TEKLİF İSTE

Google Adwords Danışmanlığı

Tek Başınıza Adwords Yönetimi Yapmayın

Adwords danışmanlığı

İnternet üzerinden muhtemel müşteri çevreniz ile etkili bir iletişim kurabilme ve ürünlerinizi tanıtma amaçlı kullanılan, Google’ un dijital reklamcılık programına Google adwords buna ilişkin danışmanlık hizmetlerine de adwords danışmanlığı denilmektedir. Ticari hayatın tamamen sanal ortama evrildiği günümüzde reklamların da sanal ortama aktarılması zorunluluğu yadsınamaz bir gerçektir.  Pratik ve ucuz oluşu, marjinal getirisinin yüksek ve getiri ölçüle bilirliğinin mümkün olduğu bu reklam türünde başarılı olabilmek için işinde uzman kişilerle çalışmanız önem arz etmektedir. Aksi takdirde ödemiş olduğunuz paraların hiç birisi size müşteri olarak dönmeyecek ve vakit kaybından başka bir şeye de yaramayacaktır.

Google Adwords Danışmanlığı

 

Google Adwords Hizmeti

Google adwords değişik reklam modellemelerini kullanıcılarının tercihine sunmaktadır. Bunlar kelime girilerek aratma, görsellerde aratma, alışveriş reklamları, mobil reklamlar ve video reklamlar olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternet sitelerinin kullanmış oldukları anahtar kelimeler sayesinde Google da şirketinizin faaliyet alanı ile alakalı bir aramada ön sıralarda ve hatta başta yer almanızın en kolay yöntemi Google Adwords’u kullanmaktır. Adwords danışmanlığı konusunda deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet veren Mucizefikir, reklamlarınızın en geniş kitleye ulaşmasını sağlayacaktır. Reklamlar konusunda uzman kişilerden yardım almamanız size firmanıza ciddi zararlar verebilir. Yanlış yapılan her işlem sitenizi daha da geri götürebilir veya sitenize yasak getirerek Google da hiç görünmemesine sebep olabilir. Geçmiş zamanlarda birçok firmanın sırf bu sebeple battığını biliyor musunuz? Bir başka önemli boyutu da Google da yer almayan sitenizin çöp bir kişisel siteden öteye geçemeyeceği gerçeğidir. Kimsenin bilmediği ve ziyaret etmediği ticaret sitesi ne işe yarar. Anahtar kelimelerin hatalı seçilmesi, siteniz ile alakası olmayan kişilerin sitenize ziyaret etmesine sebebiyet verecektir. Bu da basit bir ziyaret sayfası olmanıza neden olurken kimse alışveriş yapmayacaktır. Örneğin Kayseri’de evlere pide siparişi yapan bir firmanın yanlış anahtar ve müşteri çevresi seçimi yaptığını düşünün. Yapmış olduğu reklam İzmir’de oyun sitelerine ulaşmaya çalışan bir çocuğun ekranında görünecek ve her tıklama başı ödenen ücretler alakasız kişilere ulaşılmak sureti ile kısa sürede bitirilecektir. Mucizefikir olarak profesyonelce verdiğimiz Adwords danışmanlığımız sayesinde doğru kelime seçimi ve doğru müşteri çevresine ulaşarak kaynaklarınızı verimli kullanacaksınız. Bu sayede en az ücret ile en geniş kitlelere ulaşacaksınız.

Bir Adwords Danışmanı olarak Mucize fikir size ne katar

Mucizefikir deneyimli kadrosu ve 10 yıl boyunca sektöründe öncü olmasının getirdiği ayrıcalık sayesinde sizleri de rakipleriniz arasında ayrıcalıklı konuma getirmek için doğru adrestir. Bugüne kadar danışmanlık hizmeti verdiğimiz binlerce firma en kuvvetli referanslarımızdır. İşinizi şansa bırakarak hata yapmayın. Yapacağımız reklamların her birinin sistematik tablosunu düzenli olarak kontrol ederek sizleri bilgilendireceğiz. Unutmayın yanlış danışman sizi büyük zararlara uğratabilir. Vereceğimiz Adwords danışmanlığı hizmeti ile sizi de en bilinenler arasına çıkartmaya talibiz.