TEKLİF İSTE

Dijital Reklam Ajansı

Reklamın Dijital Hali

Web sitesi sahipleri sitelerinin SEO işlemlerini yaptırdıklarında Google tarafından siteye milyonlarca ziyaretçi gönderileceğini düşünüyorlarsa yanılıyorlar. Ancak Google sitenize sayısı milyonlara varan ziyaretçinin gelmesi için aracılık ediyor. Bu nasıl olacak diye düşünüyorsanız cevabı çok basit tüm dünyanın en büyük reklam ağı olan Google Adwords ile olacak. Firmamız Türkiye’deki en büyük dijital reklam ajansı olarak size hizmet veriyor.

Reklam İçin En İyi Dijital Reklam Ajansı Seçin

Reklam yayınlamanın bir sanat olduğunu söylesek mübalağa etmiş olmayız. Çünkü bir Gmail adresine sahip olup Google Adwords hesabı oluşturmak reklam vermek için yeterli değildir. Tam bu noktada biz dijital reklam ajansı olarak devreye giriyoruz.

En başından en son aşamasına kadar reklamınızın uzman bir ekip tarafından yönetilmesini istemez misiniz? Her biri Google Adwords uzmanı olan ekip üyelerimiz ile reklamlarınızı profesyonel olarak yönetirken siz işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Reklamlarınızı bizim yönetmemiz için nedenlere mi ihtiyacınız var? Buyurun işe o nedenler;

  • Reklamlarınızı sizin ayarlayabileceğinizden daha ucuza Adwords ağına katmayı garanti ediyoruz.
  • Siz 100 bin kişiye mi ulaşmayı hedefliyorsunuz? Biz size 1 milyon kişiye ulaştıracağımızı söylüyoruz.
  • E- ticaret için reklam vermeyi düşünüyorsanız şimdiden ürün stoklarınızı arttırmayı düşünmelisiniz.
  • Ticareti sanal ortama taşımak istiyorsanız dükkanı kapatmak için hangi işlemler gerekiyor araştırabilirsiniz.
  • Web sitesiniz de yazılarınızın yüzbinlerce kişi tarafından okunmasını mı istiyorsunuz? Yolda hiç tanımadığınız kişilerin sizin yazınız hakkında konuştuklarını duyabilirsiniz.

Bunlardan daha fazlası ile sizlere reklamlarınızı profesyonelve dijital reklam ajansı olan firmamıza teslim etmenizi teklif ediyoruz. Üstelik bunun için bir servet ödemenize gerek yok. Herkese aynı fiyat üzerinden bir tarife belirlenmiyoruz. Bundan dolayı sitenize en uygun olan reklam formatını en ucuza halletme imkanı sunuyoruz.

Dijital Reklam Ajansları Google Destekli Çalışıyor

Tecrübesi yıllara varan reklam ajansı olarak ilk tercih ettiğimiz reklam platformu Google Adwords oluyor. Çünkü Google gibi dev bir firmayı arkanıza almanız reklamlarınızın %50 oranında başarılı olduğu anlamına gelecektir. Tecrübeli dijital reklam ajansı ile çalışmanın size ve web sitenize katacağı avantajı düşünmek için çok beklemenize gerek yok. Hemen bizimle iletişime geçerek oldukça ayrıntılı bir analiz ile size siteniz için en uygun reklam planlarını hazırlamamızı isteyebilirsiniz.

 

Biz reklamlarınızı hazırlayıp yönetirken siz arkanıza yaslanıp sitenize gelen yada ürününüzü satın alan kişileri izleyebilirsiniz. Dikkat edin izleyin diyoruz sayın demiyoruz.  Çünkü  çalışma sonrasında size sunacağımız ayrıntılı bir rapor ile zaten merak ettiğiniz rakamları elinizde bulacaksınız.

Dijital Reklam Ajansı ile Profesyonel Reklam Yönetimi

Reklamlarınızın tarafımızdan yönetilmesi sizin yanlışlık ile Google’dan ban yemenize engel olacaktır. Evet bir reklam yüzünden Google size ban verebilir çünkü sayfalarca yazılı olan Google reklam şartlarını bilmeden reklam verilmesi kural ihlalleri ile sizi karşı karşıya getirir. Halbuki biz dijital reklam ajansı olarak bu kuralları harfi harfine ezberledik diyebiliriz..