlanmışken, dijital pazarlama sektörü ve dijital pazarlama uzmanlığı kavramlarını öğrenmemiz ve hayatımıza sokmamız, henüz bizim için çok uzakta görünüyor.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?