TEKLİF İSTE

E-Ticaret İle Sanal Dükkanınızı Açın

Sanal Bir Dükkan ile Masraflardan Kurtulun

Gerçek dünyada fiziksel bir işletmeye sahip olan herkes artık büyük bir hızla işlerini sanal dünyaya aktarmayla uğraşıyorlar. Bugün küçük bir marketin dahi web sitesinin olması işlerinde 2 katı ile 4 katına varan oranda artış sağlıyor. Oldukça uygun hale gelen e-ticaret sitesi fiyatları artık herkesin ürün satacağı web sitelere sahip olmasını sağladı. Biz de uzun yıllar bu alanda verdiğimiz hizmetler çerçevesinde bugüne kadar yüzlerce işletmeyi e-ticaret sitesine kavuşturduk. İlk müşterilerimizin bugünkü konumlarına baktığımızda verdiğimiz hizmetin kalite değerlendirmesini daha kolay yapabiliyoruz.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları Uygun Mu?

Eskiden oldukça yüklü miktarlar ile e-ticaret sitesine sahip olan dev firmaların yanı sıra bugün artık oldukça cüzi bir rakamla e-ticaret sitesine sahip olan küçük ve orta ölçekli işletmeleri görebiliyoruz. Firmamızın sunduğu e-ticaret sitesi fiyatları ile bugüne kadar yüzlerce küçük ve orta ölçekli işletme satışlarını sanal dünyaya taşıdılar.

İnternetten Satış Yapmanın Faydaları Neler?

Aslında baktığımızda fiziksel bir işletmeye sahip olmak için gereken tüm masrafların sanal dünyada ortadan kalktığını görüyoruz. Örneğin;

 • Herhangi bir çalışana ihtiyacınız olmuyor.
 • Çalışan olmayınca sigorta masrafları da haliyle ortadan kalkıyor.
 • Çalışanın olmaması mesai saatini de ortadan kaldırdığı için 7 gün 24 saat satış yapmanızı sağlıyor.
 • Dükkan açım masraflarından kurtuluyorsunuz.
 • Elektrik, su, doğalgaz gibi tüm faturalar artık tarih oluyor.
 • Sabah kalktığınızda acil bir şekilde işe gitmek yerine aileniz ile kahvaltı yapabiliyorsunuz.
 • Oldukça uygun olarak sunduğumuz e-ticaret sitesi fiyatları ile dükkan açma masraflarının onda biri fiyatına sanal dünyada dükkan sahibi oluyorsunuz.
 • Fiziksel bir dükkan üzerinden yapacağınız satışlar sadece dükkanın önünden geçen kişilerin ilgisini çekmenize bağlıdır,
 • Dükkanın önünden geçen kişi sayısı sanal dünyada yüzlerce kat daha fazla olarak karşınıza çıkıyor.
 • Firmamız sitenizin hem SEO işlemlerini hem de Google reklam hizmetlerini sizin adınıza yönettiği için sanal dükkanınızın önünden her gün yüzbinlerce insan geçecek diyebiliriz.
 • Ürünlerinizin yerel olarak kalması yerine tüm ülke çapında hatta kargo hizmetlerini ayarlamanız halinde tüm dünyaya ulaşması sadece sizin elinizde.
 • Bu kadar profesyonel olarak bir satış dünyasına girmek için firmamızı seçmeniz halinde oldukça güvenli ve sağlam yazılıma sahip e-ticaret sitesine sahip olacaksınız.

Ürünlerin Milyonlara Ulaşmasını Sağlıyoruz

E-ticaret sitesine sahip olmak ürünlerinize müşterilerinizin ulaşması için yeterli değildir. Uygun olarak e-ticaret sitesi fiyatları sunmamızın yanı sıra sizlere Google Adwords gibi dev bir reklam ağına girmenizi sağlıyoruz. Reklamlarınızın yönetilmesi firmamız tarafından yapıldığı için farklı platformlarda reklam verme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Google Adwords kullanmak televizyonlarda reklam vermekten daha etkili bir yöntem olduğu için iyi bir reklam planı ile e-ticaret sitenizin müşterilerin vazgeçilmez adresleri olacağını garanti ediyoruz.

Firmamız tarafından sunulan e-ticaret sitelerine sahip olmanız sadece ürünleri depolayacak bir fiziksel mekana ve kargolama hizmetine ihtiyacınız olacağı anlamına geliyor. En uygun e-ticaret sitesi fiyatları için bize ulaşmanız yeterli olacak.