Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » Dijital Reklam Ajansı

Reklamın Dijital Hali

Bir Dijital Reklam Ajansı olarak Mucizefikir Sizlere Neler Katar?

Web sitesi sahipleri sitelerinin SEO işlemlerini yaptırdıklarında Google tarafından siteye milyonlarca ziyaretçi gönderileceğini düşünüyorlarsa yanılıyorlar. Ancak Google sitenize sayısı milyonlara varan ziyaretçinin gelmesi için aracılık ediyor. Bu nasıl olacak diye düşünüyorsanız cevabı çok basit tüm dünyanın en büyük reklam ağı olan Google Adwords ile olacak. Firmamız Türkiye’deki en büyük dijital reklam ajansı olarak size hizmet veriyor.

İyi Bir Dijital Ajans ile Çalışmanın Size Kazandıracağı Çok Şey Vardır

  1. Değişmekte olan trendlere uyum sağlar, marka bilinirliği yaratmış olursunuz. Uzmanlarımız hangi platformda hangi içeriği kullanacaklarını iyi bilirler.
  2. Sosyal medyanın rekabet ortamında ayakta kalabilmek uzmanlık ister. Yani iyi bir dijital ajansla çalışmak size sadece ürün tanıtımı değil, diğer markaların önüne de geçmenizi sağlar.
  3. Ürün ve hizmetlerinizin nasıl tanıtımı yapılacağına odaklanmışken, dijital pazarlamasını da yaparak verimlilğinizi arttırmış olursunuz.
  4. Ne kadar çok paylaşım, retweet, like, fav alırsanız o kadar etkileşiminiz artar ve müşterilerinizin gözünde de o kadar akılda kalıcı bir imaj yaratırsınız. Tanıtımınız ne kadar hızlı ve etkili yayılırsa aynı değerde de zaman ve para kazancınız olur.

Reklam İçin En İyi Dijital Reklam Ajansı Seçin

Reklam yayınlamanın bir sanat olduğunu söylesek mübalağa etmiş olmayız. Çünkü bir Gmail adresine sahip olup Google Adwords hesabı oluşturmak reklam vermek için yeterli değildir. Tam bu noktada biz dijital reklam ajansı olarak devreye giriyoruz.
En başından en son aşamasına kadar reklamınızın uzman bir ekip tarafından yönetilmesini istemez misiniz? Her biri Google Adwords uzmanı olan ekip üyelerimiz ile reklamlarınızı profesyonel olarak yönetirken siz işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Reklamlarınızı bizim yönetmemiz için nedenlere mi ihtiyacınız var? Buyurun işe o nedenler;

  1. Reklamlarınızı sizin ayarlayabileceğinizden daha ucuza Adwords ağına katmayı garanti ediyoruz.
  2. Siz 100 bin kişiye mi ulaşmayı hedefliyorsunuz? Biz size 1 milyon kişiye ulaştıracağımızı söylüyoruz.
  3. E- ticaret için reklam vermeyi düşünüyorsanız şimdiden ürün stoklarınızı arttırmayı düşünmelisiniz.
  4. Ticareti sanal ortama taşımak istiyorsanız dükkanı kapatmak için hangi işlemler gerekiyor araştırabilirsiniz.
  5. Web sitesiniz de yazılarınızın yüzbinlerce kişi tarafından okunmasını mı istiyorsunuz? Yolda hiç tanımadığınız kişilerin sizin yazınız hakkında konuştuklarını duyabilirsiniz.

Bunlardan daha fazlası ile sizlere reklamlarınızı profesyonelve dijital reklam ajansı olan firmamıza teslim etmenizi teklif ediyoruz. Üstelik bunun için bir servet ödemenize gerek yok. Herkese aynı fiyat üzerinden bir tarife belirlenmiyoruz. Bundan dolayı sitenize en uygun olan reklam formatını en ucuza halletme imkanı sunuyoruz.

Dijital Reklam Ajansları Google Destekli Çalışıyor

Tecrübesi yıllara varan reklam ajansı olarak ilk tercih ettiğimiz reklam platformu Google Adwords oluyor. Çünkü Google gibi dev bir firmayı arkanıza almanız reklamlarınızın %50 oranında başarılı olduğu anlamına gelecektir. Tecrübeli dijital reklam ajansı ile çalışmanın size ve web sitenize katacağı avantajı düşünmek için çok beklemenize gerek yok. Hemen bizimle iletişime geçerek oldukça ayrıntılı bir analiz ile size siteniz için en uygun reklam planlarını hazırlamamızı isteyebilirsiniz.

Biz reklamlarınızı hazırlayıp yönetirken siz arkanıza yaslanıp sitenize gelen yada ürününüzü satın alan kişileri izleyebilirsiniz. Dikkat edin izleyin diyoruz sayın demiyoruz.  Çünkü  çalışma sonrasında size sunacağımız ayrıntılı bir rapor ile zaten merak ettiğiniz rakamları elinizde bulacaksınız.

Dijital Reklam Ajansı ile Profesyonel Reklam Yönetimi

Reklamlarınızın tarafımızdan yönetilmesi sizin yanlışlık ile Google’dan ban yemenize engel olacaktır. Evet bir reklam yüzünden Google size ban verebilir çünkü sayfalarca yazılı olan Google reklam şartlarını bilmeden reklam verilmesi kural ihlalleri ile sizi karşı karşıya getirir. Halbuki biz dijital reklam ajansı olarak bu kuralları harfi harfine ezberledik diyebiliriz..

İnternetin gün geçtikçe gelişmesi ve hayatımızın her alanına girmesiyle beraber dijital dünyada gün geçtikçe yeni gelişmeler, yeni kavramlar ortaya çıkmaya başladı. Reklamcılığın tarihi çok eskilere dayanmasına karşın, yepyeni bir anlayışla ortaya çıkan dijital reklamcılık henüz yeni yeni duyulmaya başladı. Dijital reklam, alıştığımız reklamcılık anlayışının internet üzerinde ki şekil almış halidir. Gazete ve broşür gibi geleneksel reklam çalışmaları artık internet üzerinde, arama motoru reklamlarında, sosyal ağlarda yapılarak, çok daha etkili olabiliyor. Bu alanda çalışan reklam ajanslarına da dijital reklam ajansı deniliyor.

İnternet ortamı son derece büyük bir pazardır. Tüketiciyle üreticiyi bir araya getiren, iletişim kurmalarını sağlayan internet, özellikle üretici firmalara pazarlama yapabilecekleri sınırsız bir imkan tanımaktadır. Günümüzde internetle ilişkisi olmayan, web sayfası bulunmayan firmaların ayakta kalabilmeleri gittikçe zorlaşmaktadır. İnterneti aktif olarak markalarının tanıtımı için kullanan, sosyal medya hesaplarına sahip firmalar ise gün geçtikçe büyümektedir. Dijital reklamlar tam da bu noktada firmalar için çok büyük faydalar sağlar. Ürünlerinin veya hizmetlerinin tanıtımını dijital reklam aracılığıyla yapan firmalar, çok hızlı ve kolay şekilde hedef müşterilerine ulaşabilirler. Ancak dijital reklamlar o kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır ki, mutlaka dijital reklam konusunda uzman olan dijital reklam ajanslarıyla çalışmak suretiyle reklamlarda başarıya ulaşılabilmektedir. Birçok firmanın sektörü gereği, Dijital reklam faaliyetlerinden haberdar olmaması ve bunları yürütecek kapasiteye sahip olmamaları gayet normaldir. Dijital reklam ajansı işte tam bu noktada dijital dünyada var olmak isteyen firmaların imdadına yetişir. Ajanslar, reklam verecek olan firmayı tanıyarak, marka ve ürünleri hakkında bilgi toplarlar. Bu bilgiler doğrultusunda reklam stratejileri belirlenerek, markanın yapısına uygun reklam içerikleri hazırlanır. Hedef müşteri kitlesi tespit edilerek, reklamın herkese değil, sadece potansiyel müşteriler ulaşabilmesi için çalışmalar yapılır. Dijital dünyadaki tüm mecralarda firmanın hazırlanan reklamları yayınlanır. Bunlar arama motoru reklamları, facebook ve twitter gibi sosyal ağlara yönelik reklamlar ve e-mail reklamları olarak ayrı ayrı reklam çalışmasını gerektirir. Bu sayede çok sayıda kitleye ulaşan reklamlar, firmanın müşteri sayısında ve satış rakamlarında artışa sebep olur. Dijital reklam ajansı, reklam içeriklerinde yaratıcı ve dikkat çekici unsurlar kullanarak, firmayla müşterinin çok hızlı şekilde karşılaşmasını sağlar. Geleneksel yöntemlere kıyasla çok daha az bütçeler harcanarak yapılabilen dijital reklamlar, başarı açısından da açık ara öndedir.

Dijital reklam ajansı ile çalışmanın birçok avantajı vardır, bunlardan biri de yapılan tüm çalışmaların sonuçlarının raporlanabilmesidir. Yapılan reklam çalışmalarıyla eş zamanlı olarak, reklam sonuçlarını, müşteri memnuniyetlerini, reklam tıklanma oranların hepsine kolayca ulaşabilen ajanslar, tüm raporları reklam veren firmaya sunarak, şeffaf bir şekilde çalışırlar. Bir sonraki reklam çalışması için nelerin yapılıp nelerin yapılmaması gerektiği konusunda fikir veren bu datalar, sonraki reklamların daha başarılı olması içinde oldukça önemlidir.